יוצאים לקרב

הפועל רמת גן תתארח מחר למשחק חוץ קשה ביותר אצל מכבי חיפה המשוועת לנקודות.
ישראל זגורי ודיוויד מנגה ינסו להמשיך בכושרם הנפלא ולצרף אליהם את ארחיפוב שמחכה לשערו הראשון על אדמת הקודש.
הסגל אמור להתעבות בחלוץ זר נוסף בימים הקרובים.

הפועל רמת גן תתארח מחר למשחק חוץ קשה ביותר אצל מכבי חיפה המשוועת לנקודות. ישראל זגורי ודיוויד מנגה ינסו להמשיך בכושרם הנפלא ולצרף אליהם את ארחיפוב שמחכה לשערו הראשון על אדמת הקודש. הסגל אמור להתעבות בחלוץ זר נוסף בימים הקרובים.
היציע שיאכלס אותנו יהיה 5ב. מחיר לכרטיס מבוגר יעלה 85 ש"ח.

מחר תצא הפועל רמת גן לאחד ממשחקי החוץ הקשים בליגה, בקרית אליעזר מול מכבי חיפה שמשוועת לנצחון בכורה העונה, האדומים שאמורים להמשיך בהרכב דומה לזה שסיים בתיקו הדרמטי מול בית"ר, ינסו לחלץ משהו מהמפגש המסקרן ולהוכיח ש"נתינת הכבוד" כמו שקיבלו בפתיחת העונה הפועל תל אביב ובני יהודה, פג מן העולם ושיש לנו מה למכור גם במשחק מהסוג הזה.
בגזרה המקצועית צפוי ההרכב מהשבת האחרונה להמשיך גם הפעם כשבינתיים הצטרף לאימונים חלוץ זר מסלובניה שסיכם כבר את מרבית תנאיו ויוחתם בכפוף להתרשמותו של פרדי דוד.
גם ליאור ראובן ועומר בוקסנבוים שלא נראים במיטבם בתקופה האחרונה אמורים לפתוח ואיתם אנטון ארחיפוב שינסה סוף סוף למצוא את הרשת, גם אנחנו כאוהדים צריכים לתת לשחקן עוד קצת אורך רוח וסבלנות, אם המאמן ומספר רב של שחקנים טוענים שמדובר בחלוץ נהדר, אז מי אנחנו שנטען אחרת, יש לזכור שהשחקן נמצא כאן לבדו ולמעט וובה בראון אף אחד איננו מדבר בשפתו, מה שנקרא בעברית שלנו תהליך התאקלמות ולכן קשה לשפוט אותו בשלב זה, בטח ובטח שהוא עדיין לא מצליח להשלים 90 דקות מלאות.

מראה משער 5ב

תוכנית המשחק תצטרך להיות פשוטה כשעיקרה היא להרגיע את חיפה בדקות הראשונות, להרדים במעט את הנעשה על כר הדשא ולנצל בצורה חכמה את המהירות של זגורי את מנגה מול ההגנה הדי איטית של חיפה, לדעתי ראובן עטר יוותר כאן על דמאו, יעלה עם ידין כקשר דפנסיבי יחיד וינסה להכניס מחץ לחוד ההתקפה, מה שיאפשר לרמת גן לנוע טוב יותר במרכז המגרש ולמצוא את השטחים הפתוחים.
ככל שהדקות יחלפו חיפה ובעיקר הקהל שלה יכנסו ללחץ וזה יכול לעבוד רק לטובתה של רמת גן, סבלנות תהיה מילת המפתח במשחק הזה ובכל מקרה אין צורך להיכנס לחשש מהיריבה כשהמשקולות על הרגליים כרגע בצד שלה.
אין שום צורך לתת כבוד או סוג של קידה לשחקני חיפה, בכושרה הנוכחי רמת גן לא נופלת מהירוקים ועם קצת אמונה היא יכולה לחזור עם נקודות בונוס משם, בדיוק כמו שעכו ונתניה שנמצאות פחות או יותר "בליגה" שלנו, עשו.

הרכב משוער:
ארקין, ראובן, יפרח, אוננגה, מעבי, בראון, סידיבה, בוקסה(זנדברג), זגורי, מנגה, ארחיפוב.

עוד לפני משחק הבוגרת, רצוי שכל מי שרק יכול, יגיע לעודד את קבוצת הנוער בדרבי מול הכח שיערך בוינטר בשעה 10:00 בבוקר, המטרה של הקבוצה לחזור לליגה הבכירה היא בראש סדר העדיפויות של המערכת ובצדק, לכן יש צורך להגיע ולתמוך, בטח שמדובר בדרבי וחשוב מכך ביריבה שכרגע מוליכה את הטבלה.
באותו עניין ולאור ריבוי החלוצים שלפתע ישנם בקבוצה הבוגרת, יעשו טוב במערכת אם יורידו את עומרי פרל לקבוצת הנוער, מה שיהווה חיזוק משמעותי עבורה ולמעשה יתן לה את הפוש הקטן בדרך חזרה לליגה הבכירה.
השבת באה עלינו לטובה, דרבי ואז קרית אליעזר, בהצלחה!

צדוק מלכה וראובן עטר. משחק קשה גם עבורם

תגובות מהפייסבוק

תגובות

12 thoughts on “יוצאים לקרב

 1. איפה משחק השנה תמיר רבאח ?
  נתניה לא שיחקו השנה עדיין עם חיפה.
  85 שקל זה ביזיון לינקלה שחר , כצעד מחאה אני לא קונה יותר וולבו

 2. צודק לגבי נתניה, בלבול קל עם התיקו שלה מול חיפה אבל הפועל… רבאח משחק במעלה אדומים מליגה ב ואף כבש היום צמד בנצחון שלה 1:4.
  קריטי הורחק היום בנצחון קבוצתו שיכון המזרח, יובל אשכנזי עלה במחצית כמחליף במשחק ההפסד של קבוצתו הפועל אזור לעירוני בת ים.
  אסי חקק שחקן בית בעבר, כבש את שער הנצחון לכפר שלם מול מכבי באר שבע.
  גיא שוסט שיחק במדי יפו מול בן סיטלקול(שהיה בנוער לפני כשנתיים), זה נגמר 3:0 מוחץ לעמישב, זה היה סיכום כוחותינו בגולה להיום.

 3. בכל בוקר יברך אורדון בקומו את בורא עולם ומיד לאחריו יואמר תודה למשפחת ארקין היקרה שבשקט בשקט בשקט בלי רעש מיותר ובצנעה עושה במלאכה יום וליל בלי דיבורים בלי קישקושים רק עם מעשים טובים למען הקבוצה היקרה לכולנו

  בזכותם יש חיים למועדון הכדורגל של הפועל ר"ג על כל המשתמע מכך.
  בזכותם אנחנו האוהדים בסופו של דבר יכולים לחייך.
  בזכותם ובזכות צוות הניהול הקבוצה תשאר בליגת העל.

  ב ה צ ל ח ה קבוצה אהובה
  .

 4. לא יכול להגיע למשחק, אני מגבעתיים ורוצה לצפות במשחק, אבל אין לי כבלים(בטח לא את צ'רלטון).
  יש מישהו מגבעתיים שיש לו ולא איכפת לו לארח אורדון חביב וסימפטי?:)

 5. נו באמת די עם הפמפום על הרוסי. הנ"ל לא פוגע מילא היה עושה משהוא במגרש אבל מדובר בנפל הגדול ביותר בשנים האחרונות.וראינו כבר כמה תשלחו אותו לספסל ושחקו עם קשר נוסף חמו או זנדברג זה עדיף. חוץ מזה אחרי חודשיים אימונים לבחור אין כושר גופני ופה לפציעה המדוברת אין חלק. אם פרדי כל כך מחזיק ממנו שיוריד אותו לספסל כמו שעשה עם ממאדו בעונה שעברה.

 6. תוצאת המשחק היום תלוייה בעיקר בפרדי.
  מה תהיה 'תורת' המשחק שלו?
  חיפה שבורה מורלית בצורה קשה מאוד ויש להניח שנצחון שלנו ישלח את עטר לעשות לביתו בביתו.
  בשבוע שעבר החמצנו הזדמנות לשלוח את אלי כהן הביתה ואסור לחזור על הטעות הזאת גם לאור העובדה ששלומי דורה ניצל מגורל דומה רק בזכות העובדה שזו היתה התחלת העונה.
  לחיפה יש קישור מאוד בעייתי ויש לקוות שהשחקנים שלנו לא יתקשו לגרום לחיפה הרבה תסכולים.
  אסור לר"ג לחזור ולהיות הקבוצה שמוציאה אחרות ממשברים.

  אם פרדי יעלה לשחק מאוד זהיר, העיקר לא לחטוף בהתחלה, זה עשוי להיות בעוכרינו בגלל טעות קטנה (קטנה זה ממש מספיק) של אחד משחקני ההגנה.
  לעומת זאת, משחק התקפי שלנו יגרום לבלבול נוסף בשורות חיפה שלא רגילה לכך בביתה.
  גם להרכב הפותח של פרדי יש משמעות. יש שחקנים אצלנו שעדיין לא התעוררו מתרדמת הקיץ. בלי לפרט.

 7. פרדי כאילו הולך על בטוח. הרי הכי הגיוני זה שנפסיד לחיפה.
  אצלו אולי הכי חשוב, ואולי הוא צודק, זה לא לקבל תבוסה. הפסד של שער שניים עשוי להיות בגדר תוצאה סבירה בעיניו, במיוחד אם ר"ג תשחק כמו בשאר משחקי העונה – כלומר ישחקו כדורגל ולא בונקר עם כדורים ליציעים.
  הבעייה היא ששער מוקדם של חיפה, שלא להגיד שני שערים, עשוי להוביל לתבוסה מול חיפה.
  האם הפתרון הוא משחק התקפי מהתחלה במקום משחק זהיר, במטרה לעבור כמה שיותר זמן ללא ספיגה, תוך נסיון לגנוב שער במתפרצת?
  אם יתפתח משחק טוב ור"ג תיראה סביר במגרש פרדי בטח יהיה מרוצה ללא קשר לתוצאה, אולי גם האוהדים – או לפחות חלקם. אני רוצה נצחון ונקודות ולא מילים חביבות בעתון.
  דילמת המאמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *