הוותיקים בגמר !

קבוצת הוותיקים ניצחה הערב 0-2 את ותיקי נס ציונה משערים של אורן כוכבי ותומר ברזילי והעפילה לגמר גביע המדינה לראשונה בתולדותיה.

לוידאו לחצו כאן

קבוצת הוותיקים ניצחה הערב 0-2 את ותיקי נס ציונה משערים של אורן כוכבי ותומר ברזילי והעפילה לגמר גביע המדינה לראשונה בתולדותיה.

לוידאו לחצו כאן
המשחק שנערך במגרש האימונים של נבחרת ישראל בסמוך לאיצטדיון הלאומי ( ותודה למשה רווח סגן ראש עיריית רמת גן)עורר הרבה השראה ונוסטלגיה בקרב הוותיקים שחלקם שיחק בנבחרות השונות וידע במגרש הזה הרבה חוויות טובות, כמו עודד צחי וגיא פרימור.
עבור שחר כדורי שבדיוק לפני 10 שנים הניף גביע באיצטדיון הסמוך, ההגעה לגמר מרגשת לא פחות.
פתיחת המשחק היתה שייכת כולה להפועל ר"ג שכבר אחרי חמש דקות עלתה ליתרון ראשון משער של אורן כוכבי (שערו ה 13 העונה). נס ציונה לא נכנעה ותקפה כמו שאומרים "גלים גלים" אבל נתקלה שוב ושוב במשחק ההגנה של האדומים בראשות השוער ירון מליקה וצמד הבלמים אלדר שפלר וגיא מסיקה(שנפגע מאוחר יותר בהתנגשות עם מליקה וסיים את המשחק עם חשש לסדק בצלעות), לצד משחק מצויין ומחוייב של השאר שכלל משקוף של שוקי סדיס ועוד כמה מצבים שהוחמצו או נעצרו אצל שוער האורחים.

במחצית השנייה נכנס תומר ברזילי שעם מתיחה חזקה במפשעה, זכר למשחק נגד רחובות בשבוע שעבר, הצליח לשחרר פס מדוייק לפינה מבישול מדוייק של נועם סייג ולהעלות את הוותיקים ל 0-2. נס ציונה היתה שווה שער אבל ביום כזה, במגרש כזה ועם הקהל שהגיע לעודד ושחלקו ראה בפעם הראשונה את קבוצת הוותיקים המדוברת, זה היה בלתי אפשרי.
משחק הגמר ייערך לאחר חג השבועות נגד ותיקי שלומי.

סגל קבוצת הותיקים למשחק: ירון מליקה, גיא מסיקה, אלדר שפלר, מוטי סופר, שחר כדורי, לירן ולדבוים, יניב שמיע, יניב שבח, עודד צחי, גיא פרימור, אבישי אברהם, תומר ברזילי, שוקי סדיס, משה טונדובסקי, אורן כוכבי. איל כהן לא שותף עקב מתיחה בשריר ונקווה שהמנוחה תאפשר לו לשחק את המשחק הבא באשדוד או בגמר.
פצועים נוספים שנכחו ועודדו: עינב חזנולד, אפי צפריר ואורי שורץ.
שפט: אייל נפתלי.

rg1

rg3

rg4

rg5

rg6

rg7

rg8

rg9 (1)

rg9

rg10

rg11

rg12

rg13

rg14

rg15

rg16

rg17

rg18

rg19

rg20

rg21

rg22

rg23

rg24

rg25

rg26

rg27

rg28

תגובות מהפייסבוק

תגובות

6 thoughts on “הוותיקים בגמר !

 1. זה הפועל ר"ג כל הכבוד לזקנים שלנו שיודעים להעריך את הסמל ומביאים כבוד לא כמו הלוזרים של היום

 2. שתי שאלות ליודע דבר:

  1. האם כל קבוצת הותיקים או לפחות רובה, תהיה נוכחת בגמר הגביע מחר ? התשובה תלמד באמת מה הזיקה של הותיקים למועדון.
  2. האם כל מחלקת הנוער והילדים יגיעו למשחק ? הנהלת המועדון ומחלקת הנוער אירגנו את זה ? לרבות אוטובוסים ? אם לא, זה מחדל גדול ובושה גדולה.

  אני מרגיש שבימים האחרונים יש התעוררות רבה אצל אוהדים ותיקים, כאלה שחשבו שאין להם חשק להגיע למשחק עקב הירידה. הרבה אוהדים עשו תפנית של 180 מעלות, שמים את הכעס והאכזבה בצד ומתכוונים להגיע, כך שנראה לי שההערכות הפסימיות לגבי כמות הקהל לא יתקיימו.

 3. 1. התשובה היא כן. רוב קבוצת הותיקים מגיעה למשחק, חלקם עם הילדים.
  2. שני אוטובוסים לאוהדים יצאו מכיכר אורדע לאיצטדיון בשעה 18:00.

 4. מעשה אבות סימן לבנים? מקווה שהניצחון של הוותיקים יסמן את הדרך גם לקבוצת ההווה בגמר הגביע.
  ובכלל, כמו שהוותיקים משחקים לאחרונה – וגם מנוהלים – הם יביאו גביע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *