זעזוע בקבוצת הנוער. שוקי סדיס מחליף את דני היימן

שחקן העבר שוקי סדיס יחליף את דני היימן,באימון קבוצת הנוער שנאבקת על הישרדותה בליגה.

9 מחזורים לסיום העונה בליגה לנוער והערב בוצע זעזוע בקבוצה שנפרדת ממאמנה דני היימן.
הקבוצה שהפסידה את שלושת המשחקים האחרונים כולל אתמול נגד הפועל חיפה, הידרדרה לתחתית ותתארח בשבת במתחם חודורוב נגד הפועל תל אביב.
בהמשך צפוייה לה סדרה של משחקים צמודים נגד יריבות ישירות על מקום בליגה ובשני מחזורי הסיום נגד מכבי חיפה ותל אביב שרצות לאליפות.
מאמן הקבוצה החדש יהיה שוקי סדיס, שגדל במחלקת הנוער של המועדון, שיחק ברמת עמידר, השקמה וחזר לשלוש עונות להפועל ר"ג במהלכן הקבוצה גם עלתה לליגת העל.
בשנים האחרונות אימן שוקי את רמת השקמה וכפר שלם בליגה א', שם הוא זוכה להערכה רבה לצד היותו שחקן פעיל ומשמעותי בקבוצת הותיקים של הפועל ר"ג בארבע השנים האחרונות.
יו"ר המועדון עינב חזנולד:" זה לא קל עבורי לפטר בשנה הראשונה שלי כיושב ראש גם את מאמן הבוגרים וגם את מאמן הנוער אבל ראיתי לנגד עיני רק את טובת המועדון והיתי חייב לבצע זעזוע בקבוצת הנוער שהיא מאד חשובה לי גם כאחד ששיחק בה וזכה עמה בתארים.
אני מאחל הצלחה לדני היימן בהמשך דרכו ומאמין ששוקי סדיס יוביל את הקבוצה לחוף מבטחים. אני מכיר אותו טוב ונתתי לו עדיפות על פני מאמנים אחרים כי הוא גדל בהפועל ר"ג ובחזון שלי אני רואה את שחקני העבר ממלאים בה תפקידי מפתח".

rg_cs3 047

תגובות מהפייסבוק

תגובות

2 thoughts on “זעזוע בקבוצת הנוער. שוקי סדיס מחליף את דני היימן

 1. עינב היקר
  אין לך על מה להתנצל
  כשצריך עושים שינוי
  והשינוי הזה היה נדרש
  הטיימינג והתיזמון מצוינים
  אני מאמין כמוך בשוקי וכולנו נקווה ביחד שיביא לשינוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *