רמת גן(ילדים)

אכזבה, בושה, התפכחות. אלו רק חלק מהמילים שיכולות לתאר הכי טוב את מה שאני מרגיש כמה שעות אחרי שיצאתי מישיבת מועצת עיריית רמת גן שאחת ההצעות שהיא דנה בהן היום, היתה הצעה לסדר היום שהעלה ישראל זינגר, בעבר מנהל תיכון בליך והיום חבר מועצה מטעם האופוזיציה.
על פי ההצעות יותר שימוש מיידי למחלקות הנוער של הפועל ר"ג במגרש האימונים של הנבחרת שעברה לבית הנבחרות בשפיים, או עברה חלקית זה לא ממש משנה כי המגרש עומד ריק ברוב הזמן וממומן על ידי עיריית רמת גן.

אכזבה, בושה, התפכחות. אלו רק חלק מהמילים שיכולות לתאר הכי טוב את מה שאני מרגיש כמה שעות אחרי שיצאתי מישיבת מועצת עיריית רמת גן שאחת ההצעות שהיא דנה בהן היום, היתה הצעה לסדר היום שהעלה ישראל זינגר, בעבר מנהל תיכון בליך והיום חבר מועצה מטעם האופוזיציה.
על פי ההצעות יותר שימוש מיידי למחלקות הנוער של הפועל ר"ג במגרש האימונים של הנבחרת שעברה לבית הנבחרות בשפיים, או עברה חלקית זה לא ממש משנה כי המגרש עומד ריק ברוב הזמן וממומן על ידי עיריית רמת גן.
כמו כן הציע זינגר להוריד את דמי השימוש באולמות בעיר לקבוצות הכדורסל למינימום של 50 ש"ח למשחק או אימון במקום מאות שקלים שגובה מהן העירייה ולקחת תחת חסות העירייה את מחלקות הנוער של אגודות ספורט תוך כדי השקעה בתשתיות, בדומה לערים אחרות בארץ.
תודו שעל פניו יש טעם בהצעות שגם נאמרו בצורה עניינית, מתורבתת ומנומסת, בניגוד גמור להתנהגות ראש העיר צבי בר שדקות קודם לכן היה מעורב בעימות מילולי מכוער עם חבר מועצה אחר, דבר שהרס כל סיכוי לדיון נורמלי כלשהוא במועצת העיר שנבחריה צריכים ואמורים לדון בענייני העיר השוטפים אבל בוחרים לריב ולקנטר אחד את השני ברמה שלא היתה מביישת גן ילדים.

אחרי שזינגר סיים הציג את הדברים, קיבל את זכות הדיבור מחזיק תיק הספורט בעיר, רמזי גבאי שמציג את עצמו כבר שנים רבות כאוהד מושבע של הפועל ר"ג וקיבל הרבה כבוד מאיתנו במשחקים אליהם הוא מגיע.

רמזי החל לענות לישראל זינגר בטון עצבני, אמר שזינגר העלה את הנושא רק בגלל ריח הבחירות, הבהיר לו עם יד מונפת ואצבע מורה שאין לו מושג על מה הוא מדבר ושאם הוא(זינגר) היה נפגש איתו קודם הוא היה מקבל נתונים אחרים לגמרי ממה שהוצגו, שמגרש ההתאחדות עמוס במשך כל היום גם על ידי בית"ר רמת גן ושלזינגר אין מושג איך לנהל דברים מבחינה עסקית.

זינגר טען בפני רמזי שבעשר שנים הוא הרס את ספורט הנוער בעיר, צבי בר החל לקרוא קריאות לוואי ציניות "להחזיר את ג'מצ'י מיד" , כדי לעלוב בזינגר, רמזי פירט את הפעולות שנעשות כמו לקיחת מגרש השקמה על ידי העירייה( מתי זה יקרה?), הקמת מגרשים סינתטים ליד וינטר לשימוש הקבוצות, זינגר ענה שמדובר במגרשי קט רגל בלבד ורמזי ענה שזה לא משנה… שיש מצוקת מגרשים בעיר שדברים נעשים גם בתחום הכדורסל, שמחפשים מקור תקציבי למיזוג לאחד האולמות עיר, שהוא מעורב בנעשה בקבוצות הכדורסל, הזמין את זינגר ללמוד איך מנהלים עסקים ושהספורט בעיר בדרך הנכונה.

בשלב הזה לצבי בר נגמרה הסבלנות והוא הציע לזינגר להמשיך בדרכו ושלח את הנושא להצבעה שנקטלה מיד על ידי חברי הקואליציה שנראה שלא ממש הקשיבו לרוב הדברים ורק חיכו ליישר קו עם דעתו של ראש העיר.

מיד לאחר ההצבעה עזבתי את המקום אליו לא אחזור יותר ומאחר וישיבת המועצה נפתחה בהקראת פרק בתהילים אסיים במשפט מהספר שמייצג הכי טוב את מה שאני מרגיש- "אשרי האיש‚ אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב…."

צבי בר ורמזי גבאי במשחק העלייה שלנו במושבה לפני חצי שנה.
הבטחות לרוב, לצד מעט מעשים

תגובות מהפייסבוק

תגובות

4 thoughts on “רמת גן(ילדים)

 1. כל הכבוד ירון שהלכת לשמוע ולהבין עם איזה קולקציה של אפסים יש לנו עסק.

  רק מאבק בלתי מתפשר בעירייה בשורה של הפגנות בבית ראש העיר ומול העירייה שבסיכומו תיהיה הפגנה גדולה של כ500 אוהדים שלנו תביא מהפך.

  סמכו עליי זאת שנת בחירות, הם יכולים להגיד שזה לא מענין אותם והם תמיד יפעלו "לטובת" העיר ולכן לא ישקיעו כספים במגרשים וכו.

  אבל אם האוהדים שלנו יפרצו לתודעה הציבורית בעיר ירעדו להם הרגליים, מעכשיו צריך כל יום שישי בבוקר הפגנה מול העירייה כאשר רחוב באיליק עמוס בתושבי רמת גן השמועה תתפשט כמו אש בשדה קוצים.
  אחרי חודש של הפגנות, הפגנה גדולה של כל האוהדים ותראו איך מתחילים לזוז דברים באולימפוס.

  אני כבר לא יודע איך להגיד לאוהדים שלנו שיאמינו שיש לנו כוח לשנות את המצב הזה, אבל אני נשבע לכם שאני מאמין בכל ליבי שאם נתחיל ונעשה אנחנו נשבור אותם.

 2. אני איתך אייל ועוד רבים אחרים,ירון ושלמה מכירים את הדרך.שרק יגידו אז יגיעו נוספים איכפתיים

 3. הזדמנות פז לפני הבחירות לעשות הפגנות כל יום ששי מול העיריה
  צבי בר הבטיח מגרש להפועל רמת גן בכפר אז"ר וחייב לעמוד על מילתו
  קדימה שלמה להתחיל לארגן הפגנות יום ששי הבא מול העיריה

 4. אז יום שישי הבא הפגנה מול ביתו של ראש העיר צבי בר ?
  אם כן ובתור התחלה נקבע לפחות יעד התחלתי ל-150 איש להפגנה ראשונה .
  נבקש אישור מהמשטרה , נפרסם בפייסבוק , טלפונים ובתור התחלה זה אמור להספיק לדעתי .
  עוד שבועיים ( כל שבוע הפגנה כמו שאייל ברזילי כתב ) נעלה את מספר המשתתפים ל- 250 וכך הלאה .
  או שיש את האפשרות השנייה לקיים משמרות מחאה וכל שישי להביא 49 איש וזה יציק אישית לראש העיר .
  יש דרך נוספת שאפשר להציף את מוקד העירייה בטלפונים וכך במשך כמה ימים .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *