טורניר ATP בישראל כרטיסים

ה-ATP תל אביב הפתוחה הוא טורניר טניס הנערך בתל אביב, ישראל, המשוחק במגרשים קשים מקורים במתחם האקספו. בשנת 2023, סיור ה-ATP העניק לתל אביב רישיון חד-שנתי להגדיר טורניר ATP 250, שסימן חזרה משמעותית של הטניס ברמה הגבוהה לעיר לאחר יותר משני עשורים. הטורניר נערך לאחרונה בין 1978 ל-1996, מה שהפך את מהדורת 2023 לאירוע חשוב עבור חובבי טניס באזור.

תל אביב הפתוחה מסווגת כטורניר ATP 250, המושך אליו כמה מכשרונות הטניס המובילים בעולם. בשנת 2023, היא התהדרה במאגר כספים משמעותי של 949,475 דולר, מה שהגביר עוד יותר את כוח המשיכה שלה במעגל הטניס הבינלאומי. האירוע נערך בחסות ווטרגן, מה שמדגיש את הבולטות הגוברת שלו בעולם הטניס.

במרץ 2023 הודיעה ה-ATP כי אליפות תל אביב הפתוחה תחזור למהדורה שנייה בנובמבר 2023, מה שהוסיף להתרגשות בקרב האוהדים. הפעם, הטורניר מתוכנן רק שבוע לפני גמר ה-ATP של סוף השנה, מה שהופך אותו לתחנה חיונית עבור שחקנים שמטרתם להבטיח את מקומם באירוע סיום העונה היוקרתי.

כשאתה מתחיל את מסע הספורט שלך ב טורניר atp בישראל כרטיסים, אל תתעלם מההזדמנות לבקר ב-כרטיסים לגמר ליגת האלופות למנה נוספת של התרגשות והתרגשות.

טֶנִיס

כעת, בואו נצלול לפרטי רכישת הכרטיסים ל-ATP תל אביב הפתוחה 2023, שמבטיחה להיות מחזה טניס בלתי נשכח. מחירי הכרטיסים לטורניר הם כדלקמן:

משחקי מוקדמות וסיבוב ראשון: כרטיסים מתחילים מ-199 ש"ח, שהם כ-$60 דולר.

חצאי גמר וגמר: טורניר atp בישראל כרטיסים המחירים למשחקים מרתקים אלה מתחילים מ-1,009 ש"ח, שווה ערך ל-$300 דולר.

מבנה התמחור הזה מציע מגוון אפשרויות לאוהדים לחוות את ההתרגשות של הטורניר, מהסיבובים המוקדמים ועד לחצי הגמר והגמר עם הימורים גבוהים. חובבי טניס יכולים לתכנן את ביקורם בתל אביב ולהבטיח את מקומותיהם במתחם האקספו כדי לחזות בפעולת טניס ברמה עולמית.

ה-ATP תל אביב הפתוחה 2023 מתוכנן להתקיים בין ה-5 בנובמבר ל-11 בנובמבר 2023. עם מערך שחקנים מרשים, מקום מדהים ותמחור כרטיסים נגיש, הטורניר הזה מבטיח להיות אירוע חובה עבור מקומיים וגם חובבי טניס בינלאומיים. הקפד לסמן את היומנים שלך ולחטוף את ה טורניר atp בישראל כרטיסים כדי לראות את היסטוריית הטניס בהתהוות בעיר התוססת תל אביב, ישראל.

במהלך המסע האתלטי שלך ב טורניר atp בישראל כרטיסים, הקפד לנצל את ההזדמנות לטבול את עצמך בעולם המלהיב של כרטיסים לליגה האנגלית ממש כאן.

דילוג לתוכן