חזרו לעניינים

קבוצת הוותיקים חזרה למרוץ על שני הכרטיסים לפלייאוף אחרי נצחון 0-1 על ותיקי בית"ר ירושלים משער של יניב שמיע במחצית השנייה.

קבוצת הוותיקים חזרה למרוץ על שני הכרטיסים לפלייאוף אחרי נצחון 0-1 על ותיקי בית"ר ירושלים משער של יניב שמיע במחצית השנייה.
המשחק הערב סיים את סיבוב המשחקים הראשון בו צברה הקבוצה 22 נקודות מתוך 27 אפשריות והיא ממוקמת במקום השני, אחרי עירוני אשדוד. רק שתי קבוצות מכל מחוז יעפילו בתום העונה לפלייאוף ויתמודדו על האליפות.
הוותיקים יתמודדו בשבוע הבא(יום שני) במסגרת שמינית גמר הגביע נגד כפר יונה בחוץ וינסו לשמור על תואר מחזיקת הגביע.
המשחק הערב היה חשוב כי הפסד היה נותן לבית"ר ירושלים מרווח נקודות מספיק כדי לברוח ביחד עם אשדוד, אבל הרבה מחוייבות, נחישות ויכולת של הוותיקים שנעזרו באופיר חלוואני ששולב במחצית השנייה, עזרו לקבוצה להשיג שלוש נקודות.

מחצית ראשונה:
בית"ר ירושלים המנוסה שספגה העונה רק חמישה שערים נכנסה למגננה כבר משריקת הפתיחה עקב לחץ מסיבי של האדומים שהגיעו למספר מצבים מול קורה אחת של בית"ר. הרבה נסיון ומחוייבות שמרו על התוצאה מאופסת עד השריקה למחצית.

מחצית שנייה:
עשרים דקות סוחפות של הוותיקים תוך כדי הצגת משחק צרופים מדהים, מוטטו את בית"ר שנסוגה אחורה ויצאה להתקפות בודדות.
באחת מהן, הדף ירון מליקה כדור אדיר שנבעט לשער והשאיר את ר"ג בתמונה.
עשר דקות לסיום נעצר משה טונדובסקי בעבירה, סמוך לנקודת הקרן. רולי מוצפי הגביה, אופיר חלוואני המשיך בנגיחה אחורנית לתומר ברזילי שנגח לכיוון השער. השוער התקשה להדוף, הכדור היה על קו השער ומי שהגיע ראשון היה הבלם יניב שמיע שעם כל הלב נגח פנימה והעלה את הוותיקים ל 0-1 שנשמר עד לסיום.

הסגל למשחק: ירון מליקה, גיא מסיקה, יניב שמיע, מוטי סופר, שחר כדורי, עודד צחי, רולי מוצפי, שוקי סדיס, לירן ולדבוים, נועם סייג, אילן בכר, אופיר חלוואני, ליעד טפר, תומר ברזילי,משה טונדובסקי, אורן כוכבי.
מהסגל נעדרו אלדר שפלר(מתיחה), איל כהן,אפי צפריר ואבישי אברהם(חו"ל), יניב שבח,אבי בן עזרא וגיא פרימור שניהל את המשחק בהצלחה.

ilan
סרגיי טרטיאק ואילן בכר

תגובות מהפייסבוק

תגובות