יהודה דולינר:" המועדון שואף ורוצה להעפיל לליגת העל"

איבוד הנקודות במהלך משחקי הפלייאוף, הותיר טעם מר לעונה שהתחילה בדהירה בצמרת והסתיימה במקום הרביעי בליגה, אחרי שרשרת הפסדים.
בהודעה מיוחדת שהוציא הבוקר הבעלים, יהודה דולינר, דרך עמוד הפייסבוק של המועדון, הוא פונה לאוהדים ומבטיח: פניה של הקבוצה לליגת העל.

אוהדים/שותפים שלום,
1.אני מודע לאכזבה הגדולה שלכם בעקבות תוצאות משחקי הפלייאוף. אין ספק כלל כי התוצאות היו רעות וגרמו נזק תדמיתי למועדון.
אני עצמי לא מוצא מנוח לנפשי בשבועות האחרונים ומסתובב בתחושה קשה ביותר לא פחות מאף אחד אחר.
2. דווקא לאחר עונה טובה מאוד הגיעה תקופה קשה ומאכזבת וגרמה לכולנו לשכוח את מה שהיה עד פתיחת משחקי ההכרעה.
אנחנו יודעים את הסיבות לכשל , טיפלנו ועוד נטפל בזה בהמשך והסקנו את המסקנות המתבקשות מכך. אנחנו תמיד על המשמרת.
אני מצהיר בפני כל כי המועדון שואף ורוצה להעפיל לליגת העל. כל הקונספירציות האחרות שצצות מכל כיוון בדויות ואין להן כל קשר למציאות. אנחנו מאוד מאוד מאוכזבים מכך שלא הצלחנו להעפיל השנה לליגת העל!
3. נולדתי בגבעתיים ואני אוהד את המועדון כמעט 60 שנה! אני הבעלים היחיד בכדורגל הישראלי שנמצא כאן בגלל לב ובגלל האהבה למועדון. אני לא מחפש פרסום , לא מחפש קידום לעסקים שלי ולא מחפש הכרה. אני יושב בסן אנטוניו, רחוק מאוד פיזית מישראל ,אבל חי את המועדון 24 שעות ביממה. אין לזה שום הסבר אחר מלבד אהבה!
4 .אני מחזיק כאן הנהלה שאני סומך עליה בעיניים עצומות. מעולם לא היו כאן אנשים ישרים כל כך, נאמנים כל כך ומחוברים כל כך למועדון. אני מודה להם מקרב לב ומברך על כך שהם כאן איתנו. כל עוד הם איתנו אתם יכולים לישון בשקט בלילה.
5. אנחנו עובדים ללא הרף וללא הפסקה על בניית קבוצה טובה ואיכותית לשנה הבאה. מתחת לפני השטח נעשות פעולות רבות ומהלכים שונים כדי להיות טובים יותר וחזקים יותר. אנחנו רוצים לעלות מדרגה ובהחלט מכוונים לשם.
6.אני קורא לקהל האוהדים להמשיך ולתמוך בקבוצה . להיות יותר מעורבים ולדאוג להחזיר ולהביא עוד אוהדים. אנחנו חייבים להיות עצמתיים יותר וחזקים יותר גם בקהל. ההנהלה הנוכחית נותנת לכם יחס ותמיכה כפי שלא קיבלתם מעולם. המועדון הזה הוא משפחה והאחריות על המשפחה הזו היא לא רק עלינו. היא גם ובעיקר עליכם.
בתודה ובהערכה
יהודה דולינר

תגובות מהפייסבוק

תגובות

8 thoughts on “יהודה דולינר:" המועדון שואף ורוצה להעפיל לליגת העל"

 1. כל הכבוד יהודה דולינר על שמירת הלפיד הבוער הפועל רמת גן. בזכותך ובזכות עינב אנחנו ממשיכים להיות אוהדים של קבוצה קיימת ,חיה ובועטת. תודה מקרב לב.

 2. יהודה עינב היקרים בשם שבט הזלצמים לפי סדר יורד דודו שחף עידו עופרי נגב וגבע ישר כח המשיכו בעשיה תודה רבה "לעולם לא תצעדי לבד הפועל רמת גן

 3. מעוניינים לדעת מה קרה לקבוצה במשחקי ההכרעה . האם החלוצים שכחו להבקיע וההגנה שכחה להגן וחטפה חמישיות ורביעיות ? זה מעלה תהיות שמישהו היה מעוניין בכך.

 4. ההנהלה לא ביקשה מהשחקנים לא להבקיע.גם לא היה טלפון מאמריקה להוריד הילוך.אבל הכתובת היתה על הקיר.
  מחוייב לשחקנים ולסוכנים ,מנוהל מאנשים מבחוץ.
  לכן ההרכבים היו מוזרים,והחילופים היו ידועים יומיים לפני.
  ליאור זדה האחראי הבלעדי לנזק .כי בכדורגל לא ניתן לשקר את כולם כל הזמן!

  .

 5. קבוצה שרוצה לעלות ליגה לא מוכרת את שני הכוכבים שלה בשיאו של המרוץ. נראה לכם שנתניה היתה מוכרת את ערן לוי ודיא סאבא??

 6. אנחנו האוהדים רוצים להבין מה הסיבות לכשל.גם עיין לא מקצועית הבינה שבעשרה המשחקים האחרונים הסיומת היתה בעייתית ומוזרה….

 7. מיהודה אל יהודה: מכבדים ומעריכים מאוד את פועלך ואת עינב וצוותו. אלו לא רק מילים למי שאוהד את המועדון כבר 56 שנים. המשיכו בדרך בה התחלתם. קהל האוהדים לא טיפש וחש מתי ולמה קורים דברים שאינם חלק מהדרך בה כולנו רוצים ללכת. אולי לאו דווקא בכוונה רעה אלא מתוך חולשה אישיותית ומקצועית ליאור כבר היה עם הראש בקטמון ( ואני דווקא חשבתי שבעכו…) ואצל הסוכן שלו ויועצי אחיתופל שלו.. והתחיל להיות מונע מחולשתו. כואב יותר, מהצד, לשמוע על עזיבת בוקסה שהיה סוג של סמל במועדון. צריך להמשיך לבסס את המועדון על אוהדים ושחקנים ושחקני עבר עם זיקה למועדון ואהבה ללא גבול שעוד קצת כסף לא משכיח מהם היכן פרחו והיכן קיבלו במה, הצלחה ואהבה.( כך פועלות היום הקבוצות הגדולות בעולם)
  איני ממליץ על מאמן זה או אחר, שחקן זה או אחר… המבחן .. מחויבות למועדון לאורך זמן, ניקיון משיקולים זרים,"חדר ההלבשה" והחיבור לאוהדים.
  איך אמר לי בהקבלה מנכ"ל אחד הקניונים המובילים: "זרה" יש לכל אחד… "ממותה" ( העסק המשותף לליאור הבן שלי ולי) יהיה רק אצלי… על אותו משקל…"הפועל רמת גן" יש רק אחת.

 8. ללא בית אין עתיד, וגם אם נעלה ליגה. לאנחזיק מעמד, כי אין לנו בית. מזמן היה צריך לטפל בבנית בית חלופי, אמיתי במקום המכתש.
  כל מקום אחר שבו אנו מארחים, הופך כל משחק כאילו ומתקיים במגרש נייטראלי, דבר הנותן ליריב סיכוי טוב לצאת עם נקודות בידיו, וחבל.
  לפני שחקנים, מאמנים ומנהלים, צריך לטפל במציאת בית אמיתי, ויפה עונה אחת קודם!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.