מקווים לטוב

נכון שנהפכנו חסרי סבלנות והקיץ הדביק והלח מדליק לנו עוד יותר את הפיוז שגם כך הולך ומתקצר אך בואו נמתין בשקט עד יציאת הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה, עד אז צפויים להצטרף לא מעט שחקנים לסגל עם שלל הפתעות מעניינות, לבינתיים החתימה רמת גן את גיא סולומון הותיק שהשתייך למכבי תל אביב בשנים האחרונים כשוער שני.

הפועל רמת גן גברה שלשום במשחק אימון 0:1 על קבוצת הנוער משער מוקדם של לידור כהן אבל החדשות החמות כעת במועדון הן על שחרורו הצפוי של אחד מהשחקנים האהובים(והטובים!) עוז יפרח.מחר משחק אימון בוינגייט מול רמת השרון, בשבועיים הקרובים הסגל אמור להתעבות משמעותית.

את הפוסט הזה אני אתחיל דווקא בדברים היותר שוליים מבחינתי כרגע, אבל לטובת אלו שלא נכחו, אסקור בקצרה את משחק האימון שנערך בשישי במגרש צפרירים מול קבוצת הנוער.
רמת גן עלתה עם פשכצקי בשער, בלסטרה, עוז יפרח, צ'קאנה, ברוכיאן, עומר חזום כקשר אחורי, יובל אשכנזי כ 50-50, בוקסה, זגורי באגף שמאל, לידור כהן בימין ועזריה באמצע.
אצל קבוצת הנוער שלה זה סך הכל האימון השני העונה עמד בשער איתי ארקין כשבהרכבה נראו לא מעט פנים חדשות לאחר שמספר שחקני מפתח כגון תמיר רבאח, אשכנזי, חזום וקריטי סיימו את גיל הנוער, נועם כהן המגן השמאלי החליט לא להמשיך בקבוצה מסיבותיו כמו גם סהר שרב ואילו רז עסיס הבלם פרש מכדורגל והתגייס לשירות קרבי.

"השופט" איציק לוי הוציא את המשחק לדרך וכבר בדקה השביעית לידור כהן ניצל טעות קשה בהגנת הנוער, חדר לרחבה ומול ארקין בעט פנימה, 0:1.
הבוגרת המשיכה לשלוט בנעשה במגרש כשלידור כהן בולט לטובה עם מספר פעולות אישיות נהדרות ואילו בוקסה ועזריה מגיעים לחצאי מצבים לא מנוצלים, לאחר 35 דקות הסתיימה המחצית הראשונה.

לחצי השני טל חן נכנס למרכז ההגנה, בן סימון לעמדת המגן השמאלי, וובה וחמו לקישור כשעומר פרץ וצ'קאנה משחקים בחוד, הפעם בשיטת ה 4-4-2, בשער עשו רוטציה אביב אשכנזי ואופק לסקי מקבוצת הנוער.
למרות שפערי היכולת נראו היטב, עמדה קבוצת הנוער מצויין על המגרש והוכיחה שגם השנה יהיה לה מה למכור בליגה.

חמו הספיק עוד להיעצר אצל ארקין כשמיד לאחר מכן לידור כהן הכניס כדור עומק נהדר לעומר פרץ שהגיע לאחד על אחד מול ארקין אך בעט החוצה, בהמשך חמו מצא את בן סימון(שהעלה בצורה בולטת מסת שריר בפגרה) אך האחרון בעט לרשת החיצונית, בסיום 0:1 לבוגרים.
עכשיו לסיפור האמיתי שמתבשל בקבוצה, עקב המחסור בתקציב והתעקשותו(המוצדקת) של המאמן בהבאת בלם זר, אחד הבלמים הישראלים(עוז יפרח) אמור לשלם את המחיר וייאלץ לעזוב את המועדון, יפרח קיבל בעקרון את הודעת השחרור והורשה להתאמן עד מציאת קבוצה חלופית.
למרות שהמאמן חושב אחרת, אני מניח שמעל 90 אחוז מהאוהדים יסכימו מיהו הבלם הפייבוריט בעיניהם מהישראלים וזו בהנחת הבסיס שדוד ישחק בשיטת שני הבלמים בקו אחד.

יפרח שחקן העונה של מרבית אוהדי הקבוצה, הוכיח לאורך כל העונה שהוא ראוי ומתאים לשחק גם בליגת העל, ההקרבה, הנחישות, הלחימה הבלתי פוסקת ואופיו המיוחד והצנוע, גרמו לכל אוהד ביציע להתאהב בו, אין ספק שמבחינה חברתית ובעיקר קבוצתית זו תהיה מכה אנושה לרמת גן.
מצד אחד אפשר להבין את דילמת המאמן שמחוסר ברירה נאלץ לשחרר את יפרח אבל פה עולות גם תהיות, בעיקר האם טל חן מקצועית נטו (ואני מנטרל את יחסי החברות שלו עם דוד מהעניין), טוב יותר מעוז.

לכל אחד יש את דעתו בנושא אבל וזה אבל גדול, חשוב להדגיש שבמערכת עדיין רוצים לראות את יפרח בקבוצה אך האחרון קיבל הצעה לא מספקת עם דרישה לקיצוץ מאסיבי וכרגע הבחירה היא שלו, בלי קשר ראינו מקצועית נטו את יכולתו(הפנטסטית) אשתקד וזה מבלי לגרוע מתפקודו של טל חן שלאחר חזרתו מפציעה היה בכושר טוב אם כי הוא לא הרשים(וזאת בלשון המעטה) בפעם האחרונה שהיינו בליגת העל.
בהמשך לדברים אלו, חן עליו דובר רבות בשבוע האחרון, הסכים לקצץ חלק נכבד מחוזהו והחתימה אמורה להיות בימים הקרובים.
בכלל וזה לא דבר מובן מאליו, כל שחקני הקבוצה באו לקראת המערכת וקיצצו משמעותית בחוזיהם, צעד מבורך וחריג בנוף הכדורגל הישראלי שרק מוכיח כמה אלו שנמצאים כעת בסגל, באמת רוצים להיות חלק מהפועל רמת גן גם בעונה הקרובה.

נכון שנהפכנו חסרי סבלנות והקיץ הדביק והלח מדליק לנו עוד יותר את הפיוז שגם כך הולך ומתקצר אך בואו נמתין בשקט עד יציאת הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה, עד אז צפויים להצטרף לא מעט שחקנים לסגל עם שלל הפתעות מעניינות, לבינתיים החתימה רמת גן את גיא סולומון הותיק שהשתייך למכבי תל אביב בשנים האחרונים כשוער שני.
למיטב הבנתי מחר(שני) מתוכננת בוינגייט הפגנת תמיכה בעוז יפרח, אנא בואו נעשה זאת בצורה מכובדת ולא נחרוג מהנורמות המקובלות, ללא האשמות או קריאות גנאי אלא עידוד נטו לעבר השחקן שללא ספק הרוויח זאת ביושר בעונה הקודמת.

לסיום, אנא כבדו את בעלי הקבוצה בטוקבקים, נכון, גם הוא לא חסין מביקורת ויתכן "והרוויח" אותה ביושר אבל בואו נשפוט אותו בתחילת חודש אוגוסט ולא כעת, מתנהלים מספר לא קטן של דברים מאחורי הקלעים אך כעת זה ממש לא הזמן לכתוב עליהם, הבה ניתן לקבוצה עוד שלושה שבועות של חסד.

תגובות מהפייסבוק

תגובות

28 thoughts on “מקווים לטוב

 1. לאוהדים

  אין מה להוסיף על דברי לירון כל מה שאנחנו כותבים סובל הנייר, אבל פוגע בכולם .
  עוז יפרח שחקן גדול וילד גדול , כולם הורידו בעלות השנתית וגם הוא צריך .

  אנחנו מעל לכל אוהדי הפועל ר"ג , ולפעמים קשה בחיים ויש החלוטות קשות.

  בואו להפגין אהדה לשחקן בלבד, בלי לפגוע .

  כולנו הפועל ר"ג .

 2. 2 דברים.
  ראשית, ברכת דרך צלחה לרז עסיס על ההחלטה המכובדת. ישר כוח.
  שנית, לטעמי משחק האימון מחר הוא כמעט חסר משמעות לאור השינויים היחסית גדולים הצפויים בקבוצה. כמובן פרט להבעת אהדה ותמיכה לעוז יפרח בתנאי שזה נעשה במכובדות הנכונה ולא על חשבון המועדון, הנהלתו והבעלים.

 3. עוד לא הבנתי על מה ולמה צריך "הפגנת תמיכה" בעוז יפרח.
  רוצים לעודד אותו? סבבה, אבל המילה הפגנה קצת מוזרה.
  אני מאד מקווה שהוא ישאר אצלנו אבל כרגע מדובר במו"מ בין הצדדים ולא כדאי שניקח צד.

  במקום זה הייתי מכין זר פרחים גדול למיכאל זנדברג על החזרה הביתה.
  היתה דרושה פה החלטה אמיצה וחכמה כדי להחזיר אותו בגיל שהוא עוד יכול לתרום.

  מדובר בלי שום הגזמה ביום חג לפועלים ואני מאד שמח, כמו באותו יום שעומר בוקסה חזר.

  בנוסף זו החתמה שנועדה לחזק את הזיקה למועדון ולהגדיל את אחוז שחקני הבית כדי שלא ניתקל במקרים של חוסר מחוייבות.

  כל הכבוד.

 4. האם זנדברג הוא לא סוס מת?
  שחקן בית? כאילו משורה משחרר רק המוות?
  מה ההתלהבות איני מבין.
  כבר כמה שנים שזנדברג ממש לא מתעלה ואין סיבה לחשוב שזה יקרה דווקא אצלנו.
  הכל נכתב ברוח ספורטיבית וללא קשר לאהבות אישיות.
  לטעמי בזבוז כסף.

 5. מי שאנחנו שנעמוד באמצע מו״מ בין שחקן להנהלה?
  ברגע שאין תקציב וצריך לחזק את הקבוצה אסור לאוהדים להתערב כי יפרח רק יקבל גב מכך ויעמוד עוד יותר על שלו

  אם יש מישהו שאם כבר הגיע הזמן שקריאות יופנו אליו הוא ניר ארקין,
  מגיע לכל אוהד כאן , ביציע, ובעולם לדעת מה קורה ולשמוע מפיו בצורה ישירה ולא דרך התקשורת מה קורה ולאן הולכים ומה קרה ומה נהיה…
  אז תפסיקו להתלקק על הבעלים כי לא נראה לי שהוא ממש סופר אותנו , ותפסיקו להכנס בפרדי דוד זה שמתמודד ביום יום עם בעיות שאין אפילו באום אל פאחם.
  החתימו את זנדברג אז כל החוכמולוגים באים בטענות לפרדי
  למה את מי אתם רוצים שיביא כאשר יש לו שקל וחצי?
  שמו את אלי לוי עוזר מאמן אז כל החוכמולוגים הקנאים אומרים שפתאום פרדי עובד עם עוזר.
  אין ראוי מאלי לוי להיות עוזר מאמן!
  שחקן שכבר 7 שנים משחק במועדון .
  בנוסף, פרדי הצהיר כבר בסיום העונה כי בליגת העל הוא יצמיד לידו עוזר.
  תביאו עוזר מאמן אחר שיהיה מוכן גם להיות שחקן בסגל וגם להיות עוזר בסכומים שאלי לוי מקבל…
  כולכם חכמים, אתם תצאו נגד פרדי כי זה הכי קל לכם
  כי כולכם מפחדים שאם תצאו נגד ארקין ״לא תהיה הפועל ר״ג״

 6. ל 21:14 אין לך מושג וחצי מושג על מה אתה מדבר??
  ללוי מגיע להיות עוזר מאמן? על סמך מה?
  על המכות שרץ ליציע לתת לאלונקה או על דברים אחרים שקרו איתו שאם האוהדים היו יודעים היה פה וואחד פוגרום אם זה היה תלוי באוהדים ואם לא היו אנשים וזה לא משנה מיהם שהעדיפו לא לפגוע בקבוצה אז לוי היה עף מפה על טיל וכמה שיותר מהר
  עדיף שלא תכתוב דברים שאין לך מושג עליהם ולמה יפרח צריך לקזז למשכורת אפס והרבה יותר משחקנים אחרים? זכותנו למחות על זה כי לא מדובר פה על עוד שחקן בקבוצה אלא על אחד החשובים

 7. אלי לוי- ראוי מאד להיות עוזר מאמן. היקרבה שלו ליובל נעים, קוריס, בן כהן ממש לא מעניינת. מדובר בבחור שהיה איכפת לו בכל שנייה שהיה על המגרש, תמיד לקח ללב, תמיד נתן את הכל, גילה הזדהות טוטאלית עם הפועל רמת גן ואף בכה מהתרגשות מספר פעמים בשנים האחרונות.
  עוז יפרח- לגיטימי שאוהדים יביעו את תמיכתם בשחקן מסויים, הנהלת הקבוצה צריכה לקחת את זה במסגרת השיקולים שלה, שמדובר בשחקן שאהוב על הקהל, כל עוד המאמן מחזיק ממנו מקצועית. אבל, יכול להיות שפרדי דוד סימן בלם זר שאמור להגיע, טל חן, למרות הביקורת הלא מובנת של חלק מהאוהדים מתאים יותר מעוז יפרח לליגת העל וגם חשוב מאד שחזום יקבל צ'אנס בעונה הבאה. עדיין לדעתי שווה לעשות מאמץ להשאיר את עוז יפרח, קבוצה בליגת העל צריכה 4 בלמים בסגל, אלא אם כן שוב אנחנו בונים על צ'קאנה כבלם למצבי חירום.
  ניר ארקין-בינתיים נראה שהוא עומד במילתו ואכן לא נטש את הקבוצה. לא היינו מסוגלים להחתים שחקני רכש (זגורי ומעבי בחירות מצויינות ביחס למה שיש בשוק), לצאת למחנה אימון ולהעמיד ערבויות בבקרה התקציבית, גם לתקציב מינימום, בלי עמידתו של ארקין מאחורי הקבוצה. חבל שזה לא נעשה עם יותר התלהבות וחשק, לפעמים נראה שזה נעשה כמו באילוץ, אבל עדיין גם בשנה הבאה, ארקין יזרים להערכתי כמה מיליונים. אני מקווה שאת הלקח מעונת הירידה האחרונה הוא למד. בחודש ינואר אי אפשר לבנות קבוצה מחדש. בעיקר שאין קיזוז ובליגה של 14 קבוצה שלא תצבור נקודות בסיבוב הראשון לא תשרוד.

 8. שהכסף ייצא מהכיס שלכם אתם תחליטו אם לקזז או לא , הצעד מבורך ומי שלא יקצץ שילך הביתה נקודה בכסף שמקזזים יכולו להביא שחקנים נוספים

 9. הקירבה של אלי לוי לקוריס/נעים/בן כהן מאוד מעניינת ומפחידה. קשרים כאלה נשארים לכל החיים.

 10. ברור לך שמישהו צריך ללמד את ניר ארקין להפוך לבעל
  קבוצה ולהתיחס לנושא טוקבקים בהתאם.אתר אוהדים הוא לא אתר הקבוצה.
  האוהדים נותנים ביטוי לאהדה שלהם בנקיטת עמדה !!!
  מעורבים ,צועקים ,נוכחים.
  אם ארקין היה בענין , בתוך הענין ,הוא היה מרוצה שיש
  אוהדים,שאכפת להם, שחשוב להם.
  הוא בעל קבוצה הוא מחליט לטובת הקבוצה נקודה.זה תפקידו.
  האוהדים תפקידם לבוא לאימון הראשון להשתולל וכולי.
  צריך להזכיר פה את ינקלה שחר שאוהד צעק לו ,תביא את עטר,
  אז הוא ענה לאוהד ,רציתי להביא אותו אבל אם תרגיזו אותי
  יותר מדי,לא אביא אותו.
  זו צריכה להיות רמת ההתיחסות הנורמלית בין אוהד לבעל קבוצה.
  לפעמים זו עמדה כפוית טובה ,אבל בדיוק כמו ראש ממשלה
  אתה לא נמצא שם כדי שהעם יאהב אותך
  אתה זה שאוהב את העם.

 11. לזה שכתב לאלמוני הדפוק- אתה לא רק טמבל אתה גם אדיוט מה הקשר הדעות הפולטיות שלי לעניין – דבר שני סתם בשביל העניןאני רחוק מאוד מאוד מאוד מדעות שמלאניות תתפלא אבל יש ברמת גן אוהדים שהם ימין איזה טמבל יצאתה  

 12. מביאים שחקנים זקנים זנדברג טל מעבי עגלות בשקל
  אפשר כבר להכריז שאנחנו היורדת הבטוחה
  חבל לאוהדים להתבזות ולקנות מנויים
  להתראות בעונת 2013-2014 בלאומית

 13. אוקיי, איכשהו נקבל את ההסבר הדחוק שלך.
  בטח התכוונת למנהיגות בסגנון קדאפי או אסד שכל כך אהבו/אוהבים את עמם.

 14. ל 1:22, אני מעדיף בעלים וזה לא קשור עכשיו ארקין או מישהו אחר, שחי בתוך עמו, אל תשכח שגם מהבחינה הזו רמת גן זה מועדון מיוחד, זה לא עוד בעלים שעושה סיבוב והולך, זה אוהד מושבע של הקבוצה מגיל 5, איפה תמצא עוד כאלה בכדורגל הישראלי?.
  והפנייה לגבי כיבוד הבעלים בטוקבקים נאמרה ממני בלבד, אני חושב שכל עוד הוא כאן איתנו ולא משנה באיזו רמת השקעה, צריך רק להגיד תודה, זה לא נוגד את הביקורת שמגיעה לו וגם אני לא הייתי חף מפשע בעניין(ראה פוסט קודם שלי) אבל מגיע לו רספקט, אם בראשון לאוגוסט לא תהיה לך קבוצה שיכולה לשרוד, אז אפשר חופשי לירות בתותחים הכבדים.

 15. זנדברג סוס מת? אולי אם היה ממשיך להסתובב בין קבוצות שאין לו שום זיקה אליהם.
  לא הכל זה פרנסה וכסף, יש פעמים שגם הרגש והזיקה למועדון עושים את שלהם וכאן לא רק שזנדברג לא ימשיך את המגמה שהוא היה בא בשנים האחרונות אלא ינסוק למעלה.

  מי שקרא אתמול את מה שכתב עומר בוקסה בעמוד הפייסבוק שלו יבין מה החתמה כזו עושה גם לשאר השחקנים בקבוצה.
  אם בוקסה כתב שהוא התרגש לפני האימון כמו בפעם הראשונה שהוא עלה מהנוער כי הוא משחק עם השחקן הכי טוב בארץ זה אומר הכל! .

  אנחנו מאוהבים בתדמית הקיטורים ועל כל פעולה שיש אוהבים לחפש את הרע.
  תמיד יש מה לשפר, בטח אצלנו, אבל צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה.

 16. לגבי הטוקבקים הארסיים-
  איבדנו את הטעם הטוב, בטח כלפי משפחת ארקין.
  עוד מעט יהיו כאלה שיקראו לעשות לו הפגנה מול הבית, סתם כי לא הסכים להגדיל את התמיכה בקבוצה.

  ביקורות זה בסדר- למשל לכתוב שאנחנו מאוכזבים מההחלטה לא להמשיך בכדורגל, שאין מספיק השקעה במחלקת הנוער כפי שציפינו, שאין עוד דמויות מזוהות במחלקת הנוער, שאין תשתית מגרשים, שציפינו להיות מועמדים לצמרת ושוב אנחנו חוששים מהתחתית- זה כן.זו ביקורת.

  אבל לכתוב בגסות שילך מפה, שיקח את אח שלו, שלא יעשה טובות- זה כבר גועל נפש. איך מי שכותב את זה ואוהד את הקבוצה מצפה שתהיה התיחסות חיובית לעניין?
  איך מי שאי פעם חשב להיכנס לכדורגל כבעלים לא יירתע אם בסוף כל מה שאתה מקבל זה גידופים והשמצות?

  מה הקשר לטוקבק מלפני יומיים על "איך ארקין מנהל את עסקיו" לקבוצה? מה הקשר בין סכסוך עסקי שאנחנו לא יודעים מה טיבו ותוכנו לבין ניהול הקבוצה?
  למה לא לאזן ולתת כתבה חיובית על אופן ניהול העסקים?

  בקיצור ובהמשך לדברין של לירן, אנחנו חייבים לכבד יותר, בטח את מי שמגיע לו.

 17. ירון בר לב נער היית וגם בגרת ,אתה יודע
  הרבה על כדורגל ויחסים הנהלה קהל וכו'.
  לכן אתה אמור לדעת שמי שמנבל את פיו ,
  כותב דברי בלע חסרי שחר ,מעליב את משפ ארקין
  וכו' ,בחיים ,לעולם ,לא תעצור אותו.
  אני למשל מאד אוהב את איתי ,מאמין בו,
  ורוצה שיהיה השוער הראשון של הקבוצה.
  הוא עבר הרבה בכדורגל יחסית לגילו ונאלץ פעמים
  רבות מידי להיעזר בהגנה לא מספיק טובה בלשון המעטה.
  מגיע לו להמשיך ולהתפתח בליגת העל.
  אבל מה אוכל לעשות אם נבל כזה או אחר משתלח בו ובמשפחת ארקין?
  הרי ברור מאליו בגלל הקירבה ,אפילו אם יתפתח להיות קסיאס
  אנשים יגידו כך ואחרת.
  יש שתי אפשרויות:או שתצנזרו אתה ושלמה תגובות,
  מצידי , סבבה .או שתפנימו {אני יודע שלשלמה זה ממש לא נוגע)
  שיש אספסוף שמלכלך תמיד ובכל קבוצה.
  בנוגע למשפט 'אנחנו חייבים לכבד יותר' ,הוא מופרך מעיקרו
  'אנחנו' מכבדים ושוקלים מילים תמיד ,גם כשכועסים,ואלה שלא
  ילכלכו תמיד ובכל מצב וככל שתבקש יותר להתאפק כך יגבירו.
  לא יכול להיות מצב שניר או מורי ארקין יעשו שיקולים על פי
  טוקבקים,ואם כן כאמור לשיקולך -צנזר.
  לא כל טינופת צריכה לקבל במה.

 18. אני מצנזר רק אם יש קללות קשות ביותר ממש מתחת לגבול הטעם הטוב ומשתדל לבלוע רוק ולעבור הלאה כשיש הערות עוקצניות ומרושעות במיוחד.

  אני עדיין מאמין באוהדים שלנו שהם מספיק אינטיליגנטיים כדי לחשוב לפני שהם כותבים משהו מרושע, אפילו אם המקלדת סופגת הכל, בטח בתקופה כזאת שעל אף הביקורות המוצדקות נגדה, נחשבת לאוטופיה בהשוואה לתקופות אחרות ולא רחוקות…

  אני גם בטוח שהשיקולים אם להישאר או לא, לא נקבעו על פי הטוקבקים, זה ממש זניח בשיקול. יש הרבה ארועים שלא קשורים לקהל שתרמו לזה ועל חלקם דיברנו ועל חלקם לא.

  ביננו ובלי שאף אחד יראה.. האשמה העיקרית בייאוש מסביב לעשייה בהפועל ר"ג היא עיריית רמת גן שבמשך שנים קיבעה מצב נתון בהתנהלות מול קבוצות הכדורגל כשהחלום הרטוב שלה הוא איחוד עירוני בין כל הקבוצות.
  שים לב איך לאט לאט דחפו אותנו לאזור וינטר במקום שיהיה אינטרס עירוני מובהק לפתח שתי קבוצות בשני אזורים שונים בעיר- צפון ודרום וזה אומר דרשני.

  בקבוצה מתים לצאת מוינטר אבל בעירייה לא עוזרים בלשון המעטה מסיבות שלהם וממשיכים למרוח את העניין בסיפורים, זה רק מראה את המגמה.

 19. האינטרנט הוא כר נוח לכל אחד לכתוב שטויות ולהשמיץ, הבעיה היא שיש הרבה אנשים שלוקחים קשה מה שכותבים הטוקבקיסטים ונעלבים.
  לא רק בכדורגל אלא בתחומים רבים.
  התגובות באינטרנט דומות מאד ליציע של מגרש כדורגל שבו כל אחד מרגיש שמותר לו לצעוק ולקלל חופשי את השחקנים, המאמן , ההנהלה והשופט.
  אם ניר ארקין בוגר וחכם, הוא יקרא את התגובות וידע לסנן- לקחת את הביקורות הנכונות ולא להתייחס להשמצות המטופשות והרעות.
  בשורה התחתונה, אם היינו עושים היום סקר בקרב כל אוהדי הפועל רמת גן, 95%היו רוצים לראות כאן את משפחת ארקין כבעלים או כתומכים שנים רבות.

 20. עם כל הכבוד, לא יפה להאשים את העירייה על מחדלים של אחרים.

  מי שבחר בוינטר זה לא צבי בר ולא רמזי גבאי שכאילו דחפו לוינטר אלא ההנהלה של המועדון. נקודה. יכלו לבחור מגרש אחר אבל הם עשו את השיקולים שלהם והחליטו.

  במקום ליצור התנתקות מירבית בוינטר בחרו בו כמגרש ביתי ושיא השיאים זה לבחור בוינטר כמשרדים הראשיים של המועדון. גם בחירת המשרדים זה דחיפה של צבי בר/רמזי גבאי?

  האם צבי בר ורמזי גבאי הבטיחו לצבוע את וינטר באדום או הנהלת המועדון?
  וכשמישהו/מישהם בחר/ו להדיר רגליהם מוינטר כעסו עליהם.

  ומי עזב את העירייה ובחר לא לצאת נגדה? אני או ההנהלה?

  בקבוצה מתים לצאת מוינטר? זה נורא פשוט, פשוט יוצאים ולא חוזרים. מקבלים החלטה וצ'יק צ'ק אין וינטר בשבילנו. בוחרים מגרש אחר למשחק, כל מגרש בארץ ישראל יותר טוב מוינטר ו(לא פחות חשוב)גם מוצאים כמה חדרים למשרדים במקום אחר ולא בוינטר. כמובן שמדובר גם במחלקות הנוער וכו'. בעניין המשרדים מצידי שיביאו עוד כמה קרוואנים לספארי ויעשו שם משרדים או שיעמידו כמה קונטיינרים על ערימת החול שפעם נקראה המכתש ועכשיו עומדת כמצבה לשחיתות העירונית של הון שלטון אלוביצ'י או שישכירו דירת קרקע בסלמה ג' או איזה משרד באיזור הבורסה/האיצטדיון או משרדים במגדלי אביב. אפשר גם למצוא חניון עם מחסן באדמה.

  חבל שגם אתה נוטל חלק בספינים של ההנהלה ומוצא תירוצים מהתחת למחדלים הנמשכים שלהם. עוד מעט נשחק בכחול/צהוב/ירוק ומישהו יכתוב שזה בגלל שהעירייה דחפה לזה. נו באמת…

  בעניין הצנזורה. מצד אחד משחקים אותה ליברלים ומצד שני בוכים על הזוהמה הנכתבת. גם זו לא החלטה של העירייה אלא שלך. תתחיל למחוק תגובות בלי רחמים ומבטיח לך שדי מהר יפסיקו ללכלך. יש המון אינטרסנטים שכל מה שהם עושים זה לעורר מהומות נגד א או נגד ב או נגד ג ומשפחת ארקין היא אחד הנושאים האהובים על הטינופות האלה. ידוע שאיתי הוא הנקודה הרכה של המשפחה ואותם נבלות פשוט מנצלים היטב את המקום שאתה נותן להם – בטוב ליבך כי גדול – כדי לשבור את המשפחה, מה שעד כה מצליח להם לא רע.

  במקום שנהיה בדרך למועדון ישראלי גא ומפואר אנחנו בדרך לאי ידיעה במקרה הטוב או לירידה הכי מהירה מליגת על במקרה ההגיוני.

  במקום שכבר נשב בבטחה במגרש של השקמה כבית של המועדון ונשחק באיצטדיון אנחנו בזבל של הזבל. גם פה אתה תרמת את תרומתך כשאתה זמן רב שללת את השקמה ודחפת לכיוון המגרש של בית"ר שמראש היה ברור שאין סיכוי להוציא משם את בית"ר ואת שוקי וקסלר שעושה עבודה נהדרת ומחזיק בכבוד מועדון להמוני ילדים.

  בעניין האוהדים האינטלגינטים. מה לעשות שעם התרחבות בסיס האוהדים, שזה דבר נהדר ומבורך בפני עצמו, מטבע הדברים מצטרפים גם כאלה שיורים (בטוקבקים וכו') לפני שחושבים. עם הגידול הזה שווה לשקול אפשרות של כתיבת טוקבקים דרך פייסבוק או בצורת רישום מלאה אחרת. זה לא מונע לחלוטין אבל זה מדלל באחוזים ענקיים.

  מה עוד יש לנו? אה, היה משחק אימון, איך היה עבור אלו שלא היו בוינגייט?

 21. נכחתי בוינגייט,הפסדנו 1:0 מפנדל ששרק מיועדנו אוראל גרינפלד 5 דקות לסיום.
  חצי ראשון פתחו:איתי,בלסטרה,יפרח,חן,יוגב (מגן שמאלי),וובה,חמו,בוקסה,עזריה,קרלוס וזגורי.שיחקנו מעין 4-3-3 שקרלוס וזגורי באגפים ס"ה חצי ראשון חלש מאוד של 2 הקבוצות כמעט ללא מצבים .חצי שני הוחלף כל ההרכב למעט יפרח ההרכב:סלומון, מגן ימני מהנוער,חזום,יפרח,ברוכיאן,נבחן צעיר מחיפה בשם בר,יובל אשכנזי,לידור כהן,אבי אבינו שנבחן (ונדמה לי שבקדנציה שנייה),עומר פרץ, נידאל (חלוץ מהנוער)דווקא הצעירים הניעו כדור יפה והיגיעו ל-2-3 מצבים ויתכן שניצלו את החילופים הרבים גם אצל היריבה.מעבי וזנדברג לא שיחקו אלא התאמנו בצד.
  הארוע הבולט היה הענקת פרחים של האוהד המסור והאהוב יהורם איתן למיכאל זנדברג לקול מחיאות כפיים של כ-40 אורדונים.שילמתי חנייה 8 ש"ח ויצאתי לפקקים.

 22. 21:09 צודק ב- 90% ממה שרשם.
  כתבתי כבר בעבר לא חשוב מה אלמונים שמתחבאים מאחורי מקלדת רושמים
  חשוב מה האוהדים צריכים ואנחנו צריכים בעלים שלא סופג עלבונות בטוקבקים
  ושאף אחד לא יהיה גיבור ויגיד שככה זה כדורגל ושניר לא ייעלב, כולנו בני אדם כולל בעלי ההון.

  לכל אחד יש את ההשערות שלו להתנהגות ארקין , אני מעריך שחלק נכבד נובע
  מהטוקבקים כלפי איתי והמשפחה.
  האתר הזה מיום היווסדו החזיק את הקבוצה ברגעיה הקשים ביותר, חבל
  שהאתר נותן במה לאנשים אפסים שרק גורמים רע לקבוצה.
  אני לא מתיימר לתת עצות ולקבוע לבעלי האתר אבל הגיע הזמן לשינוי
  די עם ההרס העצמי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.