תפצו!

אחרי עונה ארורה שהסתיימה בירידת ליגה כואבת, מתייצבת האימפריה האדומה למשחק גורלי על התואר הנכסף, גביע המדינה. האם דווקא מחר תתעלה רמת גן באופן חד פעמי ותצליח להמתיק במשהו את הגלולה המרה?,

אחרי עונה ארורה שהסתיימה בירידת ליגה כואבת, מתייצבת האימפריה האדומה למשחק גורלי על התואר הנכסף, גביע המדינה. האם דווקא מחר תתעלה רמת גן באופן חד פעמי ותצליח להמתיק במשהו את הגלולה המרה?, האם איתי ארקין שספג ביקורות מוגזמות וחסרות פורפורציה לאחרונה ייתן את משחק חייו?, והאם מנגה וזגורי יצליחו לשחזר את יכולתם מאמצע העונה ולהעניק למשפחת ארקין מתנת פרידה נפלאה שכל כך מגיעה להם?. מחר ב 8 יש צו 8!.

as6

יש כל כך הרבה מילים לכתוב על העונה שהאורדונים עברו, על חילופי המאמנים שלא הוכיחו את עצמם, את ההתנהלות מסביב, את חוסר החיבור בין הקבוצה לאוהדים. הרבה מילים אבל כולם יחכו ליום רביעי אי שם באיזור עשר, עשר וחצי, שם נדע סופית האם העונה הזו היא באמת קשה מנשוא או שמא זכינו לדובדבן שעל הקצפת ולפחות ירדנו ליגה עם תואר יוקרתי מאין כמוהו.

לשעתיים הללו נצטרך לשים את הכל בצד ולהתמקד רק במטרה שמולנו, במשחק נתון רמת גן יכולה לעבור את קריית שמונה, היא אמנם הוציאה מולה רק נקודה אחת העונה אבל יש לזכור שבשני המפגשים כבשנו ואם רק נצליח סוף סוף גם לשמור על שער נקי, מצבנו יהיה טוב.

קריית שמונה אמנם קבוצה מצויינת אך פחות חזקה מאשתקד, נקודת התורפה שלה הייתה ונשארה מרכז ההגנה, שיר צדק בלם פנטסטי אך התיאום שלו עם חסארמה(או איציק כהן) רחוק מלהיות מושלם, הסטטיסטיקה מראה שחניכיו של ברק בכר ספגו בעונה שעברה 26 שערים בלבד אך השנה הם עומדים כבר על 36 גולים והספירה עדיין לא הסתיימה.

רמת גן תצטרך להיזהר מאוד משני המגנים, מטוביץ' ואלעד גבאי שעולים ללא הרף להתקפה, לעיתים גם יחדיו כשגבאי פורץ מימין ואילו מטוביץ' חותך אלכסונית לרחבה כדי להוות איום לשער.

הקישור מונע בעיקר על ידי טסבסקי שמחפש בעיקר את משחק העומק בניגוד לרוצ'ט, גרזיצ'יץ' ואיינבינדר(מסוכן כטריילר מאחור) שאחראים יותר על העברת כובד המשקל מההגנה לקישור הקידמי, בחוד צפוי שמעון אבו חצירא לעשות טרור לאוננגה וחיימוביץ' והוא הסכנה האמיתית שלנו.

איתי ארקין חטף פה בשבועות האחרונות ביקורות מוגזמות וחסרות כל פורפורציות לטעמי, מחר הוא יצטרך להיות בשיאו כדי לשמור על שער נקי ולתת להגנה את השקט הנפשי כדי לצאת עם נצחון, ארקין שהשלים אתמול תואר במנהל עסקים(מזל טוב!), יכול וצריך להביא לנו את משחק חייו שיתכן וגם תהיה הופעת הפרידה שלו מהקבוצה.

רמת גן תהיה חייבת להשאיר את זגורי ומנגה בעמדות מוצא מעט קדמיות יותר מהרגיל על מנת לנצל במתפרצות את החורים שמשאירים מטוביץ' וגבאי ובכך להוות מטרד תמידי ליריבה יחד עם רן יצחק שחייב להיות חלוץ התשע במשחק הזה.

הפתעה נעימה באימון היום הייתה חזרתו לאימונים עם כדור של מיכאל זנדברג אך כשנשאל האם צפוייה לנו הפתעה למחר הוא אמר במבט כואב, "הלוואי אבל זה בלתי אפשרי", ההרכב צפוי להיות ללא הפתעות מיוחדות כשגוגה וחמו נאבקים על מקום אחד בהרכב.

האימון התנהל באווירה טובה כולל צוות צילום מטעם ערוץ הספורט ולאחר משחקונים פנימיים שכללו גם תרגולי בעיטות 11 מטרים, ירדו השחקנים לאסיפת וידאו ארוכה בחדרי ההלבשה, מחר תקיים הקבוצה בבוקר אימון שחרור קל ומיד לאחר מכן תצא לארוחת צהריים ומנוחה קלה בבית מלון בנתניה.

 

הרכב צפוי: ארקין, ראובן, אוננגה, חיימוביץ', אטז'אנוב, בראון, בוקסה, חמו(גוגה), זגורי, מנגה, יצחק.

יאללה אימפריה, תנו לנו לחייך העונה פעם אחת, סומכים עליכם!.

as

as1

as2

as3

as4

as5

as7

as8

as9

as10

as11

תגובות מהפייסבוק

תגובות

14 thoughts on “תפצו!

 1. המשחק מחר יכול להשפיע מאד על העונה הבאה, לכל מי שמתכנן ורוצה להישאר בקבוצה. סיום מתוק מחר יכניס אנרגיה מיוחדת לקראת העונה הבאה.אני מציע שמישהוא יסביר למנגה שנציגים של מכבי חיפה מיעים במיוחד למשחק לעקוב אחריו (אולי זה באמת נכון ?) ומשחק טוב יסדר אותו בחיים מבחינה כלכלית, כמה פשוט. אין לנו את הלוקסוס לקבל את מנגה הפסיבי של המשחקים האחרונים. ועכשיו אליכם בוקסה וחמו- כל קבוצה שמגיעה לשחק נגד רמת גן עובדת על סגירות כפולות על מנגה וזגורי. בשבילכם זה יכול להיות נכס, יש לכם מרחב גדול להגיע מאחורה כטריילרים ולאיים על השער. תעשו את זה מחר !!!

 2. להביא איתכם כמה שיותר חברים לגייס כמה שיותר אנשים שיבואו למשחק אנחנו חייבים שנשלוט ביציע

 3. אל תשכח קבענו בשעה 2330 באורדע ריקודים עד הבקר במידה ויסתיים 1:0 לקריית שמונה ובמידה ויגמר 2:0 לקריית שמונה נשמח קצת פחות ונסיים את הריקודים בשעה 0100 ובמידה ויסתיים ביותר מ2:0 אל תשכח להגיע לעזריאלי לקפיצת ראש משותפת
  מחכים לך בשער מרחוב מנם בגין (ליד השופרסל)

 4. עוזי שכחנו לשאול אותך מי עדיף שישיר לפני מי בחגיגות היום בליילה איתן מסורי או דורון מזר וואללה דילמה קשה אולי בשביל חימום נביא את חוליו אגלסיאס ואחר כך דורון מזר ואחר כך איתן מסורי או הפוך קודם איתן מסורי ואחר כך דורון מזר ובסוף חוליו אגלסיאס מה דעתך ? תן תשובה עד השעה 1955 כי אחר כך מתחיל המשחק ויהיה קשה בליילה שמח שכזה להחליט מי ישיר ראשון מי שני ומי שלישי

 5. פעם אחת לפני הרבה הרבה הרבה שנים היה דייג אחד שהיה הולך לדוג כל בקר בים דגים יום אחד הדייג מספר לאישתו בבקר לפני שיצא לדייג היומי שהיום יתפוס דג שמן ויפה לשבת ואישתו תכין ממנו מטעמים מעולים בנוסח פרוביאנס עם שקדים מולבנים ברוטב בשאמל אקזוטי ולסעודה המכובדת הוא מתכוון להזמין את ילדיו ונכדיו שישתתפו בסעודת שבת ויהנו מהדג המשובח וממשיך ומספר לאישתו כיצד יאכל את הדג הנאה בידיו ללא מזלג וסכין ואפילו ריר החל לזלוד מפיו וממשיך ומספר שלאחר שיסיים את הדג לא ישטוף את ידיו במשך שבוע ובכל פעם שירצה להזכר בטעמו הנפלא של הדג יריח את ידיו עד שריח הדג יפוג לאורך הזמן וממשיך לספר לאישתו בשבחי הדג המופלא

  כעבור שעה של טחינות וסיפורים ומעשיות ופינטוזים אישתו של הדייג שואלת אותו (ולגמרי במקרה קראו לדייע גם עוזי)

  עוזי בעלי היקר והאהוב אבל קודם תתפוס את הדג ואחר כך נשמח,אז עונה לה עוזי הדייג זה רק הפרומו מה שסיפרתי לך אחרי הארוחה הדשנה את אני והילדים והנכדים הולכים לאורדע לרקוד עד הבקר כי דג כזה תופסים רק פעם ב-10 שנים

 6. מישהו יודע כמה כרטיסים נמכרו ליציעים שלנו?
  ואיפה יושבים הרוב בA או בB
  קרית שמונה מביאים 5 אלף
  אף אחד לא רושם מה הצפי של קהל מרמת גן
  לפי הערכה גסה שלי כל מחלקת הנוער והילדים יבואו והעיריה חילקה כרטיסים
  זה באזור ה2000 תוסיפו על זה כמה שמכרו וזה מה שיהיה פחות או יותר
  השאלה כמה מכרו עד עכשיו?

 7. מותר לאוהד מסור שרוף ונאמן כמוני זה 52 שנים
  לאחל לעצמי אישית והן לכל אלפי אוהדי ר"ג הערב
  ניצחון…..ולהעביר את התחושות של שמחה ושיגעון באם ניזכה?
  אינך חייב להעליב, לעקוץ, ללעוג את אנשים אופטימיים כמוני
  ויש רבים מחבריי האוהדים הותיקים שחשים שאנו מנצחים הערב בנתניה!
  לאחר העצב הרב שלקחתי ללב חזק בירידה אני חש צורך ממשהו לשמוח
  מי ייתן לי ולנו….שנוכל הערב להשתולל בנתניה משמחה….
  לסתום במאות כלי רכב את כביש החוף עד ר"ג….ולהיכנס באטרף
  לכיכר אורדע ששם כבר הוכנו בימות רציניות….ולחגוג עד הבוקר?
  מי ייתן……והאמן לי שאני יודע שאנו האנדרדוג מול ק"ש!!!
  הלוואי שלא טעיתי ואני+אתה הפסימי+אלפי אוהדינו שיחזרו מנתניה
  ועוד תושבי ר"ג שיצטרפו לאורדע….נחגוג הלילה עד הבוקר….!!!

 8. כולם אוהבים אותך עוזי ויודעים שאתה אוהד מסור ואמיתי אבל השנה אל תצפה לכלום אל תפתח מחשבות סתם ואל תחלום על דברים בלתי אפשריים לא בגלל שאין שחקנים.
  אין פשוט רוח חיים ושאין חיים יש אווירת מוות וזה המצב ואתה יודע בדיוק כמוני מי אשם בזה

  אני מאחל לך מכל ליבי שכל מה שאני כותב יהיה הפוך ואני אישית ירים אותך על הכתפיים שלי וירקוד איתך לא עד מחר בבקר אלא כל השבוע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *