תיקו אפס בקרב התחתית

משחק התחתית בין הפועל ר"ג לבין קרית גת, התקיים באשקלון והסתיים בתיקו 0-0.שתי הקבוצות הגיעו למצבים אבל המתח "הרג" את המשחק ושתי הקבוצות שעצרו את סחף ההפסדים של עצמן, הסתפקו בנקודה.
לצפייה בתקציר הוידאו לחצו כאן(צילום:אבי ריימונד)

כמה כואב לכתוב את זה אבל הפועל ר"ג היתה שותפה הערב למשחק תחתית נגד קרית גת ויכולה להיות מרוצה רק מהנקודה שהשיגה, אחרי ארבעה משחקים בהם נוצחה.
קיומו של המשחק היה מוטל בספק עד שעות הצהריים המאוחרות, עקב המבול שירד מעל אשקלון והציף את המגרש.
צוות העירייה עמל שעות ארוכות כדי לשאוב את המים ובשעה 15:00, אושר המשטח ויצאה הודעה לתקשורת.
החלק העגום בנקודה הוא שהקבוצה לא כבשה שער זכות כבר שלושה משחקים ברציפות והנצחון האחרון שלה היה במחזור השלישי על בית"ר ת"א(לפני שבעה משחקים).
גם פלצ'וק(חזר מוקדם מדי ממתיחה בשריר הירך האחורי והושבת שוב) וגם ז'ונס סובלים מפציעות וכששני החלוצים הבכירים של הקבוצה יושבים בחוץ, לא פלא שהקבוצה כמעט ולא כובשת שערים וכשלא כובשים…
ביום שישי תארח ר"ג את הפועל ראשל"צ ממרכז הטבלה(14:30). בקבוצה מאוכזבים מאד מכך שאיצטדיון ר"ג עדיין לא מאושר לקיום משחקים אך כמעט ולא יכולים לעשות שום דבר בנידון כי מי שמטפל בהסדרת האישורים הם גורמים שונים כמו מנהל איצטדיון ר"ג משה עגייב, עיריית רמת גן ומשרד התעשייה והמסחר. עד היום- שלושה חודשים מתחילת העונה ועדיין נמצאים באיצטדיון ליקויים שמונעים את מתן האישור וגורמים לקבוצה נזק כספי ומקצועי אדיר.

הרכב הפועל ר"ג למשחק: אלדר פשחצקי, אבי סופר, מייקל טוקורה, עדי סופר, תומר לוי, ריף פרץ, ליעד ברקוביץ, לידור כהן(לירן כהן),דידייה ברוסו, רן רול(מוטי ברשצקי),
יניב מזרחי(לירון דיאמנט),

לצפייה בתקציר הוידאו לחצו כאן(צילום:אבי ריימונד)

ashkelon1
האיצטדיון באשקלון היום בבוקר(צילום:זוהר מאיר)
ashkelon2
האיצטדיון באשקלון היום בבוקר(צילום:זוהר מאיר)

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.