שקט, עובדים

למרות השקט כלפי חוץ, בהפועל ר"ג עובדים במרץ לקראת העונה הקרובה.
האימונים יפתחו ב 23 ליוני, הקבוצה תצא למחנה אימונים באוסטריה(על גבול הונגריה) ונציג מטעם הקבוצה יצא להגרלת מוקדמות הליגה האירופית שתתקיים ב 19 ליולי.

DSCF0717

למרות השקט כלפי חוץ, בהפועל ר"ג עובדים במרץ לקראת העונה הקרובה.
האימונים יפתחו ב 23 ליוני, הקבוצה תצא למחנה אימונים באוסטריה(על גבול הונגריה) ונציג מטעם הקבוצה יצא להגרלת מוקדמות הליגה האירופית שתתקיים ב 19 ליולי.

ההנהלה התכנסה השבוע לישיבה ארוכה שעסקה במגוון נושאים והחלו השיפוצים במגרש השקמה מתוך מטרה להכשיר אותו לאימונים ולאחר מכן למשחקי קבוצת הנוער שתשחק העונה בליגת העל.
בשבוע הבא תפורסם זהותו של המנהל המקצועי של מחלקת הנוער אחרי שהשבוע רואיינו לתפקיד מספר מועמדים. בהנהלה רואים בתפקיד כאחד החשובים במערכת לאור הרצון לפתח את מחלקת הנוער ולהחזיר אותה לימיה הגדולים.

עוד בתכנון- משחק בין קבוצת הוותיקים לנבחרת אוהדים שיהפוך למסורת בתחילת כל עונה, ערב פתיחת עונה בהשתתפות האוהדים ושחקני הקבוצה הבוגרת, קבלת פנים בשדה התעופה לקבוצה שתחזור ממחנה האימונים, הכנת מנויים מעוצבים לעונה הקרובה, נסיעה לחו"ל למשחקי מוקדמות הליגה האירופית ועוד.

גם באתר המכתש נערכים לשינויים לקראת הפיכתו לרשמי של המועדון. באנר של הטוטו יתווסף לאתר ומערכת התגובות הקיימת תוחלף במערכת התגובות של הפייסבוק( מי שרוצה להגיב יתבקש לפתוח כרטיס אישי בפייסבוק עם שם אמיתי ותמונה).

בינתיים העביר מאמן הקבוצה, אריק גילרוביץ', רשימת שחקנים בהם הוא מעוניין ליו"ר חזי ויטקובסקי שמצידו עובד סביב השעון כדי לשבת עם השחקנים לגבי תנאיהם לעונה הקרובה.
אחרי שמיכאל זנדברג הגיע להבנות עם חזי ויטקובסקי, שנפגש השבוע גם עם סוכנו של קרלוס צ'קאנה, בקבוצה היו מאד רוצים לראות גם את עומר בוקסנבוים, ותמיר בן עמי ממשיכים לצד תומר לוי, עומר חזום, נידאל עותמאן ולידור כהן הצעירים שיקבלו השנה את הבמה ולאליהם יצורפו שחקנים נוספים במגוון תפקידים.
חזי דילמוני ששיחק השנה בבית"ר ת"א יחזור לקבוצה מהשאלה, וגילרוביץ' בוחן אפשרות לזמן שחקנים מוכשרים מליגות נמוכות כדי לעבות את הסגל.
כאופציה לחלוץ מתנהלים מגעים עם ניר נחום ששוחרר מהפועל ת"א.
לגילרוביץ' הוצעו מספר שחקנים זרים מכמה סוכנים, הוא צפה בקטעי הוידאו וסימן כמה מועמדים שהוזמנו לאימוני תחילת העונה, בינהם בלם קרואטי וקשר אחורי מנבחרת ג'מייקה.

נמשך המו"מ עם השוער אוהד כהן שאם לא יבשיל, תיבחן האפשרות להחתים שוער אחר ויש כבר מועמד.
השבוע נפגש אריק עם אלדר פשחצקי ואמר לו כי השנה מבחינתו זה שנת מעבר בשביל להיות בעתיד השוער הראשון של המועדון. ממעמד של שוער שלישי הוא יהיה פקטור רציני בסגל ,יקבל דקות משחק במשחקים רשמיים ויילחם על אפודת ההרכב הראשון בלי קשר מי השוער הנוסף שיוחתם. הכל ייקבע באימונים.

עקב הירידה ללאומית התקציב יהיה סביב 5-6 מליון ש"ח כשמכירתו של דייויד מנגה לא נכללת בסכום כדי שהכסף ישמש כבטוחה לעתיד.
שמעון מועלם, שוער הקבוצה בשנות התשעים ששימש כמאמן השוערים של הפועל פ"ת בעשור האחרון ישמש כמאמן שוערים בקבוצה הבוגרת בשנתיים הקרובות.
מאמן הכושר אבנר עיני שזוכה להערכה רבה במערכת ימשיך כמאמן כושר.

תגובות מהפייסבוק

תגובות