סיימו בקלאסה

לעונת עלייה מגיע סיום מופלא וכזה גם התקיים אתמול בבית שרת בגבעתיים כאשר קבוצת הנוער חגגה בטקס מרשים את סיום העונה והעפלתה לליגה הבכירה.

לעונת עלייה מגיע סיום מופלא וכזה גם התקיים אתמול בבית שרת בגבעתיים כאשר קבוצת הנוער חגגה בטקס מרשים את סיום העונה והעפלתה לליגה הבכירה.
החל מ-9 בערב התקבצו שחקני קבוצת הנוער מחוזקים בבני משפחתם יחד עם הצוות המקצועי והניהולי לכמה שעות של כיף משפחתי בסגנון הפועל ר"ג.
במהלך הערב נשא הצוות המקצועי והניהולי דברי סיכום, הערכה ופרידה, כאשר בין לבין התכבדו המוזמנים בבשרים, סלטים, שתייה, עוגות ואבטיחים – הכל כתוצאה מארגון שנעשה עם הרבה לב ונשמה.
שחקני הנוער קיבלו מגני הוקרה ותמונות קבוצתיות למזכרת, בנוסף לכך זכו אלדר פשחצקי, תומר לוי ונידאל עותמאן שסיימו את גיל הנוער לגביעים אישיים.
את האירוע חתם אמירם טובים עם הופעת סטנד אפ קורעת.

noar_0

 

 

noar_1
noar_55
noar_2

noar_3

noar_7

noar_6

 

noar_10

noar_9

noar_8

 

noar_14

noar_13
noar_11

\noar_10

noar_18

noar_16

noar_14

noar_22

noar_20

noar_19

noar_23

noar_24

noar_25

noar_28

noar_27

noar_34

noar_32

noar_31

noar_37

noar_36

noar_35

noar_38

noar_39

noar_40

noar_41

noar_43

noar_44

noar_46
noar_47
noar_49
noar_50
noar_51
noar_52
noar_53
noar_54
noar_12
noar_15
noar_17
noar_21
noar_26

noar_28

noar_33

noar_42

noar_48

תגובות מהפייסבוק

תגובות

7 thoughts on “סיימו בקלאסה

 1. ברכןת מכל הלב למחלקת הנוער,לשחקנים ולצוות המקצועי.לשחקנים: זאת חוויה שתקחו אותה לכל החיים,מאחל לכם הרבה רגעים שמחים בהמשך,אתם חלק ממועדון עם מסורת והסטוריה מפוארת. קצת היסטוריה:במקום שחגגתם (בית-שרת)שיחקו בשנות השבעים קבוצות הנוער של הפועל גבעתיים אחת הקבוצות נקראה "הפועל יגאל כנעני גבעתיים" על שם שחקן שהספיק בחייו הקצרים לשחק גם בהפועל רמת גן וגן בהפועל גבעתיים. השחקן היה בן דודי ואני יחד עם משה שלוסברג שמוכר יותר כפופאי היינו מנהלי קבוצות הנוער של גבעתיים. אז עוד הפעם בהצלחה לכולכם ובהזדמנות זאת ד"ש למר שלוסברג (פופאי).

 2. בכל שנה היה נערך במכתש משחק בין הנוער של ר"ג לנוער של גבעתיים ובסופו היה מוענק גביע לזכרו של יגאל כנעני ז"ל.המשחקים הוכרעו בד"כ בצורה ברורה לטובת ר"ג למעט שנה אחת שגבעתיים הפתיעה בהרכב חזק שכלל בין השאר את מיודעינו בשער:ארז (כפפות) לסקי (דוד של אופק) ,בהגנה אריק גילרוביץ (כן כן) ויורם ברק (אח שלי) קישור והתקפה:אפי אוזן (אח של צורי) איציק מרקל,קובי מרקוביץ,ומוטי נכטיילר מאמן :איצ'ה קירשנבוים.אך היו ימים !!

 3. אילן יקירי! מרגש שיש מי שעדיין זוכר! תיקון קל,כמי שהיה בתוך הענינים(מנהל הקבוצה)גבעתיים הגיעה למשחקים האלו עם המון דרבון ומוטיבציה המשחקים ברובם היו צמודים,הטורניר התקיים במשך 7 שנים בארבעה משחקים ניצחה רמר גן(באחד מהם 4:0)ובשלושה גבעתיים(אחד המשחקים היה במכתש ז"ל)המאמניםבמשחקים היו פרץ ושמואל ברוך(שמוקי)בר"ג. איצ'ה קירשנבוים ועוזי זנדר(השוער) בגבעתיים. ד"ש ליורם ברק אכן נעים לזכור. מצורפות כמה תמונות מהמשחקים בתקוה שאצליח להעלות.שבת שלום.

 4. אילן , אתה עם הנוסטלגיה הזו שלך גורם לי להזיל דמעה…..

  זוכר היטב את המשחק ההוא כשגבעתיים הפתיעה בכיכובו של אחיך יורם שהיום הוא איש צדיק תם וישר.

  אגב ,הצלעות שלי עדיין כואבות מהחיבוק שלנו עם הבקעת הפנדל המכריע של זגורי בגמר ………

 5. חיים,אמסור ד"ש ליורם עם צאת השבת….התמונות לא עלו שלח לי אותם במייל ILAN@BARAKFILING.CO.IL ואדאג שכל בני ברק ידעו שהמתפלל המזוקן הינו בלם עבר..
  קובי,הצלעות והגב לא היו אף פעם הצד החזק שלך תעבור לפינג פונג או לדוק

 6. יגאל כנעני זל,הצטרף לקבוצת נערים 1958 באימון ברוך שמואל.זכינו
  להכיר ולשחק איתו במשך שנתיים .היה חבר אמיתי ,יהי זכרו ברוך.

 7. ליהורם איתן,מרגש שיש מי שזוכר אחרי כל כך הרבה שנים,תודה על האיזכור,בשם משפחת כנעני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *