חושבים בקטן, מפסידים בקטן

הפועל רמת גן בהרכב הזוי ופחדני, מפסידה 2:0 למכבי חיפה האנמית וגרוע מכך, מסיימת את המשחק בתשעה שחקנים לאחר הרחקה טיפשית(בלשון המעטה) של ישראל זגורי וגם של אוננגה לקראת הסיום.

כל עוד האדומים יגיעו מנטלית למשחקים כאנדרדוג, כך גם יראה המשחק ולא ברור מלבד ההרכב הלא מובן, מדוע השחקנים נותנים כבוד, לא יוזמים, לא מעזים ובעיקר לא מגיעים להזדמנויות ממשיות לכיבוש, בטח ובטח מול מכבי חיפה שהיא אמנם שם גדול אבל ברמתה כיום שווה אולי מקום במרכז הטבלה.

הפועל רמת גן בהרכב הזוי ופחדני, מפסידה 2:0 למכבי חיפה האנמית וגרוע מכך, מסיימת את המשחק בתשעה שחקנים לאחר הרחקה טיפשית(בלשון המעטה) של ישראל זגורי וגם של אוננגה לקראת הסיום.

כל עוד האדומים יגיעו מנטלית למשחקים כאנדרדוג, כך גם יראה המשחק ולא ברור מלבד ההרכב הלא מובן, מדוע השחקנים נותנים כבוד, לא יוזמים, לא מעזים ובעיקר לא מגיעים להזדמנויות ממשיות לכיבוש, בטח ובטח מול מכבי חיפה שהיא אמנם שם גדול אבל ברמתה כיום שווה אולי מקום במרכז הטבלה.

צילום: וואלה ספורט

חבל, הפועל רמת גן עם קצת תעוזה ואומץ, הייתה יכולה לצאת עם משהו מקרית אליעזר אבל משחק פחדני כבר משריקת הפתיחה, הרכב מוזר ללא כנף ימין, נטול יוזמה התקפית והרחקה מטופשת שצריכים לתת עליה את הדין, גרמו לאורדונים לחזור הביתה עם הרגשת פיספוס שהלוואי ותשתנה במשחק הבית הבא מול נתניה.

אז מה היה לנו? פרדי דוד הפתיע לרעה ועלה בהרכב נסוג ופחדני(ואמרתי זאת לפני הפתיחה) שפשוט הזמין את חיפה מהשריקה לתקוף את שערו של ארקין שנתן את משחקו הטוב ביותר העונה.

צילום: וואלה ספורט

לא ברור מה ניסה המאמן להשיג במערך הזה, קרלוס צ'קאנה תופקד בעמדה לא ברור של קשר אחורי שלישי שאמור להצטרף להתקפה מצד ימין ולעזור בהגנה ליוגב בן סימון שהחליף את ליאור ראובן הפצוע, אבל לאורך כל דקות המשחק צ'קאנה התקפית לא היה מעורב כלל ואיכשהו בן סימון נותר כל הזמן לבדו מול שני שחקני חיפה אז מה הייתה המטרה? למאמן הפתרונות.

גם הרכבתו של אופיר חמו תמוהה על סף הזוייה, חמו שלא הראה שום דבר חיובי מפתיחת העונה קיבל את המשבצת של בוקסה אך "הוכיח" היטב שבכושרו הנוכחי הוא ממש לא מתאים לליגת העל.

ידוע שדיוויד מנגה פשוט לא מנוצל עד תום כחלוץ מרכזי ומקומו הטבעי הוא או באמצע ימין כמו ששיחק עד כה או מאחורי החלוץ, אז נכון שארחיפוב נתן משחק רע מאוד מול בית"ר אבל כרגע לא היה שום הגיון להוציאו מההרכב ולמעשה תוך כדי כך גם לשנות למנגה את העמדה.

רמת גן לא הצליחה בכלל לסכן את שערו של אדרי וחבל, הפציעה של צ'וצ'וליץ' גרמה לדמאו לשחק כבלם בעמדה שאיננו מכיר אבל למרות זאת מרכז ההגנה החיפאית לא התקשה מול חוסר המחץ המשווע של האדומים.

חיפה החלה לתקוף גלים גלים ואיתי ארקין ביום מצויין היה במקום פעם אחר פעם אבל אז הגיע ישראל זגורי עם השטות השבועית, קיבל אדום מיותר, מטופש ועוד תיאורים שלא ניתן להעלות אותם על הכתב וגמר למעשה לרמת גן את המשחק.

האובר התלהבות שלו והרצון להוכיח לחיפה שטעו כשויתרו עליו, עשה פסיכולוגית רע לשחקן וזה התבטא היטב על כר הדשא.

ואז באה הדקה ה-44 האכזרית כשבן סימון איבד את אנדלובו שנגח פנימה את כדור הקרן, כמה חבל שבעיתוי כזה ספגה הקבוצה שלו רק הייתה מגיעה להפסקה בתיקו מאופס, יכלה להלחיץ עוד יותר את הירוקים.

דווקא בעשרה שחקנים ובמיוחד לאחר החילופים הטובים של פרל בחמו וארחיפוב בצ'קאנה, נראתה הקבוצה הרבה יותר טוב אבל ביום שלא מגיעים לרחבת ה-16, קשה לכבוש ומנגד בסיומה של מתפרצת(לאחר איבוד כדור של סידיבה) חסם אוננגה בגופו את דגני שהיה בדרכו לשער וראה בצדק את הצהוב השני והאדום.

רמת גן קרסה ובדקה ה-90 ספגה את השני לאחר שידין מצא בכדור עומק את ורד אשר הקפיץ מעל ארקין וקבע את תוצאת המשחק, 2:0.

צילום: וואלה ספורט

מסקנות:

1.מספיק כבר לחשוב ולהערך למשחקים הללו כמו קבוצה קטנה ומסכנה, חיפה הייתה ביום זוועתי והיה צריך להאמין ולהעיז בשלב מוקדם יותר במשחק, היריבות לתחתית ממשיכות ללקט נקודות, עכו הוציאה תיקו מחיפה, רמת השרון ניצחה את הפועל תל אביב וסכנין הוציאה תיקו מבני יהודה, אנחנו הפסדנו לשלושתן, בעיקר בגלל עודף כבוד.

2. את הנקודות נוציא במקומות אחרים בזה אין ספק, אבל צריך לשחק באותה שיטה לאורך כל העונה ולא משנה מי היריבה, המערך הזה עם זגורי בשמאל, מנגה כחלוץ מרכזי וללא אגף ימין, פשוט לא יכול לעבוד.

3.יש שחקנים שלא מתאימים לרמה הזו, גם כאלו שמשחקים מפתיחת העונה, ישנו בכללי סגל רחב ולא רע, להתחיל להזיז "באנקרים" מההרכב.

4. מחמאות לחוד ומציאות לחוד, צבירת הנקודות למרות היכולת הטובה מפתיחת העונה איננה מספקת והמשחק מול נתניה הולך להיות מלחמת עולם על הרבה יותר משלוש נקודות, בטח ובטח שבמחזור לאחר מכן מחכה לנו מכבי תל אביב.

ציונים:

ארקין 6.5- משחק מצויין לאיתי שלצערנו לא ממש עזר לקבוצה, מיקום נהדר, הצלת שני שערים בטוחים וספיגות שלא באשמתו, רק שימשיך כך.

בן סימון 3- אגף נטוש ופרוץ, אשמה מלאה בשער הראשון, כנראה לליגת העל ובמיוחד משחקים מהסוג הזה, עדיין גדולים עליו.

יפרח 4.5- סביר מינוס ותו לא, איפה הוא היה בגול השני?.

אוננגה- נטול ציון בגלל ההרחקה אבל היה היום השחקן הכי טוב על המגרש, רכש מצויין.

מעבי 3- חושך מצרים ולא מהיום, תמיר בן עמי זו אופציה לא רעה למשחק מול נתניה.

בראון 5.5- משחק סביר פלוס לוובה, בטח בחלק ההגנתי שם היה טוב מאוד.

סידיבה 5.5- משחק לא רע לג'יבריל אבל בדקה ה-60 גמר את האוויר והיה אשם באדום של אוננגה לאחר איבוד כדור סתמי.

חמו 3- לא מתאים להרכב הפותח בליגת העל, רך, אנמי וכל מילה בסגנון שרק תרצו.

צ'קאנה 4- לא ברור באיזו עמדה תופקד, בלי קשר, לא הורגש.

זגורי- כולם יודעים איזה ציון מגיע לו על האדום המטופש הזה.

מנגה 6- הוא את שלו נותן, גם בעמדת החלוץ המרכזי שלא מתאימה לו.

עומרי פרל 5- נכנס במחצית והוסיף קצב, קשה להתבטא במשחק מסוג זה במיוחד בסיטואציה שנוצרה אבל סך הכל היה סביר.

כן שותפו:ארחיפוב ואטזניאוב.

צילום: וואלה ספורט

בשבוע הבא יוצאים לפגרה וזה הזמן לתרגל בהרכב את חזום כבלם(במידה וטל חן לא יהיה כשיר), בן עמי כמגן שמאלי וזנדברג בקישור, עם כל הכבוד להתקפה של רמת גן, אנטון ארחיפוב חייב כרגע לשחק, בטח במשחק ביתי מול נתניה שחובה לנצח.

צילום: וואלה ספורט

תגובות מהפייסבוק

תגובות

62 thoughts on “חושבים בקטן, מפסידים בקטן

 1. פרדי סתם מקשקש.
  איך הוא לא מתבייש להאשים, כמו תמיד, את השחקנים בהפסד. ומה הקשר בכלל לבלם שהיה בכלל לא רע, ולהפסד שכן גם לשופט יש חלק כי לטואטחה הוא ויתר בהתחלה ורק בפעם השניה נתן לו צהוב ולבלם שלנו הוא נטפל כמקובל במשחק של אחת ה'גדולות'.
  עלה בהרכב יותר מדי הגנתי.
  זה עבד עד הטעות הראשונה, הפעם של זגורי, שמגיעה כמו שעון שוויצרי, כמו שתמיד יש טעות.
  רק כשפרדי יפסיד לפחד ויעדיף לנסות לנצח מאשר להוציא תיקו או להפסיד בכבוד מול, עלק, אחת מאריות הליגה, יהיה לנו סיכוי.
  עכשיו הגיע הזמן להוציא את נתניה מהמשבר. מי כמונו בפתרון משברים – של אחרים.

 2. רעיון לעונש יצירתי לזגורי, שיעמידו אותו לועדת משמעת בקבוצה ואת הקנס ישלם לעשרות האוהדים שעשו את כל הדרך לחיפה בשביל שהוא ידפוק להם את כל החזרה הביתה.
  תנו לו קנס כספי ואת הקנס הוא יצטרך לתרום לארגון האוהדים.

 3. לירן מסכים איתך חלקית אבל כרגע בהגנה יש בעיה ולצערי נראה לי שפרדי יעדיף את בן סימון כבלם על חזום או צקנה מחוסר ברירה יפרח כרגע הוא בנקר. בן עמי בצד שמאל אופציה ראויה.צריך לקוות שליאור ראובן יחזור אם לא אפשר לנסות את צקנה כמגן. באמצע השדה אפשר להסתפק בקשר אחורי אחד ולנסות את בוקסה יחד עם זנדברג אולי ככה תהיה הנעת כדור במרכז המגרש. לצערי אני לא חושב שהרוסי מתאים לכן צריך לנסות את פרל ומנגה ביחד שפרל על המשבצת של זגורי הבעיה העיקרית של נתניה היא האיטיות של מרכז ההגנה ושם צריך לעקוץ הרוסי הגמלוני לא יתאים ורק יתקע את ההתקפה. ודרך אגב לאוננגה היתה טעות נוראית במחצית הראשונה שכמעט עלתה בשער וגם בגול מהקרן אני לא מנקה אותו. כמו כן תשנה דיסקט על פי היכולת כרגע היריבות שלנו בתחתית הן הפועל חיפה נתניה וסכנין יחד עם ביתר ירושליים רמת השרון ועכו יוצרות לעצמן מאגר גקודות לימי סגריר.

 4. עכו ורמת השרון מסתמנות כלא פראייריות בכלל ולא כדאי להכליל אותם יותר ברשימות של הבאנקריות שחייבים לנצח.
  ואולי אם נפסיק לקרוא לאנטון "רוסי" זה יכבד אותנו יותר?

  יותר מדי שינויים כרגע רק יעידו על פאניקה. לא צריך גם לעשות טראגדיה מההרחקה של זגורי. אז הוא התלהב יותר מדי והתפלקה לו בעיטה. זה קורה ובינתיים הוא השחקן שאחראי ל90% מהגולים שלנו.

 5. יאללה כולם להירגע
  סך הכל הפסד לקבוצה טובה יותר, במינוס שחקנים, שגם שיחקה טוב רוב העונה רק בלי מזל.
  די כבר עם הפסימיות הזאת, הביקורתיות המאולצת הזאת כאילו כולם פה דוקטורים לכדורגל ותחקירני עומק של הניו יורק טיימס, פרדי פה פרדי שם, הרכב פחדני, וכל הקישקושיאדה באינטרנט. תתרכזו בלעודד ולתמוך, השחקנים ופרדי לא מתרגשים מההפסד הזה, כי יש קבוצה טובה העונה עם משמעת שיודעת מה עושה על המגרש ומניעה כדור. כל האווירה בטוקבקים היא הפוך בדיוק מהאווירה שיש בחדר ההלבשה, אני בטוח.
  כל הלכלוכים האלו באינטרנט זה מחלה, זה משניא את אוהדי האינטרנט על הקבוצה, הלוואי ולא יהיה דבר כזה טוקבקים.
  ודי לזרוק אבוקות במשחקי נוער, היום זה לא חוקי, פעם זה היה מגניב, היום כבר לא, אין מה לעשות – זה כבר לא בנורמה אבוקות, תתמודדו – אחרי מה שקרה בדרבי נוער תל אביבי עוד יענישו את האגודה על פרש. יש דרכים אחרות לעודד.

 6. בדיעבד כולם חכמים
  פרדי עלה במערך זהיר יותר כי ידע שחיפה יבואו בטירוף וירצו להתפוצץ
  ויש להם תאמינו או לא שחקנים הרבה יותר מוכשרים משל ר״ג
  לכן עלה בן סימון שעקב פציעה של ליאור לא היתה ברירה ואנטון שחלש ואיטי נשאר על הספסל
  וראינו איך הגנת חיפה שקוראים לה איטית מסתדרת גם עם מנגה שהוא מהיר מאד אז מה היה אם אנטון היה משחק.

  לדעתי (ולדעת כל הפרשנים שמבינים כדורגל הרבה יותר מכולנו פה) ההפסד הוא של זגורי כי אם לפהוא לא מורחק אנחנו לא מפסידים ויש סיכוי שגם היינו יוצאים עם ניצחון.
  עם זגורי יכול מאד להיות שהיינו יורדים למחצית עם 0-0 ואז במחצית השנייה מעבירים 10-15 דק ואז חיפה היו נלחצים ועם הכושר הגופני החלש שלהם הם היה לנו סיכוי לעקוץ עם 11 שחקנים.

  אני לא רואה שעם בוקסה ואנטון היינו מנצחים או היינו מגיעים ליותר מצבים.
  הקבוצה שיחקה היום טוב והיא נראית טוב גם עם 10 וגם עם 9 שחקנים

  אני מסכים שחמו לא מתאים כרגע בכושרו להרכב ובטח לא למשחק בקרית אליעזר מול מכבי חיפה ובוקסה האנמי היה צריך לפתוח היום במקום חמו.
  אבל בדיעבד כולם חכמים…

  בקשר למעבי אני לא מבין מה אתה רוצה ממנו לירן?
  הוא יוזם וגם משחק ההגנה שלו לא גרוע והוא היום הרבה יותר טוב מתמיר, מעבי מגן פעלתן שהרבה דברים טובים קורים מהצד שלו.

  בקשר להרחקה של אוננגה לירן, זה לא מצריך צהוב שני כי אוננגה רק ניסה לגשת לכדור וניסה דווקא לא לפגוש שחקן אבל שחקן חיפה עשה הצגה.

  השער הראשון שספגנו הוא כל כולו של בן סימון שצפה על אנדלובו נוגח ואפילו לא התרומם להפריע לו, פשוט שערורייה שנתן לו ככה לעלות לנגיחה.

  בקיצור , שטות של זגורי ועזרה של שופט נתנו לחיפה ניצחון

 7. למי שצריך לבוא בטענות זה למאמן ההגנתי שלנו
  אני כבר כתבתי לפרדי שאם הוא ישחק פחדני אנחנו מפסידים
  ובדיוק קרה מה שכולם חשבו פרדי מפחד מהשם "מכבי חיפה"
  נותן לה כבוד משחק הגנתי ואין קשר לזה שזגורי הורחק
  השער של חיפה היה באויר
  עצם הרחקתו של זגורי חטפנו מהר את השער ואם הוא לא מורחק אני מאמין שדקה 60 אנחנו חוטפים. פרדי אחרי שהיה בפיגור אין לו כבר מה להפסיד ואז הוא הכניס התקפה שזה כבר היה מאוחר מדי. דווקא הרוסי אנטון היה לא רע בהחזקת הכדור
  אני מאמין שאם היינו משחקים התקפי היינו מנצחים
  אבל מה לעשות המאמנים שלנו פחדנים בני פחדים ואין חדש תחת השמש
  כולם יכולים להגיד הקבוצה טובה הקבוצה משחקת טוב
  אבל רבותי הטבלה לא משקרת 5 נקודות עלובות מתוך 18 זה מעט מדי
  הקבוצה לא מנצחת הקבוצה לא טובה עם מחמאות לא נשארים בליגה
  תראו את רמת השרון ואת עכו שאין לה יותר מדי שחקנים יותר טובים משלנו ותראו איפה הם בפלייאוף עליון בהליכה
  פרדי צריך לשנות "פאזה" בראש ולשחק יותר התקפי אין מה לעשות עם תיקו פה והפסד שם לא נשארים בליגה חייבים לנצח

 8. הנקודות החמות


  הלו, זה בלומפילד?

  לא הייתי במשחק נגד מכבי חיפה. זה אמנם לא המשחק הראשון של הפועל ר"ג שאני מחמיץ אבל כאן הסיבה היא נטו אגואיסטית.
  מכבי חיפה היא הקבוצה שהכי קרובה לאירופה מבחינת הניהול, וככה גם היחס שלה כלפי אוהדי הקבוצות היריבות. מבחינתה הם סרח עודף. מיותרים, עול (אלא אם יש פוטנציאל להכנסה וקוראים לכם אוהדי בית"ר ירושלים).
  כמו שבאירופה אוהדי היריבה נזרקים אי שם ליציע אלכסוני ומבודד, ככה גם נוהגת מכבי חיפה הנאורה לקהל היריב שהולך אחרי הקבוצה שלו לכל מקום.
  ההבדל הגדול הוא שבאירופה, הקירבה לדשא מכפרת במשהו על המיקום הבעייתי(אני לא מצפה שיתנו לי לשבת ביציע המרכזי, בכל זאת…) אבל בקרית אליעזר מדובר ביציע אלכסני ומרוחק שלפניו יש מסלול ריצה, לפניו רחבת דשא ואז המגרש. הלו, זה לא בלומפילד!
  אחרי שחוויתי את זה בעבר (עונת 2009-10) ונאלצתי לנחש מה קורה בצד השני של המגרש, החלטתי הפעם לוותר.
  כל הכבוד לחבריי ליציע שבחרו לנסוע אבל אולי הגיע הזמן שלמשחקים כאלה, או לאצטדיונים כאלה, או לקבוצות שלא מכבדות את הקהל היריב אפילו במינימום, לא נעניק את מיטב כספנו (85 ₪ לכרטיס למבוגר היום), נתארגן ליציאה משותפת למסעדה או פאב שמקרינים את המשחק ולא נתענה בנסיונות ניחוש או נחכה לעדכונים בסלולרי מהבית מה קרה בצד השני של המגרש.
  על אותו משקל הייתי מציע להנהלת הפועל ר"ג לגמול לחיפה בסיבוב הבא ולהושיב את אוהדיה בשער 18 באיצטדיון ר"ג. המראה שיתקבל מול האצטדיון הריק יהיה מלבב ויצור את ההד הדרוש.
  היום למשל, הנהלת מכבי חיפה, האירופאית והמעונבת יכלה להקצות לנו בשקט את יציע 14 שהיה ריק לחלוטין, אבל כמה נוח להסתתר מאחורי "הוראות המשטרה" או סיבות אחרות.


  אל אל ישראל

  ישראל זגורי אחראי לחמישה מתוך ששת השערים שכבשה הקבוצה בליגה. אפשר לנחש שמבחינתו המשחק נגד מכבי חיפה היה יותר ממשחק רגיל והוא התלהב והתרגש. רצה להוכיח. וככה, אחרי איבוד כדור שנבע מדריבל מיותר במרכז המגרש הוא שלח רגל ארוכה ובעט בשחקן יריב.
  זה קורה, זה קרה וזה יקרה גם לטובים, גדולים ומנוסים ממנו. לא צריך לחרוץ את דינו(לא אנדלובו) אבל צריך להעמיד אותו על טעותו במסגרת הקבוצה ובשביל זה יש מאמן.
  רק לפני שבוע זגורי היה גיבור המשחק כשהשווה מול בית"ר ירושלים. השבוע הוא כבר מוקצה בגלל ההרחקה ומואשם ב"הרס המשחק". לדעתי זה טיפה מחמיר איתו ולפחות במקרה שלו, הוא עוד יחזיר בגולים או בישולים.


  למה הפסדנו

  אני לא שותף לעליהום על המאמן לגבי הרכב פחדני או הזוי. משחק חוץ נגד מכבי חיפה הפצועה אצלה בבית עם כל הלחץ התקשורתי מסביב והרצון של כולם לראות את ראובן עטר מצליח כמאמן בקבוצת נעוריו (ומי ביננו לא רוצה?) היו תנאי פתיחה מאד קשים עבור הפועל ר"ג.
  אבל וכאן האבל הגדול- אפשר להפסיד ועוד נפסיד אבל אפשר גם להראות אחרת ולא להתבטל שוב מול "קבוצה גדולה" גם אם היא מכבי חיפה .
  וכך עוד עונה החלה ושוב חוזר הניגון- הDNA של הפועל ר"ג לא מאפשר לה לנצח קבוצות שנחשבות לגדולות ממנה, מתוקשרות יותר ממנה, בכותרות יותר ממנה, רעבות יותר ממנה.
  על אותו משקל הפועל ר"ג תאבק שווה מול שווה במכבי נתניה, תפסיד למכבי ת"א, באר שבע בחוץ, תשאיר נקודות לפני המשחק נגד הפועל ת"א בבלומפילד, בדרך לאצטדיון טדי, תעשה אבו עלי על הפועל עכו, רמת השרון, בני סכנין ושכמותן והדרך לתחתית סלולה.
  הכל בראש אמרו בעבר וגם כאן הבעיה מנטלית נטו. יש בקבוצה מספיק שחקנים מנוסים שעברו חוויות בכדורגל ישראלי והעולמי ויכולים להקרים מנסיונם על אחרים במשחקים מהסוג הזה.
  היום,נגד מכבי חיפה, כמו שהיו דקות טובות של הקבוצה, הן היו מעטות מדי אל מול ההתבטלות המוחלטת מול שחקני מכבי חיפה שהיא היום קבוצה בינונית שלא מזכירה בשום דבר חוץ מהחולצה והשם את מכבי חיפה האימתנית של שנות התשעים.


  הזר

  ביותר מדי טוקבקים אני נתקל בכינוי "הרוסי" כלפי אנטון ארחיפוב. איך אנחנו מצפים שיתיחסו אלינו כאל קהל אינטליגנטי אם זה היחס לשחקן חיזוק זר שמגיע אלינו? ולא צריך להיות תמימים, לקרוא למישהו "רוסי" זה סוג של כינוי גנאי, כמו לקרוא "כושי" או "גרוזיני" לאחר. כמו שלא קוראים לשאר הזרים בקבוצה "הארגנטינאי", "הצרפתי" , "הבוסני" , "הסנגלי" ועוד, ככה לא צריך לקרוא לארחיפוב "הרוסי" ולהצמיד לכינוי עוד כמה מילות ביקורת כמו כבד, מגושם, וודקה ועוד.
  בואו לפחות נכבד אותם במינימום. רק ככה נוכל לדרוש מהם את המקסימום.

 9. מצד אחד אתה מאשים את פרדי בהרכב פחדני ואתה כותב שאם היה עולה עם ההוא וההוא אז היה סיכוי לעקוץ ,
  ומצד שני אתה רוצה להחליף חצי הרכב במשחק הבא!
  טל מעבי מגן מצוין דרך אגב שחקן שנותן תרומה הרבה יותר גדולה מאותו אנטון שאתה מחזיק ממנו חלוץ שאם היה פותח היום דקל קינן היה רגוע הרבה יותר …

  תרגעו כולה הפסד למכבי חיפה שבתחילת העונה אף אחד לא חשב על לקחת ממנה נקודות וכל נקודה אם היינו לוקחים היום זה בונוס,
  אל תשווה את עכו או רמת השרון אלינו!
  הם שנה שנייה ורביעית בליגת העל עם שלד הרבה יותר חזק וכקבוצה הם הרבה יותר מחוברים עקב כך ולכן הם גם למעלה
  עכו וגם לא רמת השרון לא ירדו ליגה,
  הקבוצות שיתמודדו הם נתניה, הפועל חיפה, סכנין, וירושלים ומכל אלו אנחנו טובים יותר ויש לנו קבוצה שגם תיקח נקודות איפה שאף אחד לא מצפה ממנה.
  ברקוביץ, פרימו, שרף, גינצבורג, ועוד פרשנים מבינים כדורגל פי כמה וכמה מכל מיני פרופסורים פה ואם הם אומרים שאנחנו קבוצה טובה שנראית טוב אז מי אנחנו שנגיד אחרת?
  בוקסה לא פוגע וכל השבוע כתבו פה למה חמו לא פותח במקומו,
  אנטון חלש ורק אתה לירן מחזיק ממנו וכולם כתבו איך הוא פותח?
  ראובן היה פצוע אז בן סימון שיחק,
  אז מה אתה רוצה מפרדי?
  אם ישראל לא עושה את האדום ואנחנו עושים תיקו או מנצחים היית מהלל ומשבח את פרדי,
  תמיד אחרי הפסד פתאום באים בטענות ולמה ההוא לא שיחק ולמה ההוא לא,

 10. לבר לב
  אני כמובן מכבד את החלטתך שלא להגיע למשחק ואולי להביע בכך גם סוג של מחאה שקטה ושאט נפש מהתנאים השוררים בחלק ממגרשי הכדורגל. מצד שני ,אלה גם התנאים בבאר שבע ובעוד כמה מגרשים בטח בלאומית ובליגה א בהן בילינו לא מעט ובכל זאת באו אוהדים ואני מרגיש פטור מהצורך למה באים אוהדים ומה זה עושה גם לקבוצה . בנימוקים כאלה כנראה נעודד מהכורסה. לא נורא ,נראה אותך במשחקים הבאים שלשמחתנו יערכו במגרשים נורמליים יותר .חג שמח.

 11. לירן מכבי חיפה לא בליגה שלנו וזה שהם היו עד היום עם 2 נקודות לא עושה אותם לקבוצה חלשה או אותנו עדיפים עליהם.
  כקבוצה הם לא מחוברים אבל כשחקנים בודדים הם טובים בכמה דרגות משלנו בכל עמדה.
  לא צריך לקחת משחק מולם בקרית אליעזר כשהם חיה פצועה ולפרש אותו כך שטל מעבי לדוגמא צריך מהמשחק הבא לשבת בספסל.
  הליגה של מעבי ושאר השחקנים זה לא מכבי חיפה ולא מכבי ת״א.
  הליגה שלו ושל שאר השחקנים זה סכנין ביתר רמת השרון עכו הפועל חיפה בני יהודה ועוד כמה.
  ושם הוא היה מצוין וגם נתן בישול רק בשבוע שעבר עם הרמה מצוינת למנגה.
  ממשחק אחד אתה קובע עובדה שהוא צריך לרדת לספסל אפשר לחשוב שהספסל נמצא מלדיני כשהיה בן 30.
  טל מעבי מגן טוב ובטח שהוא לא הבעיה של הקבוצה.
  הבעיה היא בחוסר בחלוץ נוסף ברמה ובקשר תוקף שמסוגל לבעוט ולסכן את השער וגם ידע לכבוש ולבשל.
  שבוע טוב ואנחנו עוד ננצח גם קבוצות חזקות מאיתנו.

 12. לירן תתחיל להרגע , שלחת חצי הרכב הביתה ואת פרדי לעשות קורס מאמנים חוזר.
  "פרדי שיחק נסוג ופחדני?"- הוא היה צריך לפתןח עם מסי ורונלדו ולא להכניס
  אותם בדקה 83 …פרדי עלה עם הרכב בהחלט ראוי ,קרלוס שיודע לעשות הגנה
  רוח לחימה וראית משחק שאין לאף שחקן .לחמו נתן הזדמנות לחזור לעצמו,
  (מה גם שבוקסה לא טוב בתקופה האחרונה) ליאור ראובן פצוע , אנטון לא פוגע אז הוא על הספסל ובצדק. 2 "תלוצים" -מגנה וזגורי אז אפה הבעיה?
  במשחק חוץ ועם קבוצה שהיה חשש שתבוא להתפוצץ עלינו ,עדיף לפתוח קצת זהיר.

  לירן באיזו זכות אתה "קוטל שחקנים"?מחלק ציונים?זה התחיל עם ארקין שמצצת לו את הדם ושלחת אותו לספסל-מאז הוא שוער גדול -בזכותך!!
  מעבי-"חושך מצריים ולא מהיום"- שכחת מי בישל לך גולים בפריצות מהאגף !
  בן סימון, יפרח, חמו…כולם לא בליגה שלך-ורק אתה הגאון,פרופסור בכדורגל!
  החילופים של פרדי היו התקפיים!!!אבל מה לעשות שהמחליפים לא באו להתייעץ
  איתך באיזה רגל לבעוט לשער.
  אם אתה אוהד אמיתי אז כנס לפרופורציות. או שאתה משבח ומהלל , או שאתה קוטל בלי שום טעם והגיון. שחקנים זקוקים לתמיכה ועידוד גם שזה לא היום שלהם .
  פרדי והשחקנים – האוהדים (רובם לפחות)איתכם!!

 13. בוקסה , ראובן ,וארחיפוב והיינו חוטפים 4-0 אז לירן היית אוצר שאתה כותב כבר שבועות שעומר לא פוגע ושראובן חלש בהגנה ופרדי היה צריך לעלות עם בן סימון ועם בוקסנבוים.
  פרדי עלה עם הרכב טוב שעובדתית גם שיחק טוב ונראה טוב עד ההרחקה של ישראל זגורי ואז בהרחקה גם קיבלנו את הגול וברור שבחיפה מול מכבי עם 10 שחקנים קשה לחזור מפיגור.
  לולא ההרחקה של זגורי אנחנו לא היינו יוצאים מהמשחק עם הפסד .
  ואני מחכה לחזרתו של טל חן להרכב אחרי הפציעה איתו חטפנו 2 שערים , ועם עוז כבלם כבר 6 שערים.
  עוז מוכיח שהליגה שלו אלו רמת השרון וסכנין ונגד קבוצות חזקות יותר הוא פשוט מתקשה ולא מציג את היכולת שהציג בלאומית.
  זה נראה נגד ביתר ירושלים שבוע שעבר שהתקשה מאד עם ערן לוי וגם היום.

  לירן מי שהפסיד לנו את המשחק זה זגורי בהרחקה שלו , לא פרדי ולא אי הרכבתו של אנטון או בוקסנבוים.
  לא ראיתי שעומר ב-5 משחקים שפתח נתן משהו
  גם לא מארחיפוב .
  פרדי ננסה הרכב אחר ולכל מאמן מותר לנסות דברים בטח כאשר כל הסגל שווה פחות או יותר ברמתו.
  לולא ההרחקה של זגורי הכותרת שלך היתה שונה .
  ברגע ששחקן מורחק במצב של 0-0 בדקה 36 במשחק כל כך קשה נגד קבוצה חזקה וטובה יותר אז רק הוא זה שיגרום לתוצאה בסוף להשפיע.
  אי אפשר לבוא בטענות לפרדי בכלום .
  גם בפיגור 1-0 עם 10 שחקנים הכניס עוד חלוץ ושיחק עם 3 חלוצים וגם ב-9 שחקנים בזמן המועט שנשאר ראו שהקבוצה מנסה ורוצה.

 14. אני חושב שאייל ברזילי צודק !
  על אף הועדת המשמעת שתיהיה לו בהתאחדות שהקבוצה גם תיתן לו עונש קנס ואת הכסף יתרום לאביזרי עידוד .

 15. לירן אני בדרך כלל לא מגיב פה , בעיקר כי אני מסכים איתך כמעט בכל מה שאתה רושם .
  אבל עכשיו משהו הפריע לי בעין , אתה לא זה שכבר כמה שבועות כותב שצריך לשים את בן סימון במקום ראובן ???
  הנה , משחק אחד הוא שיחק וכבר הוא לא מתאים בשבילך לליגת העל …
  שבוע טוב שיהיה לך ולכל האורדונים .. אני אופטימי !!

 16. אנחנו קבוצה שנותנת יותר מידי כבוד לקבוצות עם השמות הגדולים.

  בשנתיים הקודמות בליגת העל הפסדנו בכל שנה פעמיים די בקלות למכבי חיפה, הפועל ת"א ומכבי ת"א. נראה שגם השנה מסתמנת מגמה דומה.

  זה אומר שבכל שנה אנחנו מראש מוותרים על שישה משחקים= 18 נקודות שיש בקופה?
  זה לוקסוס גדול מידי.

  הקבוצות הקטנות האחרות מלקטות נקודות מול הגדולות, אנחנו?ממש ממש לא , בגלל הגישה הפחדנית והדרת הכבוד המיותרת.

  כככה לא נשארים ליגה!

 17. הגול של חיפה היה באוויר עוד לפני ההרחקה של זגורי, מאז הכניסה של צעירי, חיפה תקפה גלים גלים והגיעה כמעט כל דקה לרחבת ה-16, ברור שהאדום הוא זה שגמר את המשחק אבל ההרכב מלכתחילה היה רע מאוד, כל השבוע "המבינים" דרשו את חמו בהרכב, מה הוא תרם בדיוק?.
  טל מעבי חושך מצרים מפתיחת העונה בקטע ההגנתי, לא ההתקפי, הסגירות האלכסוניות שלו פשוט זוועתיות, אתמול הוא גם לא הצליח למסור פס כמו שצריך, לא יקרה כלום אם יישב שבוע שבועיים על הספסל.
  חיפה נראית כל כך רע וחסרת בטחון שאם רק היינו מאמינים ועולים לשחק בשיטה הרגילה שלנו, גם נקודות היו מגיעות מהמשחק הזה, חלאס לעשות מחיפה אימפריה, איך שהיא נראית מפתיחת העונה היא בקושי קבוצת מרכז טבלה.
  מתישהו הטבלה תתאזן, תאמינו לי שרמת השרון ועכו יהיו בסופו של דבר באיזור שלנו, בדיוק כמו שאשדוד לא תישאר בצמרת הטבלה.
  מותר בכיף לנסות הרכב אחר, מותר להשאיר את ארחיפוב בחוץ, את בוקסה בחוץ ואת כל מי שהמאמן חפץ בו, אבל אסור בתכלית האיסור להחליף שיטת משחק, רמת גן לא הגיעה לשער כל המשחק, הפחדנות הזו עלתה לנו עד הדקה ה-37 באפס מצבים.
  לסקי לגבי בן סימון אכן אמרתי שצריך לתת לו את הצ'אנס, נעזוב את זה שהוא קיבל אותו ברגע האחרון בגלל הפציעה של ראובן, כנראה שבנושא הזה המאמן יודע מה הוא עושה, בן סימון כרגע פשוט לא ברמה הנדרשת, לא שראובן טוב בכושרו הנוכחי אבל זה עדיין עדיף על יוגב.
  ל 1:09, במקום להתלהם תקרא כמו בן אדם את הפוסט, רשום בפירוש שהחילופים היו מצויינים, הבעיה שההרכב הפותח לא היה ולא לא בדיעבד, אפשר לשאול את יוני ואלעד שהיו איתי על הגדר שאמרתי זאת עוד לפני הפתיחה, מי שבא לשחק בהרכב זהיר, פחדני או נסוג, תבחרו אתם את המילה, בסוף יחטוף את הגול, עם אדום או בלי אדום, בדיוק כמו שקרה מול הפועל תל אביב או בני יהודה.

 18. קראו את המפה נכון. אנחנו קבוצה שעלתה מהליגה השניה ולפנינו מאבקים קשים בהמשך העונה. כל משחק חשוב כל משחק קשה. זו המציאות!
  בסך הכל רמת גן נראית לא רע.
  הרכב פחדני? לא ראיתי את אשדוד תוקפת את חיפה מכל הכיוונים. כל קבוצה שתבוא לחיפה תבוא במערך זהיר ואם דברים מסתדרים היא תעלה ותתקוף. אנחנו עדיין קבוצה נאיבית. טובה אבל נאיבית.
  יש לנו שבוע נוסף לאסוף את השברים כי בעוד שבועיים עוד מלחמה נגד נתניה. יהיה קשה אבל אני מאמין בקבוצה כי למרות ההרכב החסר היא נביא נקודות.

  זגורי – התפלק לו – פאול של תסכול- ועוד שאר ירקות. הלו זו ליגת על! יש שופטים יש קוונים ויש טלוויזיה! ההבדל הוא בראש. היכולת להבליג – זה לא שכונה וזה ההבדל בין שחקן מוכשר בליגה שניה/שלישית לבין שחקן בליגה הראשונה.
  רמת גן לא תרד
  חג שמח לכולם

 19. המסקנות שלי,
  1.לירן,מי שכותב באופן גלוי ובלי חשבון סופג אש,קבל חיזוק.
  2.בניגוד גמור לדעת לירן,לא התבטלנו בפני חיפה (בטח לא ב-30 דקות הראשונות) חיכינו להם בחצי שלהם לחצנו יחסית ושיחקנו בסדר.
  3.מעניין אותי אם זגורי קיבל הכנה מנטלית לפני המשחק ,מתוך ידיעה שהוא הולך לשחק מתחת ליציע ג' ,אשמח למידע.
  4.סידיבה לא גרזן אבל מחזיק כדור,מארגן משחק ומוסר בחסד. 2 ק"ג פחות לא יזיקו.
  5.רואים שיש שיפור בהנעת הכדור גם תחת לחץ (אני זוכר עוד את הבום -בום נגד הפועל ת"א ובנייהודה.)
  5.ברוך הבא צחי.

 20. לאורדון לא מופתע, אשדוד באה לקרית אליעזר ושיחקה במערך הרגיל שלה עם רביבו מאחורי שני החלוצים מקרייב ואבו ענזה, אין לי בעיה להפסיד לחיפה במשחק חוץ, גם באתי מוכן לזה מראש, אבל צריך לעלות באותה שיטת משחק בה הקבוצה נראתה טוב עד היום ולא לשנות בגלל פחד לא מוסבר מאימת מכבי חיפה שכולנו ראינו שהיא קבוצה מאוד בינונית מינוס בכושרה הנוכחי.
  אילן, תודה, אני אסתדר עם האש, אף פעם לא ניסיתי למצוא חן בעיני אדם כזה או אחר בניגוד למה שאנשים אחרים חושבים… כל אחד רואה את המשחק אחרת וזה לגיטימי.
  לא יודע מה אתה ראית, אני לא הצלחתי לספור שלושה פסים ברציפות כל המחצית הראשונה למעט הדקה הראשונה של המשחק אז הנעת כדור לא הייתה לנו, בטח לא בחצי הראשון, דווקא בחצי השני נראנו טוב יותר.
  גם הלחץ על היריבה לא היה קיים, תראה את השידור החוזר בטלויזיה, מהכניסה של צעירי, חיפה הגיעה כל דקה לרחבת ה -16, כל דקה עד הגול, אחוזי השליטה בזמן הזה היו בסביבות 90 אחוז לירוקים אז מן הסתם הלחץ על היריבה ממש לא היה אפקטיבי.
  עם זגורי מדברים כל הזמן, אם הוא קולט את מה שנאמר לו זה כבר משהו אחר…

 21. לגבי השחקנים ושיטת המשחק, דעתי הלא מלומדת היא:
  1. שדויד מנגה משחק כחלוץ בודד אין לנו סיכוי לתת גול. הבעיה העיקרית מתחילת העונה היא שאין לנו עדיין חלוצים דומיננטים, אפילו לעכו ורמת השרון יש בסגל לפחות 2 חלוצים שיודעים לתת גולים.
  2. אופיר חמו במקום בוקסה- ניסיון שנכשל אבל זה לא "הזוי", אלא לגיטימי בהחלט, לא ראיתי דברים גדולים מבוקסה עד עכשיו העונה, לאופיר חמו יש בעיטה טובה יותר, יכולת לרוץ עם הכדור דבוק לרגל ולא היתי מבטל אותו כל כך בקלות כפי שאתה עושה לירן.
  3. זנדברג להרכב. הגיע הזמן, לתת לו לפתוח בהרכב. יש לנו בקישור שני באנקרים בקישור האחורי כמו בראון וסידיבה שחייבים תמיד לפתוח, אני לא רואה סיבה למה זנדברג לא יקבל צ'אנס. במשחק הבא למשל, במקום צ'קאנה וחמו, הייתי פותח עם בוקסה וזנדברג.
  4. מעבי לא כל כך רע כמו שאתה עושה אותו לירן, לפחות הצד שלו מהווה קצת איום התקפי, כמו למשל נגד בית"ר. אני לא חושב שתמירי בגילו וכושרו יותר טוב ממנו.
  5. איתי ארקין-אתמול, לראשונה העונה, הרגשתי שיש על מי לסמוך בשער.
  6. מכבי חיפה- אני משוכנע שיש לה את סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה כיום. היא עולה לנו ב-2 דרגות ולפני ההרחקה של זגורי היו 10 דקות שמכבי חיפה פשוט ישבה עלינו והשער היה באוויר.
  7. יש לנו בעיה במשחק הבא בלי שני הבלמים הטובים ביותר שלנו נגד נתניה, על חלוציה המסוכנים ובראשם אחמד סבע האיום, לדעתי החלוץ הטוב בליגה. אם נהיה דומיננטים בהחזקת הכדור וביוזמה כמו נגד בית"ר יהיה לנו מה למכור, זה בהחלט אפשרי נגד נתניה בנמצאת במומנטום גרוע מאד.

 22. רק בשבילך ירון אני לא אגיד מה דעתי על אנטון ארחיפוב.חלוץ הוא לא.כבר ראינו מתחזים שתפסו לנו משבצת של זרים בקבוצה לתת לו לשחק בחוד ההתקפה זה לשחק עם שחקן פחות החל מהדקה הראשונה. פרדי החליט לשחק עם שני קשרים אחוריים סידיבה ווובה הבעיה נעוצה בזה ששניהם לא מעבירים כדור לקישור סידיבה מנסה לבנות בעצמו משחק בכדורים ארוכים ווובה לא תרום כמעט כלום בצד ההתקפי.זה מה שהכריח את בוקסה לסגת לאחור ולכן הוא לא היה אפקטיבי מספיק.חמו לא הלך אחורה והוא לא היה במשחק.דווקא כאן צריך שינוי במחשבה לדעתי אפשר וצריך לוותר על אחורי אחד ולשחק כשבוקסה יחד עם חמו או זנדברג פרל{שמסתמן כתואם זגורי} למעלה בהתקפה. צריך להפקיד את מנגה כחלוץ יחיד זה מה שיש.בהגנה מאמן לא פחדן היה נותן צאנס לחזום או לצקנה.

 23. כחלק מההרגשה שר"ג נתנה יותר מדי כבוד לחיפה אפשר היה לראות בסיום המשחק כשאנשי ר"ג ממש רדפו אחרי החיפאים כדי להגיד שלום ואולי גם מזל טוב על הנצחון הראשון. כאילו שהדאגה לשלומה של חיפה יותר חשובה מהדאגה להצלחת ר"ג.

  זה מתחיל/מסתיים פה באתר, כשירון בר-לב כותב: "להרצון של כולם לראות את ראובן עטר מצליח כמאמן בקבוצת נעוריו (ומי ביננו לא רוצה?)" – אני ממש לא רוצה, זה ממש מעניין לי את התחת ההצלחה של עטר ועוד נגדנו. מצידי שהיינו מנצחים ועטר היה הולך הביתה לתמיד כשהוא מנוחם ע"י הגב' ראומה ונכדיה.

  זה נמשך מיד בסיום המשחק כשהמעסה שלנו, ניר סגן, רודף אחרי עטר כדי ללחוץ את ידו ולהגיד/ולקבל מילה טובה.

  גם זנדברג ובוקסה נצפו מחפשים שחקנים חיפאים כדי לחבק אותם.

  מן הסתם היו עוד כמה עם ברכיים רועדות ושלפוחית תוססת מול נפילי הכדורגל הירוקים.

  שכונה זה אנחנו.

 24. ללירן-פרדי לא שינה את המערך הוא שינה רק שמות מאז שסידבה הגיע אנחנו משחקים עם שני קשרים אחוריים קשר לפניהם שניים בצדדים וחלוץ גם מול חיפה זה היה המערך כשווב וסידבה קשרים אחרים לפניהם היה חמו במקום בוקסה בצדדים שיחקו זגורי וקרלוס ומנגה במקום אנטון. כמובן שנסוגנו אבל זה כי חיפה קבוצה יותר טובה ואנחנו לא היינו ביום מדהים אבל לא היה שינוי במערך רק בשמות.

 25. מסכים עם "קטנה", יש בזה משהוא צורם שאחרי הפסד, השחקנים מרגישים כבוד ששיחקו מול מכבי חיפה, מחייכים ונראים מבסוטים, למרות שאין לי כלל טענות על ה-100% מחוייבות וההשקעה על כר הדשא.
  אין מה לעשות, עדיין יש כאן מנטליות של קבוצה קטנה, כנראה תמיד תהיה.
  השלמתי עם זה כבר לפני הרבה שנים, העיקר שתהיה קבוצה בליגת העל…

 26. התאכזבתי,ציפיתי למשחק יותר מאוזן,
  מי שאוהד את הפועל רמת גן מצפה תמיד ליותר ,מה לעשות שהאכזבה היא חלק מחיינו הספורטיביים נקווה שהשחקנים יבינו את גודל האכזבה שנחלנו אתמול .אגיע לכל משחק ובכל מצב ,חג שמח.

 27. אני אגיד לכם משהו
  מכבי חיפה קבוצת איסלם מסריחה
  ומצידי שישרפו בגיהנום יחד עם האוהדים המסריחים שלהם

 28. עומר אתה טועה ומטעה, רמת גן שיחקה אמש במערך שונה לחלוטין ממה שהיה עד היום, אין קשר לשני הדפנסיבים, התפקוד המאוד הגנתי של חמו והעמדה הלא מובנת של קרלוס, ללא אגף ימין בכלל במשחק, זה ההבדל.
  המערך הרגיל כולל בכלל את מנגה באמצע ימין ואת ארחיפוב(או כל חלוץ חוד אחר שתבחר) באמצע כתשע כשזגורי משחק כנף שמאלית, כל זה לא נראה אתמול.

 29. לאדום עתיק- בכל שנותי הארוכות בליגות המשנה, מעולם, מעולם לא ישבתי במקום כל כך גרוע כמו בקרית אליעזר. רק ישיבה מאחורי השער באיצטדיון ר"ג מזכירה את התנאים.
  בבאר שבע יושבים רחוק מהמגרש ובשער צדדי, אבל לפחות על קו האורך של המגרש ולא הרחק מאחורי הקרן.
  אמנם קצת מאוחר לזה ומכבי חיפה תשחק בעונה הבאה באיצטדיון חדש אבל הייתי מציע להושיב את האוהדים של חיפה בשער 18 באיצטדיון כדי שירגישו גם.

  ל"קטנה" –
  מכבי חיפה היא מודל עבור הכדורגל הישראלי בהרבה דברים שרובם כלל לא מתקיימים. אם יש מועדון שהוא המגדלור זה המועדון ואני לא מכיר הרבה שיש להם איזו שהיא שנאה כלפי מכבי חיפה.
  במה שכתבתי לגבי ראובן עטר התכוונתי שכל האווירה בביצת הכדורגל שלנו נוטה לכיוונו וגם אנחנו, אוהדים ושחקנים ובעלי תפקידים בהפועל ר"ג רוצים שהוא יצליח ואם יש כאלה שלא, אז הם במיעוט.

  לא הצדקתי שום התבטלות או הורדת ראש מול חיפה רק ציינתי שזו האווירה מסביב וראו את זה גם לפני המשחק בחיבוק של פרדי דוד עם עטר וגם בסיום עם ההסתחבקות של השחקנים על הדשא.

  נגד נתניה זה כבר לא יקרה.

 30. ירון
  מסכים מאוד לגבי שער 18 רק שיש לי תחושה שהנהלת האצטדיון לא תסכים.בהזדמנות זו נזכיר את המכלאה במרמורק כדוגמה.

  בעניין השבחים לחיפה, דבר קטן, הילדים מביאי הכדורים יושבים על שרפרפים , בקו ישר , קטן אבל מייצג.
  לגבי ההסתחבקות , הגיע הזמן להיות קצת "רעים" , הביטוי קבוצה סימפטית מעלה לי את הסעיף…

 31. אתה קובע חד משמעית שאם היינו עולים באותו מערך היינו הולכים עם נקודות
  מאיפה אתה קובע זאת?
  לי יש הרגשה שאם היינו עולים עם בוקסה הרך וארחיפוב האיטי והכבד היינו בפיגור כבר בדקה ה-20 והיינו הולכים הביתה עם 4 חתיכות
  אתה מזלזל בחיפה רק כי עכו הוציאו נגדם נקודה ובגלל שחיפה היתה עד אתמול עם 2 נקודות
  אבל הסגל שלהם שווה אליפות ונגד שחקנים כמו שיש להם צריך להערך בהתאם כי בכל זאת לשחק מולם בקרית אליעזר מול 10,000 אוהדים ירוקים שמלהיבים אותם ותחת הלחץ שלפעמים עושה טוב לקבוצה כי היא מגיעה מוכנה יותר.
  פרדי הכין את הקבוצה מצוין וגם ההרכב עם בן סימון וחמו היה טוב.
  בדיעבד חמו לא היה צריך לפתוח כי היה חלש אבל מישהו ידע זאת קודם?
  למאמן יש סגל רחב בשביל שיוכל לעשות רוטציה והתאמות ואם פרדי חשב שבוקסה רך מידי למרכז השדה ולא מתאים למשחק כזה אז זאת זכותו.
  גם המערך היה בסדר גמור כי חיפה משחקת עם שני מגנים תוקפים ועם 2 שחקנים על הקווים.
  מי היה דואג לשמור אותם ? בוקסה?או ארחיפוב?
  לכן עלה עם קרלוס כדי שיפקח עין על טווטחה .

  אני בטוח שאם זגורי לא היה מורחק לא היינו יוצאים מפסידים וגם אם היינו חוטפים שער היו לנו עם זגורי את הכלים גם להשוות ואולי לעקוץ בשער ניצחון.
  אם זגורי לא היה מורחק יכול להיות שהיינו עוברים את המחצית ב0-0 ואז השמיים הם הגבול כי חיפה היתה יורדת למחצית וככל שהדקות היו עוברות הם היו מפסיקים לשחק כדורגל כי הכושר הגופני שלהם נחות משלנו עקב שחקנים רבים שם שהצטרפו רק עכשיו.

  במשחק שבדקה ה-36 במצב של 0-0 מורחק לנו שחקן בחיפה נגד מכבי חיפה אין לבוא בטענות למאמן או לשחקנים או להרכב אלא רק לשחקן שהורחק והיה חסר אחריות להשאיר את הקבוצה ב-10 שחקנים.
  זה הרגע שהפסיד לנו את המשחק וזה היה ברור לכל אוהד שעכשיו הסיכויים לצאת עם משהו הם קשים.
   

 32. מכבי חיפה המלוכלים אוכלים בתחת יחד עם האוהדים שלהם המסריחים
  וכולל מי שמצנזר אותי פה גם אוכל באגזוז

 33. לא מסכים,ההרכב רחוק מלהיות פחדני ,פרדי ער ליתרונות של הקבוצה היריבה כמו עזרה למגן הימני בשיבוץ של קרלוס הייתי במשחק פתחנו בלחץ ולא היינו רחוקים מגול,להוציא בנקר מההרכב כבר נעשה לא שמת לב?בוקסה) אגב בצדק לא פוגע וגם לא עוזר בהגנה קרלוס עדיף בכמה דרגות,אנטון מה לעשות לא מוכיח את עצמו,אגב פרשנות קיבלנו מחמאות מכל הפרשנים בסך הכללי לא צריך לחשוש אבל בוא נגיד את האמת מכבי חיפה טובה יותר,לדעתי פרדי דוד המאמן הכי טוב שאימן פה בשנים האחרונות

 34. פרדי עשה ועושה מעל ומעבר יחסית למה שיש לו בסגל כיום אבל וזה אבל גדול, אתמול הוא הציב הרכב שלא מתאים לו ולהפועל רמת גן של השנה.
  תראו שוב את המשחק בטלויזיה, צ'קאנה השאיר את בן סימון פעם אחר פעם לבד מול שני שחקני חיפה, לא יודע מה היו ההוראות הטקטיות אבל מה שבטוח זה שקרלוס לא עזר ליוגב באגף ואפשר היה לראות זאת בבירור גם במגרש עצמו וגם בשידור בטלויזיה, בהתקפה קרלוס בכלל לא היה פקטור, תפתחו את העיניים ותראו שלא היה בכלל אגף ימין אתמול, בשני צידי המגרש, רק שפרל נכנס המצב קצת השתפר, גם זה בקושי.
  מה יכל להיות בהרכב שונה וללא אדום לא ניתן לדעת, מה שבטוח זה שהגול של חיפה היה באוויר הרבה לפני ההרחקה.
  כמו שציינתי, אין לי בעיה שמי שטוב באימונים ישחק, אני לא מסתכל על שמות, אני מסתכל רק על שיטה, לא היה שום צורך לעבור למערך המוזר הזה אתמול, אדום עתיק צודק באלף אחוז, רוצים להמשיך להיקרא קבוצה סימפטית שלא מתבטלת בפני "הגדולות" (לא שיש באמת כאלה פה)?, אחלה, אני מסתכל על מאזן הנקודות ומבין שהמצב לא מזהיר, המשחק מול נתניה יהיה צומת דרכים מרכזי בעונה הזו.
  בלי או עם קשר, לדעתי וזו דעתי בלבד, חמו לא מתאים לליגת העל, בטח לא למשחקים מול קבוצות עם קישור מעובה, יש עוד כמה שחקנים שבכושרם הנוכחי(והדגש הוא על הנוכחי) לא זכאים למקום של קבע בהרכב.

 35. תיקון קטן לירן לגבי הזדמנויות שלא היו –
  הייתה אחת ממש בהתחלה עם הכניסה של יוגב, שעם קצת יותרריכוז(ואולי פחות חלודה) מבשל למנגה גול.
  סה"כ עד ההרחקה משחק בסדר מינוס, הכניסה של צעירי הכניסה המון תנופה לחיפה.
  בדקות רבות במחצית השנייה עם שחקנים, חיפה הורידה את הרגל מהגז ונתנה לנו, אבל לא היה עם מי.
  מנגה לא יכול לבד.. איפה אדריאן?

 36. כפרשן זוטר וחובב וכמאמן ללא תעודה, כצופה מזוית בלתי אפשרית ומבין קטן בכדורגל הנה התובנות שלי:
  1. הכל בראש. הגישה צריכה להיות שכל הליגה בליגה שלנו. כמו שאומר אדיר..בשנה הבאה צריך לרוץ לאליפות. טועה ומטעה מי שחושב או אומר שאת הנקודות אנחנו צריכים לקחת מהקבוצות בליגה שלנו. באמת? רמת השרון? עכו? ..בליגה שלנו? רק על הנייר. הרבה מעלינו בשלב הזה ועם איצטדיון. חייבים ויכולים לבוא לכל משחק כמנצחים.
  2. 4 5 1 מערך טוב מול חיפה רק שבחוד לא מנגה אלא ארחיפוב בהיעדר חלוץ מטרה אחר.אגב, מודה, משהו באנטון מתחיל להפריע גם לי.
  3. הדבר הטוב המעשה זגורי אמש- תפס את הראש עוד שנייה לפני שנשלף האדום. נראה שהבין את השטות.גם זה משהו.
  4. אוהדי חיפה יישבו ביציע המזרחי הצדדי מתחת לשלט הפרסום הענק (..עם הקרינה) ובתקווה שהמשחק יהיה ב 17.00 ותהיה להם קצת שמש בעיניים. למכור להם גם משקפות. צ'יזיק ושחר..באותו יציע בבקשה.הגיע הזמן לכבוד לאוהדים באשר הם, גם כשהם מרמת גן.ואגב, היו שני יציעים ריקים והתנאי של חיפה היה שהמועדון יקנה 500 כרטיסים מראש אז נקבל אותו.
  5. קרלוס יקירי מתאים מאוד ל- 15 דקות מפתח בכל משחק. פתח טוב רק לאחר 15 דקות ולמעט בעיטה אחת..לא תורם דבר, לא הגנתי, לא קישור ולא התקפה.
  6. אוהבים את אלו שלא משחקים..אני מבקש את זנדברג.
  7. פרדי..כמה פעמים חיפה מסרו את הכדור לאגף של טאואטחה…שהיה בלתי מכוסה?…אי אפשר להגיב/הוראה במהלך המשחק?
  8. ה- 77 הזה, מהפועל תל אביב נראה סוג של פאסיץ'. אני רוצה לטעות.
  9. לטל מעבי היה הפעם משחק הגנתי לא רע.
  10. אני מהמר ששחר פנה לארקין לגבי מנגה בינואר. דיר בלק.
  11. למה שני שחקנים חדשים לחלוטין במשחק כזה? נתת לשלומי אביסידריס לטעום מגרש , תן לו עוד קצת.
  12. יש לנו אחלה קבוצה.בכל המשחקים עד כה שלטנו בהרבה דקות משחק. עוד נדבר הרבה בליגה הזו. יש רכש בינגו: זגורי (כן, למרות הג'נאנה),דיוויד מלך מנגה, ברנרד, סידיבה… וצוות משלים מצויין.
  13. כך סיכם אוהד מכבי חיפה את המשחק באוזני המלווים שלו בדרך החוצה "אנחנו לא טובים, הם (אנחנו), ב-10 שחקנים ישבו עלינו כמעט כל הזמן"….
  14. (כי לא נאה לסיים ב- 13). מתחנן ל 4 3 3 מול נתניה. זה מה מתאים לנו ולראש שצריך שיהיה למאמן ולשחקנים.

 37. לספקולנט
  יפה כתבת. גם אני מבין קטן בתורת האימון והטקטיקה אבל חושב שההרכב הנכון מבוסס על רצונו של פרדי לשחק עם וובה ו-cdבה מה שמותיר אותו עם קישור "קידמי" בעייתי . הפתרון הוא סוג 442 כאשר ארבעה בהגנה וובה אחורי ,cdבה 50/50 ועושה משחק מאחור ,king david וזגורי מלפנים ועושה משחק כקשר מתחת לחלוצים ומכאן מעבר ל 433. חולשתה של השיטה, בה נקט כבר פרדי, בתלות ביכולתו של הקשר החופשי וכשהאופציות הן חמו ובוקסה בכושרם הנוכחי , יש בעיה . בהעדר מספר שחקנים מול נתניה מעניין מה יעשה פרדי.

 38. תשמעו משהו
  הכל בראש !!! הרי אותם שחקנים שחקו מצויין שבוע שעבר
  מול הבבונים מירושלים . אז למה לשנות שיטה ולמה ללכת למשחק
  שכולם כבר יודעים שאנחנו מפסידים
  אדון פרדי דוד היה צריך לעלות לשחק בדיוק כמו נגד ביתר ירושלים
  ולא לעשות חשבונאות של "משחק חוץ" משחק נגד מכבי חיפה"
  אבל מה אגיד לכם המאמנים שלנו פה אפסים גמורים
  כולם בונקריסטים ורק חושבים רק איך לא להפסיד
  הרי ברור היה שנחטוף אז למה לא ללכת למשחק שכאילו אנחנו בפיגור
  ולשחק בשביל לנצח

 39. נבנתה קבוצה מצויינת מבחינת הרכב שחקנים ויש שחקנים לא רעים בכלל שאפשר לרוץ איתם חזק אבל בצד המנטלי יש בעיה כל משחק נגד קבוצה גדולה אנחנו באים מפוחדים, השחקנים שלנו צריכים להבין שברמת הכדורגל הישראלי הכל פה פח כולל מכבי תל אביב שכרגע נראת הכי טוב אין דבר כזה שאי אפשר לנצח כל קבוצה בכל מגרש.
  אוי לנו אם נעלה מפוחדים מול מכבי תל אביב, בטח מול נתניה ובטח מול כל היריבות שלנו לתחתית. עם זאת אני חושב שיש לנו קבוצה טובה שעוד תעלה על הגל, יכול להיות מאוד שאם היה לנו סדר משחקים אחר גם המיקום שלנו בטבלה היה גבוה יותר.
  אם הקבוצה תמשיך להתחבר לדעתי לא רק שלא נרד ליגה אלא אפילו נגיע גבוה בטבלה ואפשר גם לחלום בקטן על הגביע.
  יש לנו חלוץ מצויין מנגה שהוא ברמה הגבוהה ביותר בליגה וצריך ללמוד להפעיל אותו יותר.
  אפשר להגיד שנפטרנו מרוב המשחקים נגד הצמרת ומצבנו עדיין סביר, נשאר לנו לפגוש את מכבי ת"א וק"ש שנחשבות קבוצות צמרת עד סוף הסיבוב כל שאר הקבוצות שנשחק נגדם הם ברמה שלנו וגם את ק"ש אפשר להפתיע, נגד מכבי ת"א זה יהיה הישג גדול אם נשיג תיקו.

 40. לירן היקר
  בכל מה שנוגע לחמו אתה פשוט נגוע ברוע צרוף וזה עוד מהעונה שעברה… שחקן מרכזי בקבוצה שהביא אותך בין היתר לליגת העל. אני נמצא לפעמים באימונים ורואה עד כמה הוא טוב בנוסף לעוד אחרים. חבל שיש לנו מאמן פחדן שלא נותן את ההזדמנות למי שבאמת צריך. בנוגע למשחק נגד חיפה אני לא יודע מה ראית אבל אני ראיתי בחור שנלחם ומחלץ, ולא עוד שחקן שמנסה לעשות הכל לבד (זגורי…)רק כדיי להוכיח לקבוצה שלו למה העיפה אותו ועוד משאיר אותנו בחוסר אחריות ב10 שחקנים.
  תתחיל אתה ועוד שכמוך לתת כבוד לשחקנים שנותנים את הנשמה על המגרש ובאימונים, במקום לנסות להוריד אותם למטה.

 41. לא נוסע לחיפה. פעם נסעתי. לא ירד גשם אבל והציפו את האיצטדיון במים והמשחק "בוטל". אחר כך סירבו להחזיר את הכסף עבור הכרטיס ונעלו את הקופות. מאז לא נוסע לא לחיפה וגם לא לסומליה או ניגריה או לסוריה.

  פעם מכבי חיפה היתה קבוצת צמרת עם ניהול אירופאי. אז מה!
  היום מדובר בקבוצת תחתית שמשלמת הרבה יותר מידי לשחקנים מיותרים וחלשים וניהול זבל. אני מוכן להתערב שאם יניב קטן יחפש קבוצה אחרת אף אחד לא יקח אותו ביכולת שלו היום.
  לגבי המשחק: קודם כל השיפוט מלא דיעות קדומות וחי בימים ששחקני חיפה היו פרות קדושות שהביאו את אירופה לישראל. האדום לזגורי היה מאד גבולי. הוא התישב על הדשא אחרי העבירה כי ראה על הפרצוף של השופט את השמחה. הצהוב השני למנגה היה אחרי שהשופט לא שרק לעבירה חריפה נגד שחקן שלנו ואחרי שהורחק לנו שחקן. שישרוק אחיד לשני הצדדים. ראיתי את הסטטיסטיקות ולא האמנתי. בטמלביזיה הביאו סטטיסטיקות מפוברקות. כל כדור של חיפה ליד הרחבה שלנו החשיבו אותו לבעיטה למסגרת. כדורים שלנו לא ספרו בכלל. הביאו סטטיסטיקה כאילו שלא ניצחנו אף משחק העונה. חיפה לא בעטה עד להרחקה שום כדור מסוכן. יש שם שחקנים עצלנים ואגואיסטים שלא בזיין שלהם כלום. ניהול אירופאי כתב פה איזה טמבל? השחקנים שלהם נראים שלא שילמו להם שלשה חדשים. הניהול הוא חיפאי לגמרי ונראה כמו שכל העיר המסריחה הזו נראית. בעשרה שחקנים הקבוצות היו שוות ורק השופט הכריע. הוא לא רוצה ברקורד שלו משחק שרמת גן ניצחה את חיפה. זה הכל. כנראה שהאיגוד בודק את השיפוט אם הנתוצאה לא תואמת את ההימורים והוא רצה לחזור הביתה בראש שקט.

  דיבר ג'וזה מוריניו לפני הסופר קלסיקו על שלוש קבוצות במשחק הכדורגל: ריאל, ברסה וכמובן קבוצת השופטים והוא צדק לגמרי. אחת הסיבות העיקריות לרמה הנמוכה של הכדורגל בישראל זה בגלל שהשופטים ואיגוד השופטים דופקים את המשחקים.

  לגבי רמת גן – הקבוצה שיחקה במחצית שניה בעשרה שחקנים סביר בלי רגשי נחיתות. קרלוס נתן בגילו המופלג את כל הנשמה והלב. מחצית ראשונה באמת היתה חלשה. נכון שנתנו במחצית הראשונה יותר מידי כבוד לחיפה ונזהרו יותר מידי. זה מהלך סביר לעולה חדשה במשחק נגד מכבי חיפה בקיריית אליעזר. זאת התשובה לכל הטיפשים שכתבו ביקורת על המאמן ועל מערך הקבוצה. בניית ההרכב והכנה למשחק של פרדי היתה סבירה בהחלט.בכלל, תירדו מפרדי. כל מה שראיתי שהוא עשה עד היום היה סביר בהחלט – גם אם לא תמיד זה מצא חן בעיני.ושאף אחד לא יחשוב שאני מקורב או בא מטעם.

 42. זגורי עשה טעות גדולה ותאמינו לי שהבן אדם שהכי כואב לו ועוד יכאב לו זה הוא.
  אני בטוח שהוא הבין את הטעות ובכלל, זגורי ילד טוב ולא שחקן בעייתי או פרובלמטי.
  אין לנו את הפריבלגיה לרדת פה עליו או ביציע כי אנחנו זקוקים לו ואחרי הטעות שעשה לדעתי צריך לתת לו צ׳אנס ולעזור לו להתאושש.
  העונש הכי גדול שלו הוא שהוא לא ישחק במשחק הבא וההרגשה שהוא יודע שפגע בקבוצה והיה הגורם הכמעט ודאי להפסד.
  אנחנו זקוקים לזגורי בכושר טוב ועם חיוך על המגרש כי זגורי יחד עם מנגה הם היום המשפיעים היחידים על משחק ההתקפה של הקבוצה.

  כל שחקן עושה טעות ויש גם טעויות כאלו.
  נכון שאסור שזה יקרה אבל זה קרה וזה יקרה לשחקנים גדולים ממנו.
  צריך לעודד אותו ולחבק אותו ולתת לו הרגשה טובה כי שוב, בלעדיו אין לנו סיכוי בחלק ההתקפי.

  בהזדמנות זאת הציע להביא לקבוצה את סטיבן כהן הפנוי שמחפש קבוצה בישראל.
  הוא השחקן שחסר לנו בקישור עם כניסות לעומק והחזקת כדור טובה שמחפש את העומק.
  הוא וחלוץ נוסף ואנחנו מסודרים.
  אם ניר ארקין רוצה להשאר ליגה ובצורה רגועה אז הגיע הזמן שיכניס יד לכיס עוד טיפה ויעזור להביא את סטיבן כהן.
  השארות בליגה תהיה גם הישג גדול לאיתי ארקין בתור שוער וגם למשפחה עצמה .
  שיחשבו על זה!

 43. זגורי אחלה שחקן ומה לעשות עשה טעות לא בכוונה
  הוא נלחם בקבוצת האיסלם הירוקה המסריחה
  בדיוק כמו שעונה שעברה פרננדז נלחם עבור הפועל רמת גן
  אבל מה לעשות בהפועל רמת גן לא מעריכים שחקן שנותן את הנשמה
  ככה זה שיש הרבה שמאלנים מסריחים בשטח עם הלקאה עצמית
  עוד כהנא חי !!!!

 44. בלי להרגיש נהיינו קבוצה של פרופסורים ומשוררים:
  אנטון-צ'כוב (ארחיפוב)
  ארתור-רובינשטיין (אטדז'אנוב)
  ולדימיר-ויסוצקי (ברואון)
  ברנרד-שאו (אוננגה)
  מירוסלאב -יעקובוביץ (פאיץ') שעזב את התזמורת.

  חוץ מזה יש את החבורה עם השמות של הקיבוצניקים:
  איתי,עוז,תמיר,טל,גיא יוגב,עומר,מיכאל,אביב…

  את דוד (המלך) מנגה

  קרלוס אחד ויחיד

  אה.. וישראל אחד..

 45. פרדי עלה במערך חכם שהכוונה היתה לרדת למחצית ב0-0 ולאחר מכן במחצית השניה שחיפה לחוצים הוא יפתח את המערך ויכניס עוד חלוץ מה לעשות לפעמים הדברים לא הולכים כמו שהמאמן מתכנן ואז זה נראה כאילו המערך היה שגוי אני מאוד אהבתי את הניהול משחק של פרדי ואת הבטחון של השחקנים שלמרות שהיו ב-10 שחקנים ולמרות השער לא נישברו ונראה לא רע במחצית השניה שאפו גדול לשחקנים

  והשאפו הכי גדול לאוהדים שיצאו במהיציע בשירה אדירה וגרמו לכל הכרמל להרים גבה איזה קהל יש ברמת גן !!! זה ממש היה נראה שניצחנו לפי המראות בסיום המשחק האודם של חיפה עם הראש למטה ואנחנו לא מפסיקים לשיר זה קבל אמיתי ! כל הכבוד !!!

 46. לאדום עתיק: הצלחתי להבין. מסכים.
  לאלונקה: סתימת הניקוז היתה כמדומני במשחק עם הפועל חיפה שבוטל/נדחה.
  בקשר לשופט/ים: אכן חוסר איזון בשריקות מעצבן. פעם עבירה מאחור עוברת ללא שריקה כלל ופעם זה צהוב… אבל עם שם כזה ..רינשטרייבר..או משהו כזה אסור לדעתי לשפוט. שיעברת את השם.. שיהיה יותר קל להסביר לו במהלך המשחק.
  ועוד מילה…ישראל זגורי פירפר את דגני וכל מי שבא מולו..עד שהורחק. בכל מקרה אני מעדיף שחקן כמותו על אנוכיים לגמרי או חצי ישנים.

 47. ירון ממש מאוכזב ממך הבעתי את הדעתי בנוגע לארקין
  לא קיללתי לא השמצתי ולא כלום
  הורדת את ההודעה ויותר לא נותן לפרסם הודעות
  אתר האוהדים אמור להיות הפה של האוהדים בו כל אוהד ואוהד אומר את דעתו
  וסימת פיות זה דבר שלא מקובל במיוחד לא ע"י אוהד הקבוצה שהקים את האתר ע"מ שכל אחד יביע את דעתו
  תתבייש לך ירון
  הסתימת פיות הזאת לא תהפוך את ארקין לשוער

 48. סיכום המשחק שלי:

  היה משחק טוב לארקין ולמנגה….
  מעבי לא הגיע למשחק( קורה) ובן סימון לא מתאים לרמה הזו
  על שיטת המשחק שהשתבשה וזגורי אין מה להוסיף…..
  יאללה להתרכז בנתניה ולבוא לנצח

 49. כל הכבוד לפרדי על שיתוף עמרי פרל, עם קצת ניסיון הוא יוכל להוסיף הרבה.
  צריך עדיין לחשוב על חיזוק נוסף בקישור הקדמי ובעמדת החלוץ.

 50. לסתימת פיות-
  אני לא יודע מי אתה, אם אתה בכלל אוהד או סתם מישהו מבחוץ שמחפש להזיק אבל לגדף ככה שחקן זה בעיניי מתחת לחגורה אז עדיף לכולם שתחסוך את הטוקבקים המרושעים או שתכתוב אותם בסגנון ראוי יותר, אחרת מקומך לא פה וזכותי לעשות כאן מה שאני רוצה כולל לסתום פיות של מי שלא יודע לכבד במינימום שחקנים או בעלי תפקידים.

 51. ירון בוקר טוב

  רק בגלל זה צריך לדאוג שכל הטוקבקים לא יכתבו בעילום שם המגיב .

  ובבדיקתך כי שם המגיב נכון ומורשה להגיב לאחר ירשמו לאתר המכתש .

 52. אף אחד לא גידף או העביר טוקבק מרושע לדבריך
  סה"כ העברת ביקורת
  מעניין כשאתה אמרת שארקין לא מספיק טוב זה בסדר
  אבל כשמישהו "מבחוץ" לדבריך העביר זה כבר טוקבק מרושע
  תתבייש

 53. כשהכותרת של התגובה מכילה קללה וכל גוף ההודעה בסדר, זה גם לא בסדר.
  אין לי במה להתבייש.
  אם אתה רוצה להמשיך בסגנון המתוחכם של לכאורה העברת ביקורת בסגנון הזה תכתוב בשם המלא שלך.

  ל דני- לפי מה שהצעת מה אעשה כשירשמו בשם בדוי ואין לי שום דרך לבדוק אותו?
  אין בעיה שהכל ישאר כפי שהוא אבל מי שינצל את האנונימיות כדי לגדף בצורה מרושעת ויבכה שמדובר בביקורת יתכן ויקבל השעייה מכתיבת תגובות והתגובה שלו תלך ישר למקומה הטבעי- פח הזבל.

 54. ירון

  תודה על התשובה

  בעבר מי שרצה להיכנס לכתיבה טוקבקים היה צריך להיות חבר באתר המכתש

  לפי זיכרון .

  אנא דאג לבדיקה של כל אחד שנרשם לאתר אפילו בטלפון לצורך זיהוי

  במידה ולא קיים בתור חבר באתר אין לו את הזכות להגיב .

  אנחנו פוגעים לפעמים בכל המערכת שנקראת הפועל ר"ג ולא ע"י אוהדי הקבוצה .

  כך נדע מי כותב והאם הכוונות נקיות , טהורות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *