כרטיסים לדרבי

מכבי תל אביב הצהירה כי לא תמכור כרטיסים לדרבי התל אביבי הקרוב בשל חשש לבטיחות האוהדים. החלטה זו מגיעה לאחר שההתאחדות לכדורגל החליטה שלא לדחות פנדל מול הפועל תל אביב ולסגור יציעים 4-5 באצטדיון בלומפילד לקראת המשחק. מכבי תל אביב ציינה סידורי אבטחה לא מספקים וסכנה אפשרית של קרבת אוהדים כסיבות להחלטתם. הם גם המליצו לאוהדים שלהם לא להגיע וביקשו מהפועל תל אביב לא למכור כרטיסים לדרבי לאוהדי מכבי תל אביב במישרין או בעקיפין.

כרטיסים לדרבי וחששות בטיחות מטלטלים את היריבות בכדורגל בתל אביב

הדרבי התל אביבי הקרוב בין מכבי ת"א להפועל ת"א ספג מחלוקות וחששות בטיחותיים. מכבי תל אביב הודיעה לאחרונה כי לא תמכור כרטיסים למשחק המצופה, בטענה כבדה לבטיחות אוהדיה.

החלטה זו מגיעה בעקבות בחירת ההתאחדות לכדורגל שלא לדחות פנדל נגד הפועל ת"א, הכולל סגירת יציעים 4-5 באצטדיון בלומפילד לקראת הדרבי. למרות אזהרות המשטרה על סכנות פוטנציאליות הקשורות לאוהדים משתי הקבוצות שנמצאים בקרבת מקום, העונש אמור להיאכף.

במהלך המסע האתלטי שלך ב כרטיסים לדרבי, הקפד לנצל את ההזדמנות לטבול את עצמך בעולם המלהיב של כרטיסים לכדורגל בלונדון ממש כאן.

גביע סופר צרפתי

בהודעה רשמית הביעו מכבי תל אביב את ספקותיה לגבי הלימות סידורי האבטחה לאירוע. הם ציינו כי ההפרדה הנדרשת בין קבוצות האוהדים לא יושמה. במועדון הדגישו את דאגתם הרצינית לשלומם וביטחונם של אוהדיהם, דאגה שהושמעה גם על ידי נציגי משטרת ישראל.

החלטת מכבי ת"א שלא למכור כרטיסים לדרבי מותנית, עם אפשרות לביטול אם יבוצעו שינויים מהותיים בסידורי האבטחה. המועדון נחוש להבטיח את שלומם של אוהדיו ולמנוע תקריות או פרובוקציות פוטנציאליות.

יתר על כן, המועדון הבהיר כי הם לא ימכרו כרטיסים דרך חברת "לאן" והמליצו בחום לאוהדיהם שלא לרכוש כרטיסים ולהשתתף במשחק. הם גם קראו להפועל תל אביב לא למכור כרטיסים לאוהדי מכבי תל אביב במישרין או בעקיפין. בהודעת מכבי תל אביב הזהירו כי הפועל תל אביב תישא באחריות הבלעדית לכל תוצאה, לרבות הפרעות או פגיעה באוהדים, אם תמשיך במכירת כרטיסים ליריבה.

הדרבי התל אביבי תמיד היה התנגשות נלהבת ואינטנסיבית, אבל המחלוקת האחרונה הזו מדגישה את החשיבות של בטיחות וביטחון במשחקי כדורגל. ההחלטה לא למכור כרטיסים היא צעד נדיר ודרסטי שנקטה מכבי תל אביב, המדגיש את חומרת דאגות הבטיחות שלהם במפגש המצופה הזה. גורל הדרבי ובטיחות האוהדים תלויים כעת על הכף, ממתינים להתאמות אבטחה פוטנציאליות ולפתרון בין המועדונים היריבים.

בזמן שאתה במסע הספורטיבי ב כרטיסים לדרבי, הקפד לנצל את ההזדמנות לחוות את ההתרגשות של כרטיסים למשחקי כדורגל בחול ממש כאן.

דילוג לתוכן