דף הבית » עונת 2016-17

הנכס ז"ל

[ 6 בינואר 2017 | 1,886 views | אין תגובות ] | ירון בר לב

אריק בורוכוביץ, מהאוהדים המסורים, המוכרים והאהובים של הפועל ר"ג ומי ששימש גם כמנהל הקבוצה בעבר ואיש משק, הלך אתמול לעולמו לאחר מאבק ממושך במחלת הסוכרת.
לסרטון וידאו מרגש לזכרו לחצו כאן(הפיק:אבי ריימונד)
במקביל להלווייתו שיחקה הפועל ר"ג בקרית אתא במסגרת הגביע. היו"ר עינב חזנוולד ביקש בדמעות מהשחקנים לשחק בשביל אריק והם עשו את זה בגדול עם נצחון חלק של 3-0 והעפלה לשלב הבא.

אריק בורוכוביץ, עוד אחד מהאוהדים היותר מזוהים עם הפועל רמת גן – גבעתיים, הלך אתמול לעולמו אחרי שסבל בשנים האחרונות ממחלת הסוכרת.
הלוויתו שהתקיימה היום בבית העלמין ירקון, נערכה כחצי שעה לאחר תחילתו של משחק הבוגרים בגביע נגד קרית אתא. בדקה ה30 מחאו אוהדי הקבוצה שנסעו למשחק החוץ, כפיים לזכרו.
מאלה שליוו אותו למנוחתו האחרונה היו בני משפחה, מכרים, שחקני עבר והווה מהכדורגל והכדורסל וחברים לעבודה וליציע שחלקם הגיעו עם צעיפי וחולצות הקבוצה, עמם גם נטמן באדמה.
חברו יורם איתן נשא דברים מרגשים כשדיבר על אריק ואהבתו להפועל ר"ג. גם ראש עיריית גבעתיים רן קוניק שהכיר את אריק אישית ספד לו בנוסף לאחיו הגדול שמוליק.


כבנו של ברוך בורוכוביץ וכאחיין של שלמה וראובן ששיחקו בהפועל ר"ג בראשית דרכה (וכונו גם שלושת המוסקיטרים), אריק ירש את האהדה להפועל ר"ג כבר מילדות והדרך שלו למכתש נסללה בטבעיות.
הוא גדל בגבעתיים, גר לסרוגים גם בר"ג והוא אבא לשלוש בנות משני נישואיו. אהבתו הגדולה בתחום הספורט היתה הפועל ר"ג והוא לא החמיץ משחק, בחום ובקור, בתקופות טובות ובפחות טובות. אוהד נאמן, אמיתי, חף מאינטרסים ואהוב על כל מי שפגש בו.
ב 1990-91 שימש כמנהל קבוצת הבוגרים תחת דוביד שוייצר כמאמן. שוייצר היה זה שהעניק לו את הכינוי "נכס" על סמך מסירותו הרבה לקבוצה והעובדה שתמיד כשהיה צריך אותו, הוא היה שם(אגב קברו של דוביד סמוך מאד לקברו של אריק).
ב 2006, נקרא שוב לדגל כשהקבוצה היתה תחת מפרק והוא שימש בתחילה כאיש לוגיסטיקה ובהמשך כמנהל הקבוצה. תפקידים שמילא עד שנת 2010. אז הוא חזר ליציע שם נשאר עד יומו האחרון.
הקמתה מחדש של הפועל ר"ג בכדורסל, לא הותירה אותו אדיש והוא היה אחד מאוהדיה הראשונים והמסורים ביותר. נוכחותו ביציע תחסר לנו. יהי זכרו ברוך.

חוגג עלייה במכתש ב 2009

נוסע לכל משחק

מוקף בחברים ביציע

כמנהל הקבוצה היה בורח מאחורי הספסל בשעת המשחק כדי לקחת אוויר

במכתש שכל כך אהב

הכיסא של אריק

תגובות מהפייסבוק

תגובות

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.