אנחנו עוד נחזור

הפועל ר"ג נוצחה בשלב חצי גמר הגביע מול בני יהודה, אבל רגע השיא התרחש דווקא אחרי שריקת הסיום, כשביציעי האיצטדיון הכייפי, המכובד והמפנק בנתניה(רוצים לחזור אליו עוד!) נשארו כמאה אוהדי הפועל ר"ג והמשיכו לעודד את השחקנים.
בהתחלה עמדו מול היציע שניים שלושה אבל לאט לאט החלו עוד כמה לצאת מחדר ההלבשה ולעמוד מבויישים מול האוהדים. רגע עוצמתי ומרגש כאחד.
בין האוהדים עמד גם עינב חזנולד ומחא כפיים ביחד עם האוהדים.
עינב, בניגוד להרבה יושבי ראש אחרים מעדיף תמיד לשבת עם הקהל שלו ולא ביציעי הכסף והפלטינום המפנקים. חלק מהאוהדים ניגשו אליו, שמו יד על הכתף וזרקו מילות עידוד.
למטה על הדשא המשיכו השחקנים לבהות ביציע, בהתחלה בביישנות ומבוכה שלאט לאט התחלפה בחיוכים קטנים, מחיאות כפיים כאות תודה ויאללה למשימה הבאה- הפועל קטמון ביום שישי.

כיאה למעמדים האלה וכמיטב המסורת שלה, הפועל ר"ג לא נפלה מיריבתה מליגת העל ופרט לחצי השעה הראשונה שהיתה בשליטה של בני יהודה , לא ראו בכלל הבדלים בין הקבוצות או השחקנים הזרים.
הפועל ר"ג נכשלה אתמול בדברים הקטנים, אלה שעושים את ההבדל בין שחקני ליגת העל למקביליהם בלאומית- הפעולה האחרונה.

שוב ושוב ראינו איך שחקנים כמו עידו שרון, עוז פרץ, ניראל מחפוד, דייגו סליס ואפילו ישראל ראש (שאיבד את ה…ראש ותוך כמה דקות ספג שני צהובים שעלו לו בהרחקה) עושים הכל נכון אבל בפעולה האחרונה שלהם, בנגיעה האחרונה, טועים שוב ושוב.
פעם זו היתה הגבהה לא מדוייקת, פעם מסירה, פעם דריבל מיותר ופעם חיפוש המסירה ולא את הבעיטה.
אין ספק שאם הפעולה היתה מצליחה היינו מדברים אחרת היום, אבל מדובר בשחקנים צעירים שיכולים רק ללמוד ולתקן וזו בעצם המסקנה שצריך להסיק מההפסד.

ביום שישי הקרוב מתחיל הפלייאוף נגד קטמון. הליגה תוכרע בסוף ע"י המשחקים האלה ולא בין המוליכות.
מי שינצח את קטמון, אחי נצרת ובני לוד יעלה לליגת העל.
יש מספיק נקודות בקופה ואם השחקנים יאמינו וימשיכו בדרך שהביאה אותם עד למקום השלישי, מרחק של שתי נקודות ממכבי נתניה ומהפועל עכו, אנחנו עוד נחזור לאיצטדיון בנתניה בעונה הבאה…

תגובות מהפייסבוק

תגובות

2 thoughts on “אנחנו עוד נחזור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *