מי שמאמין לא מפחד

האימפריה האדומה תצא מחר למשחקה הקשה ביותר העונה מול האלופה? שבדרך, האם מנטליות הקבוצה הקטנה תימשך?, האם שוב נצופף ונצופף עד שנספוג ובעיקר האם רמת גן תצליח סוף סוף לשבור את תסמונת הלוזרית מול הקבוצות "הגדולות"?.

האימפריה האדומה תצא מחר למשחקה הקשה ביותר העונה מול האלופה? שבדרך, האם מנטליות הקבוצה הקטנה תימשך?, האם שוב נצופף ונצופף עד שנספוג ובעיקר האם רמת גן תצליח סוף סוף לשבור את תסמונת הלוזרית מול הקבוצות "הגדולות"?.

אין ספק שמחר תפגוש הפועל רמת גן את הקבוצה הטובה בליגה, נקודה תהיה בגדר בונוס פנטסטי ונצחון יהיה בהחלט על תקן סנסציה.

מכבי מגיעה למשחק בכושר מטורף עם 18 נקודות מתוך 21 אפשריות ולצערנו גם בסגל מלא כולל אלירן עטר ואלברמן שהיו בספק, גם אצלנו ישראל זגורי ואוננגה חוזרים אך טל חן שוב פצוע ובספק גדול למשחק, קרלוס צ'קאנה ועוז יפרח תורגלו לסירוגין בפגרה במקומו.

פרדי דוד חייב להישאר במתכונת השלישייה הקידמית של זגורי, מנגה וארחיפוב ולנסות לגנוב משהו במתפרצות מהירות, מכבי מחזיקה כל משחק מפתיחת העונה בממוצע כ 62 אחוז בכדור ולכן צריך מראש לדעת איך המפגש הזה יהיה בנוי.

הפקת לקחים הייתה חייבת להעשות מהמשחק בקריית אליעזר שם לא בעטה הקבוצה פעם אחת לעבר המסגרת, נתנה המון כבוד ליריבה וסיפקה לה את הנצחון היחיד שלה בליגת העל עד כה.

באמת שבדו קרב מסוג זה, אין הרבה מה להפסיד ולכן צריך לשחק בשיטה הרגילה, עם המערך הנכון ולקוות ש 11 האדומים יסתכלו טוב טוב לצהובים בלבן של העיניים, לא יפחדו ויאמינו שהם מסוגלים לקחת משהו מהמשחק הזה.

אפשר להפסיד ולא יקרה כלום אם זו תהיה התוצאה הסופית אך האוהדים רוצים לראות קבוצה שמשדרת אמונה, חוסר פחד ומשחקת התקפי, בדיוק כמו שעשתה העונה מלבד צמד המשחקים מול העלק גדולות, הפועל תל אביב וחיפה.

לסיום, הזכרון של העם היהודי קצר אך יעשו בשכל בהנהלה אם ישננו היטב את מחיר הכרטיס שהאורדונים צריכים לשלם מחר "ויגמלו" לצהובים במשחק המקביל באצטדיון רמת גן בסכום דומה, עם כל הכבוד, זה עדיין לא אולד טראפורד או הברנבאו כאן, 90 שקלים(במידה ובכלל ישאר משהו בקופות ביום המשחק), זה מחיר שערורייתי שצריכים לתת עליו את הדעת.

ומילה ממש אחרונה על קבוצת הכדורסל שלנו שעשתה חיל באמצע השבוע מול הפועל חיפה, היה מרגש וכן ירבו ערבים כאלה, שאפו גם לנציגי קבוצת הכדורגל, ניר כץ, פרדי דוד, טל חן, תמיר בן עמי, אנטון ארחיפוב, עומר חזום, קרלוס צ'קאנה, טל מעבי ווובה בראון(אם השמטתי מישהו, עימו הסליחה) שהגיעו ונהנו, החיבור הוא נכון ושרק ימשיך כך.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

8 thoughts on “מי שמאמין לא מפחד

  1. עכשיו הגבתי באתר one וכתבתי שהצביעןת של אוהדי מכבי חוגגת,אי אפשר לבכות על מחיר הכרטיס לדרבי ןבמקביל לעשוק את אוהדי הקבוצות האורחות, בהצלחה בשבת.

  2. אין מה לעשות רוב השחקנים שלנו הם ברמה של ליגה לאומית
    חוץ מזגורי אוננגה סידיבה כל ההרכב הוא של ליגה לאומית
    אי אפשר רק לבנות על מנגה אם בינואר ארקין לא יפתח את הכיס
    ויביא 5 שחקנים טובים אנחנו לא נשרוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *