והיא לפני סיום

קבוצות המועדון נמצאות עכשיו ביישורת האחרונה שלהן בליגות המקומיות. זה הזמן לברך את קבוצת הכדורסל על העפלתה לליגה הלאומית, לחזק מורלית את קבוצת הנוער שתארח בשבת את הפועל רעננה למשחק על שש נקודות, להחזיק אצבעות לבוגרים במחזור האחרון של הליגה הסדירה במשחק הבית נגד הכח במשימתם להעפיל ברגע האחרון לפלייאוף העליון ואיך אפשר בלי קבוצת הותיקים של המועדון שחזרה הערב ממשחק הצמרת נגד הסגנית, ותיקי צעירי אשדוד, עם תיקו 2-2 דרמטי במשחק שהוכרע ממש בתוך תוספת הזמן.

הליגות מתקרבות לקראת היישורת האחרונה שלהם לקראת סיום העונה שבה ייקבע מי תעלה או תרד ליגה, מי תישאר, מי תעפיל לפלייאוף ומי לא.
ראשונה היא קבוצת הכדורסל של המועדון שהעפילה סופית לליגה הלאומית ויכולה לסמן ווי ענק על החזה.
הפרויקט שהחל בתור חלום רתם סביבו במהירות אוהדים רבים וביחד הצליחה הקבוצה לטפס במעלה הליגות שנה אחרי שנה ולהיכנס ישר לתוך המיינסטרים.
בשנה הבאה יתקיים דרבי היסטורי נגד עירוני ר"ג(שנוצרה מאיחוד בין מכבי ובית"ר בשנות השמונים) ושנהנתה בעשורים האחרונים מבלעדיות ומהיעדר תחרות עירונית ובהחלט יהיה מעניין.
קבוצה נוספת שנמצאת תחת אור הזרקורים היא קבוצת הנוער(23 נקודות) שלא הצליחה לצבור נקודות מאז הוחלף המאמן דני היימן בשוקי סדיס לפני שני מחזורים אבל בשבת תהיה לה הזדמנות נוספת לטפס בעלה הטבלה כשתארח את הפועל רעננה(26 נקודות) והיא זקוקה לכל אוהד פנוי ברדיוס השקמה, כדי לנצח ולשנות את המומנטום, שבעה מחזורים לסיום העונה.
המשחקים הבאים של הנוער יהיו: הפועל רעננה(ב), מכבי נתניה(ב), בית"ר ירושלים(ח), הפועל באר שבע(ב), נס ציונה(ח), מכבי ת"א(ב), מכבי חיפה(ח).
בקבוצה יעשו הכל כדי להגיע לשני המחזורים האחרונים מול קבוצות עדיפות עם מספיק נקודות כדי להיות תלויים בעצמם.
noar23

הבוגרים ישחקו ביום שני(19:00 בוינטר) נגד הכח בדרבי שעשוי להיות מהאחרונים בשנים הקרובות במידה והכח תנשור לליגה השלישית.
לבוגרים יש עוד סיכוי להתברג בפלייאוף העליון אך זה תלוי קודם כל בנצחון על הכח וציפייה להפסדים או תיקו של רמת השרון((נגד עפולה שסיימה את העונה ומתרכזת בגביע) ושל מכבי הרצליה(שתתארח אצל בני לוד).
משחק נוסף שבר"ג תולים בו תקוות הוא בין אחי נצרת למכבי יבנה. אחי חייבת נצחון בעוד שליבנה יספיק תיקו כדי להעפיל לפלייאוף העליון. תשובות מלאות ביום שני ב21:00.

t29
קבוצת הותיקים סיימה הערב בתיקן 2-2 דרמטי את משחק החוץ נגד ותיקי צעירי אשדוד. הקבוצות נפגשו כבר פעמיים העונה והאדומים ניצחו בליגה 2-6 ובפנדלים בגביע.
היום, עם סגל דליל עקב ריבוי פציעות ובמגרש החוץ הכי קשה בליגה הוליכו הותיקים 1-0 כבר בדקה ה15 אחרי שכדור חופשי שהגביה נועם סייג, ננגח לרשת על ידי אלדר שפלר.
במחצית השנייה הצליח סייג שנמצא העונה בכושר שיא, לעשות את זה לבדו ובעט במדויק פנימה כדור חופשי נוסף מ 17 מטרים.
עם התקרבות המשחק לדקות הסיום הלכו הותיקים לאחור, התבססו על מתפרצות ונחשפו להתקפות מרובות של האשדודים שגילו עדיפות בכושר הגופני ולחצו ללא הפסקה את שערו של מליקה.
ממש בתוך תוספת הזמן צימקו המקומיים ל 2-1 אחרי נגיחה של כדור קרן ודקה לאחר מכן כשכבר היה נדמה ששופט המשחק אייל נפתלי שרק לסיום, נפסק לחובת הותיקים פנדל שנוצל ל2-2 .
בזכות התיקו שמעניק שתי נקודות לכל קבוצה המשיכו שתי הקבוצות להיצמד זו לזו(38 נקודות לכל אחת ומשחק חסר לותיקים) .
השלישית בטבלה שמשון ת"א ממשיכה להפתיע ולצבור נקודות והמאבק על שני הכרטיסים לפלייאוף הארצי יימשך עד סוף העונה בעוד ששה מחזורים.

הסגל למשחק: ירון מליקה, גיא מסיקה, אלדר שפלר, מוטי סופר, שחר כדורי, אורי שורץ, לירן ולדבוים, רולי מוצפי, יניב שמיע, נועם סייג, גיא פרימור, משה טונדובסקי, תומר ברזילי.

t14

FU1P6846

תגובות מהפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.