דף הבית » עונת 2016-17

סטטוס קוו במשחק הקצוות

[ 24 בפברואר 2017 | 1,657 views | תגובה אחת ] | ירון בר לב

הפועל ר"ג ארחה היום את מכבי שעריים למפגש קצוות קלאסי שבו שתי הקבוצות רצו לנצח. ר"ג כדי להמשיך את הדהירה בצמרת ושעריים כדי לברוח מהתחתית.
המחצית הראשונה היתה יותר בעדיפות האורחים שהגיעו למצבים והחמיצו כשמנגד ר"ג לא הצליחה לפתח התקפות ראויות ולסיים עם הכדור ברשת.
בדקה ה55, כבשה שעריים ראשונה אחרי שרנקביץ' הכניע את פשיכצקי וקבע 1-0.
ר"ג תקפה ומיהרה לנסות ולהשוות אך שחקני שעריים, בדיוק כפי שעשו במשחק גמר גביע הטוטו, החלו לבזבז זמן, לשכב על הדשא בתירוצים עלובים וביישו את המעמד. הגיע הזמן שקבוצות יפסיקו להעליב את הצופים, לבייש את המקצוע וליפול על הדשא כמו פחדנים רק כדי להעביר עוד דקה ואולי בזכות זה לזכות בנקודות. אם זו הרמה של שעריים אולי מקומם לא בליגה הלאומית.

העונש הגיע בדקה ה77 כשדייגו סליס, המצטיין במשחק בשורות ר"ג, נגח פנימה כדור קרן.
לר"ג היו עוד כמה מצבים ונסיונות אך התוצאה נשמרה עד לסיום המשחק.
במחצית נערך טקס ייחודי שיכול להתקיים רק במועדון משפחתי כמו הפועל ר"ג- הנצחת המכתש, בהשתתפות ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, שרק לאחרונה נאלץ לגזור את הסרט במפלצת הנדל"ן שצמחה מתוך המכתש ואוהדים ותיקים כמו שלמה מן שנשא נאום מרגש, יוסי עוז וערן ברנשטיין.

תערוכת תמונות של המכתש מכל השנים הוצגה באולם קבלת הפנים וחלק מהתמונות נמכרו לאוהדים כשהתמורה תועבר לצורך רכישת אביזרי עידוד.

ביום רביעי הקרוב תצטרך הפועל ר"ג לשכוח מהאנטי כדורגל של שעריים ותארח בשלב רבע גמר הגביע את הפועל חיפה.
זה לא ממש משנה שמשחק אחד כבר נערך בין הקבוצות והסתיים בתיקו 1-1. ביום רביעי מדובר במשחק חדש וכדי להגיע לחצי הגמר ר"ג תהיה חייבת לנצח ב90 דקות, 120 דקות או בפנדלים.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

תגובה אחת »

  • אורדון ותיק כותב :

    ליאור זדה שוב גונב דעת הקבוצה משחקת חלש מאד במזל לא הפסדנו 3 0 מגיע עם לחופים קבועים מהבית לא נותן קרדיט לשחקנים מוכשרים שנמצאים בסגל די!! נמאסת מאמן מקובע עם מזל

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.