הצגות אחרונות בהחלט

לפני חודש ואחרי הפסד החוץ למכבי הרצליה הוסר ה"חשש מעלייה" והפועל ר"ג התפנתה לשחק כדורגל משוחרר ומהנה. 10 שערי זכות בארבעה משחקים, שלושה נצחונות, תיקו רב שערים אחד וספיגת ארבעה שערי חובה בלבד. חוויה לאוהדי הכדורגל וקצת פחות למי שחיפש עלייה בכל מחיר.
בין לבין החל תהליך מעניין שאת תוצאתו נראה בעונה הבאה ואולי גם מעבר לה- שיתוף שחקני קבוצת הנוער במשחקים על חשבון שחקנים שפחות בונים עליהם לעונה הבאה וכך התחלנו להיות עדים לתהליך הפיכתם של מוטי ברשצקי ויוסי מקונן לשחקני בוגרים לגיטימיים כשנותר רק להצטער על יניב מזרחי שלא שותף בתהליך.

ביום שישי האחרון, נגד העולה לליגת העל, מ ס אשדוד, ראתה הפועל ר"ג איך קבוצה צעירה ותוססת יכולה וצריכה להיראות אחרי שהאורחים עלו ל 3-0 מוחץ כבר בדקה השלושים(שערים מהירים שהובקעו בדקות 2, 14, 30).
השער המצמק והמרהיב מזווית קשה של מוטי ברשצקי בדקה ה40 היה סנונית ראשונה למה שהולך לקרות.
ר"ג פתחה את המחצית השנייה בהתלהבות, שטפה את המגרש וצימקה ל 3-2 בדקה ה77(לידור כהן בבעיטה מתוך הרחבה אחרי מסירה של כדור חופשי מרן רול).
בדקה ה83 כבש המצטיין במגרש, מוטי ברשצקי את שערו השני במשחק והשלישי העונה והישווה ל 3-3 מכובד.

אחרי שגם הפועל אשקלון סגרה את סיפור העלייה, נותרו עוד שני משחקים לפרוטוקול. אחד בשישי הקרוב נגד אשקלון והאחרון נגד הפועל פ"ת שאיכזבה בגדול ולמרות הסגל הנוצץ, איבדה את כרטיס העלייה.
בהפועל ר"ג יכולים להתכונן בשקט לעונה הבאה, להמשיך ולשלב שחקנים שבונים עליהם לעונה הבאה ולשמור עד כמה שניתן על שלד שחקני הבית המוכשר שיש במועדון כדי לנסות ולסיים כמה שיותר גבוה העונה כדי לזכות במענקי מיקום(תמריץ שמחולק לקבוצות ע"י ההתאחדות לכדורגל כדי שקבוצות שלא נותר להן על מה לשחק לא ילכו לים מוקדם מדי).
הקבוצה תיפרד ככל הנראה ממייקל טוקורה בגלל סיום תוקף אשרת העבודה בארץ ומדידייה ברוסו שמסיים חוזה ויחפש קבוצה בליגת העל.
שחקנים שהרשימו השנה כמו עדי תמיר וישראל ראש צפויים להישאר כשבמקביל הסקאוט אריק גילרוביץ כבר סימן כמה שחקנים שמועמדים להצטרף או להיבחן.
גם זהותו של המאמן הבא לקבוצה נבחנת מתוך כמה מועמדים.

הרכב למשחק נגד אשדוד:
אלדר פשיחצקי, ישראל ראש, עדי תמיר, מייקל טוקורה, טובארנו פינס, תומר לוי, רן רול, ליעד ברקוביץ, מוטי ברשצקי, לידור כהן ולירון דיאמנט.
כן שותפו: ריף פרץ, נועם כהן ויוסי מקומן

13071887_1063501513719084_6504333279734819994_o
גיבור המשחק מוטי ברשצקי(צילום:אבי ריימונד)

תגובות מהפייסבוק

תגובות

3 thoughts on “הצגות אחרונות בהחלט

  1. התהליך הזה של שיתוף ברשצקי ומקונן היה צריך להתחיל מזמן, בעיקר לגבי ברשצקי שברור לכל אוהד ביציע שהוא כישרון גדול. דני גולן לא נתן לו מספיק לשחק וצריך ללמוד מכך לקח ברור- לפני שמסכמים עם מאמן לעונה הבאה, צריך לסכם איתו לגבי מספר שחקני בית צעירים שמדיניות המועדון היא לתת להם במה. מאמן שלא יסכים, שלא יחתום כאן!!!
    נשארו שני משחקים עד סוף העונה, למה לא לתת ליניב מזרחי לשחק 90 דקות בשניהם לפני דיאמנט ? אי אפשר להבין את זה.
    וברוסו שברור שלא ימשיך- למה שבכלל יראה מגרש ? לא עדיף שמקונן ישחק לפניו ויקבל עוד דקות ?

  2. אני מבקש לפתוח ב-11 שחקנים בהצגות האחרונות בהחלט. זה מופנה כמובן למאמן.

  3. ליניב מזרחי אין מקום כנראה במועדון…לא לאור ההתנהגות ולא לאור היכולת. קיבל כמה צ'אנסים ולא לקח.
    לשחקני העונה הבאה חייבים לכלול גם את נועם וריף פרץ…יחד עם ראש, יוסי, עדי תמיר, אלדר ו…שני זרים חדשים וטובים יהיה לנו גרעין טוב…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.