פתיחה ברגל שמאל

הראשון ביולי הגיע ואיתו פתיחת האימונים, 60 האורדונים השרופים הגיעו למגרש צפרירים והתאכזבו לראות על כר הדשא רק פרצופים מוכרים מאשתקד ללא תוספות.הסגל המדולל מעורר תהיות ובעיקר שאלות, האם לא נלמד דבר מן הפעם הקודמת שנכחנו בליגת העל?, האם לא מובן שהכנה לקוייה תגרום להמשך ישיר ורע במשחקי הליגה? ובעיקר האם באמת הבעלים הנעדר רוצה להיות שותף וחתום על ירידה נוספת לליגה הלאומית?.

הראשון ביולי הגיע ואיתו פתיחת האימונים, 60 האורדונים השרופים הגיעו למגרש צפרירים והתאכזבו לראות על כר הדשא רק פרצופים מוכרים מאשתקד ללא תוספות.הסגל המדולל מעורר תהיות ובעיקר שאלות, האם לא נלמד דבר מן הפעם הקודמת שנכחנו בליגת העל?, האם לא מובן שהכנה לקוייה תגרום להמשך ישיר ורע במשחקי הליגה? ובעיקר האם באמת הבעלים הנעדר רוצה להיות שותף וחתום על ירידה נוספת לליגה הלאומית?.

60 מהאורדונים הכי שרופים הגיעו ביום ראשון למגרש צפרירים חולון כדי לחזות באימון הפתיחה של הפועל רמת גן "מודל" 2012-13 שהוא למעשה אותו סגל של אשתקד מלבד אורן ניסים, טל מאיר, אורי אברהם ועומרי אלון ששוחררו, כמו גם קסאני וממאדו שבכל מקרה לא ימשיכו בקבוצה.
האורדונס קומנדו אמנם היו בטירוף ועודדו ללא הפסקה אך על הדשא התגלתה תמונה עצובה ומדאיגה כשרק 15 שחקנים השתתפו באימון הפתיחה, כולם פנים מוכרות מאשתקד.

עשתה נכון ההנהלה כשהרשתה לאוהדים לפוצץ לאחר כ 25 דקות את האימון ולמעשה לקרב אותם אל השחקנים, צעד מבורך, ראוי ונכון, ועל כך שאפו גדול.
מנגד רק תהיות ושאלות עולות מכאן והלאה לגבי איך יראה סגל הקבוצה בשבועות הקרובים, פרדי דוד נשמע מעט אופטימי ומבלי לנבור בפרטים כאלו ואחרים, אפשר לומר שמבחינתו רשימת הרכש הרצוי כמעט והושלמה סופית, יש לו את חמשת הזרים בהם הוא מעוניין כמו מספר נוסף של ישראלים אך עלותם אינה זולה וכרגע במצב הכספי הנתון, אי אפשר להחתימם.

דוד ציין שמבחינתו הזרים קודמים לכל והוא מודע היטב לעובדה שעליהם תקום או תיפול הקבוצה ולכן הוא לא מוכן גם להתפשר בעניינם, הוא הוסיף ואמר שלמד היטב מנסיון העונה הקודמת(זולטן קיש לאלו שזוכרים והגעה מאוד מאוחרת של קסאני וממאדו שכזכור הגיעו בכושר לקוי שהתבטא היטב על המגרש) ומתכוון לעשות הכל כדי להביא לקבוצה את החמישייה הראשונה אותה סימן.

בנוסף מסתבר שבפגרה פנו מספר שחקנים שהיו מבוקשים אשתקד ברמת גן והציעו להצטרף אך פרדי דוד עמד במילתו והודיע שאין לו בהם עניין מכיוון שסירבו לו בעבר ולא מגיע להם פרס על כך כעת, התנהלות נכונה שמכבדת את מועדון הפועל רמת גן.
בגזרת השחקנים הקיימים, עם כולם הגיעו להבנות למעט טל חן שכרגע מסרב לבוא לקראת הקבוצה ולקצץ, אם כי נכון להיום דוד מאוד מעוניין להשאיר את השחקן ובונה עליו להרכב הראשון ולכן השבוע ינסו הצדדים לגשר על הפערים.

בנוגע למגרש הביתי, כרגע הוא עדיין וינטר אבל בקבוצה עושים הכל על מנת לעבור בהקדם לאצטדיון רמת גן, זו ההעדפה של דוד שטוען שאם יהיה לו את הסגל הרצוי, הוא מעדיף לשחק במגרש רחב עם דשא ראוי ולא באחד קטן מימדים כמו וינטר.

המטרה כרגע היא להגיע למחנה האימונים באוסטריה עם סגל מעובה אבל בשביל זה יצטרך בעל הקבוצה להתעורר ומהר, המאמן כבר הסביר לו את חשיבות ההכנה לעונה ושהזמן משחק תפקיד מרכזי, עכשיו הכל תלוי בו, זכותו לעזוב אבל כפי שכבר ציין בעבר, ניתן לעשות זאת בצורה מדורגת כשכעת יש לו את כל העונה לחפש בעלים חדש, לבינתיים רצוי שישאיר את המערכת עם סיכוי לשרוד בליגה ולא להיזכר במחזור החמישי לאחר שלושה הפסדים ושתי תוצאות תיקו שצריך לשדרג את הקבוצה, כולנו זוכרים היטב, להתחיל מחדש תוך כדי תנועה זו משימה בלתי אפשרית, בפעם האחרונה שניסו זאת, ירדנו לליגה הלאומית.
למרות כל מה שנכתב לעיל, שני דברים עשו נכון בקבוצה, האחד הוא מחירי המנויים הזולים(450 ש"ח למבוגר), דבר מבורך שללא ספק מדגיש את חשיבות האוהדים עבור ההנהלה.

הדבר השני הוא מינויו של גבי בורשטיין למאמן השוערים, אדם שגדל במחלקות הנוער של ריבר פלייט כשוער והיה הגורם המרכזי להתפתחות המהירה של אניימה בהפועל תל אביב.
בנוסף מדובר(מהיכרות אישית של שנים) באדם נוח, מקובל על ידי כולם ואחד שפורגן פה אחד מצד כל השוערים שאימן(נתניה, כפר סבא, הפועל תל אביב), אם יש מישהו שיכול לקדם את איתי ארקין זה האיש ועל כך מגיע שאפו לפרדי דוד וניר כץ שהביאו אותו לקבוצה וגם על העובדה שהוא יעבוד עם שוערי מחלקת הנוער, צעד נהדר עם מחשבה קדימה.

בניגוד לשקט ששרר בקבוצה עד כה, בשבועיים הקרובים צפויות תוספות נכבדות לסגל כשייתכן ואם הכל יסתדר כשורה, שניים מהזרים הרצויים(והזולים יותר) ינחתו בארץ עוד לפני היציאה לאוסטריה אך במערכת עדיין מחכים  לאוקיי מהבוס שחייב אבל חייב להבין שעם מה שיש כעת, לא ניתן לשרוד בליגה.
רק כדי להמחיש את התמונה, נכון להיום כך נראה מסע הרכש של הקבוצות שכביכול אמורות להתחרות עימנו בתחתית:.
עכו-8 שחקני רכש כולל דיוויד גומז הנהדר,לוקמן, פאסוס החלוץ של ביתר ואבו ריא מסכנין.
סכנין- 4 שחקני רכש ומאוד משמעותיים, עלי עותמן, כליבאת, שמעון הרוש המגן השמאלי ודוידוב הנהדר שהיה בעכו.
רמת השרון- 6 שחקני רכש כולל כמובן אדריאן פרננדז, אסי בלדוט שעשה עונה נהדרת ומנשרוב שחוזר מחו"ל.
הפועל חיפה- 4 שחקני רכש משמעותיים, ללה,סטולר שהוא בעיני אחד הזרים הטובים בליגה, ברקוביץ' הסרבי וגם גיא צרפתי.
הפועל רמת גן- שחקן רכש אחד(זגורי).

כאמור, הזמן לא משחק תפקיד חיובי עבור הקבוצה, שוק השחקנים שגם כך לא משופע בכוכבים, הולך ומצטמק מיום ליום, נכון לעכשיו ובתקציב המוגבל שיש לרמת גן, אלו השמות(בעמדות הנזקקות) שעוד ניתן להביא, רגע לפני שגם זה יהיה מאוחר מדי.
אלירן דנין(עכו), שלו מנשה(בני יהודה), פיני בלילי(בני יהודה), מוחמד עבאס(הפועל תל אביב), ויקטור מרעי(מכבי פת), דני פרדה(מכבי פת), שובל גוזלן(מכבי חיפה), סטיבן כהן(בית"ר), רועי קהת,גייז'רמו ישראלביץ', מושיקו לוגסי ואלי זיזוב(מכבי תל אביב).
שמות כגון טועמה, ניר נחום, תמיר כחלון, חן עזריאל,  יצחקי ואחרים כמובן נפסלים אוטומטית עקב מחירם הגבוה(והמוגזם).

כעת נותר רק להתפלל לבשורות טובות ולהאמין שהאנשים שעומדים בראש המערכת עושים הכל אבל באמת הכל כדי לדאוג לכך שתהיה כאן קבוצה שתצליח לשרוד יותר מעונה בליגת העל, זה אפשרי כי במונחי הכדורגל הישראלי, מה שמבקש המאמן להוסיף לקאדר תקציבית,  לא נחשב הון עתק ואם משפחת ארקין תתרצה, תהיה פה קבוצה שתוכל להחזיק מעמד יותר מעונה בודדת בליגה הבכירה, הדגש הוא על המילה אם….

 

תגובות מהפייסבוק

תגובות

34 thoughts on “פתיחה ברגל שמאל

 1. לירן שלום
  אחלה סקירה,רק תסביר לחסר הבנה כמוני איך פרדי דוד יבחר את הזרים.
  הרי הוא לא נוסע לראות אותם משחקים בזמן אמת,אין לו סקאוט שיסע במקומו,עד היום הוא לא נעזר גם בעוזר מאמן.
  מה נשאר הסתמכות על סוכן שחקנים והמוטיב המרכזי קלטות.
  ואנחנו למודי ניסיון בקשר לשחקנים עם אוסף ביצועים מהקלטות.
  תן בבקשה הסבר מלומד

 2. עוד לא התחילה העונה כבר אתם פתיחה ברגל שמאל איפה האופטימיות איפה הנחישות והביטחון שחק יקום ויפול ע"י האוהדים שלו תפרגנו קצת תעלו את הביטחון כולם רוצים להצליח ואני בטוח שבמיוחד השחקנים שיתנו את הנשמה אז יאללה קצת אופטימיות

 3. ag כמה קבוצות עם מערך סקאוטינג שלם אתה מכיר בישראל? אני מכיר ארבע.
  הלוואי ויום אחד גם נגיע לזה כפי שנהוג באירופה, משום מה אין בכלל בארץ חשיבות עליונה לנושא הזה.
  לעניין המאמן(שכאמור ננעל כבר על החמישה שברצונו להביא), ידוע לי שהוא מתייעץ עם גורמים שונים לגבי הזרים, ידוע לי גם שבניגוד להרבה מאמנים אחרים שרואים דיסקים ערוכים עם מקבץ שערים כזה או אחר של שחקן, הוא דורש מהסוכנים דיסקים של משחקים מלאים ללא עריכה כדי לדעת כמה שאפשר מה צפוי לנו.
  מכבי חיפה והפועל תל אביב למרות מערך סקאוטינג שלם נופלים המון עם זרים, זה יכול לקרות לכל קבוצה.
  ספציפית לגבי פרדי דוד, יש לו רזומה מצויין בנושא הזרים, פרננדז וממאדו(לדעתי פיספוס גדול בעניינו) הן דוגמאות טובות.
  הוא הביא לכאן בעבר רשימה מכובדת של זרים טובים, מרטינוביץ', גו ביזארה, קמאנן, ארצג של הפועל פתח תקוה ודייהו דיוויס הם רק חלק מהשמות.
  אף קבוצה בכדורגל הישראלי לא פגעה בינגו בכל חמשת הזרים ואין לי ספק שגם פה יהיו נפילות, אבל קודם כל שיתנו לו בכלל את הכסף הדרוש להביא אותם, אחרי זה נתמודד עם הרמה שלהם.

 4. לגבי ממאמדו
  הבחור היה מושאל אלינו העונה
  אם היינו רוצים להמשיך מן הסתם זה היה מחייב לרכוש את כרטיסו ואז זאת הוצאה גדולה על הקבוצה (אפילו אם בעתיד הוא יהיה שווה פי 10)- לכן אני מאמין שירדו מאופצית צ'ם שעוד נשמע עליו אני מבטיח לך.

 5. לירן
  לא צריך להיות גאון גדול בכדי לדעת שכרגע , עם דגש על המילה כרגע, הסגל מצומצם ולא מספיק .
  אתה גם לא מגלה את אמריקה ,שהכל זה שאלה של תקציב/כסף .אבל כרגע זה מה יש ,ונכון זה מעט! .

  "פתיחה ברגל שמאל "? ממש לא!! אחלה אוהדים !! נתנו תצוגה והרגשה נהדרת לשחקנים ולצוות המקצועי. הרי גם אתה כתבת "אוהדים , מחיר כרטיס , מאמן שוערים " ועוד כמה דברים חיוביים…..

  אז בוא לא נתחיל להכנס ולהכניס אוהדים לבאסה כבר מעכשיו. חכה סבלנות .
  אתה מכין את הקרקע להגיד במהלך העונה "אמרתי לכם..כבר אז אמרתי שהתחלנו ברגל שמאל" . כולם יודעים שיכול להיות יותר טוב ,
  ניתן הזדמנות לגבש סגל רחב… נעודד….נתמוך מוראלית …..

  מספיק עם נבואות הזעם זה לא תורם כלום , בטח לא כרגע!!!

  פרדי סומכים עליך !יאאלה הפועל רמת גן!בהצלחה!!

 6. תרשמו את הכותרת שלי,תרדו עלי ,לא יעזור.
  אנחנו נהיה הפתעת הליגה לטובה העונה.ולא בזכות הזרים אלא בזכות הסגל שקיים
  יחד עם צוות האימון וניהול.
  להזכיר לכם את עונת ההשפלה שהיו לנו 3-4 שחקנים מההשארות שהיו מחויבים ומחוברים למועדון,השאר שהגיעו עשו עלינו פארטייה טיולית מכספומט פתוח.
  העונה יש לנו 12 שחקנים מחויבים ומחוברים ,הזרים יהיו תלויים בהם ולא להיפך.

 7. מצטער להרוס את החגיגה…
  פרדי ממש לא מצטיין בבחירת זרים ולהזכירכם 2/3 (ממאדו וקסאני)שהביא בשנה שעברה והיו אמורים לחזק אותנו ישבו רוב העונה על הספסל בגלל יכולתם המקצועית החלשה. וזאת אחרי שטען שתוך 2 דקות הוא יודע אם השחקן מתאים או לא…
  לדעתי הבסיס הוא מספיק טוב כדי לתת לזרים שיגיעו לשדרג אותנו ולא להפך.

 8. אשרי המאמין,האמת שהשנה לא צריך לשרוף כסף על חיזוק מפוקפק. רוב קבוצות הליגה נחלשו לעומת שנה שעברה ולחלק גדול מהן כולל הפועל ת"א ובית"ר ירושליים יש מעבק קיומי קצת יותר קשה מר"ג ימים יגידו מה יקרה מי בסגל אישית תמיד יש לי הרצון להיות אופטימי .יש לי רק שאלה אחת למי שיודע האם יש אפשרות להשתחרר מהחוזה שנחתם עם הכח וזכורני שדובר בזמנו על חוזה רב שנתי. הרי אין טעם להוציא כספים שאין רק לתחזוקה של הסגולים. ודרך אגב מה בדבר ההבטחה של ראש העיר לגבי המגרש של השיקמה כמגרש אימונים וכבית לקבוצה.

 9. במשפט אחד זה ברור לכל בר דעת שזה לא הסגל של הקבוצה לעונה ויצטרפו אליו לפחות עוד 5-8 שחקנים כך שרק שהסגל יסגר נוכל לדעת סופית אם יש סיכוי להישאר וגם זה לא בטוח אל תשכחו שקרית שמונה לקחה אליפות עם שחקנים אלמוניים ברובם אולי תיהיה פריצה גדולה אצלנו.
  ברור שלא ניקח אליפות ואפילו לא ניהיה קרובים אבל אפשר להעמיד קבוצה ראויה, אם הפועל פ"ת כמעט שרדה ליגה בלי כלום ושום דבר( ללא הורדת הנקודות שספגה) גם לנו יש סיכוי לשרוד.

  לגבי האוהדים אנחנו צריכים להביא אמון בקבוצה ולחזק את התקציב שלה ע"י רכישת מנויים, הסכומים הם אפילו יותר מהוגנים ואני מצפה גם מאוהדים שלא מבטיחים להגיע כל משחק לרכוש מנוי ולעזור לקבוצה.
  רכישת מנויים והגעה למשחקים יכולה לחזק את התחושה שעדיין המועדון הזה בתנופה מאותו משחק גדול במושבה, בואו ניתן אמון במערכת אני בטוח שאנשים עושים לילות כימים למען הצלחת הקבוצה.

  ארקין אוהבים אותך בהזדמנות זאת אני יגיד שוב אנחנו רוצים שתישאר!!!!

 10. פרדי יביא לכאן 5 זרים שעוד לא נראו בהפועל ר"ג.
  אתם תראו.
  פרדי בכל הקריירה שלו קלע בול בזרים ומי שהזכיר שפרדי לא רואה אותם במציאות יכול לראות 2 שמות שפרדי קלע בלי לראות מקרוב.
  פרננדז וממאדו.
  ללא קשר לכל מאמן יש את הזרים שהוא עוקב אחריהם שנים במהלכי עונות ומסמן אותם לעונה הבאה.
  כך גם פרדי כנראה שבמהלך העונה שעברה בלאומית כבר ראה קלטות ודיסקים של שחקנים זרים , אולי גם כשנסע לחול.

  לגבי ממאדו מי שהזכיר כאן שהגיע על תקן חיזוק ולא חיזק אותנו אז ממאדו נתן העונה ובגדול נתן גול בגמר הטוטו וכבש 4 שערים במאני טיים מ-5 משחקים בסיום העונה מה שאעלה אותנו ליגה.
  ישיבתו על הספסל הגיעה בגלל פציעה בגמר הטוטו בבת ים שהוציאה אותו מכושרו הטוב.

  קסאני קשר אחורי ברמה גבוהה שהגיע ולא קיבל מהאוהדים את הביטחון הדרוש.
  עם או בלי קשר שיחק יותר מחצי עונה עם קרסול פצוע ועם 2 זריקות לפני משחקים.
  ראינו איך אחרי התוכנית של אורדון בטריבונה הוא נתן הופעות מצוינות בפיניש וכמה הוא עזר.
  אם היה בריא ולא היה הולך לניתוח שישבית אותו לחצי שנה , אני משוכנע שפרדי היה משאיר אותו לליגת העל.

 11. כמה טוב לכתוב שטויות.
  להפועל פ"ת בעונה שעברה היה סגל הרבה יותר מוצלח ממה שמסתמן שיש לנו.
  בנוסף, גם אם מוסיפים לה 9 נקודות היא עדייו יורדת ליגה והיא רחוקה 8 נקודות מהישארות. ממש ל-א כמעט שרדה.
  הרבה בריאות.

 12. בוא ונודה לאמת ונפרגן לו
  לאיתן יש קסם שנקרא אורדון בטריבונה שהפציץ אותנו 17 פעמים
  פרננדס קסאני ופרדי הפכו למחוברים ומוערכים יותר בזכות התכניות,

  הפרויקט של פרדי להיקלטות שחקנים חדשים צריך לכלול את האורדון בטריבונה.

 13. ללירן- אני חושב שאתה כתב טוב אבל תמונת המצב שנתת לגבי הקבוצות האחרות היא לא נכונה ומטעה שכחת לכתוב איזה שחקנים עזבו את הקבוצות סכנין ועכו דווקא נחלשו מאוד בנתיים את סכנין עזבו אולי 5 השחקנים הכי משמעותיים שם ראדי, אזרוב, קדוסי, אלקיים, ושטרית גם עכו איבדו את העוגנים שלהם דוידוב, שצפוביץ שהוא אחד החלוצים הטובים שהיו בארץ בשנים האחרונות, פלצוק, דוידוב, סולליך, קפילוטו ודנין וגם רמת השרון והפועל חיפה איבדו שחקנים חשובים מאוד כמו סוויסה מסודי ודגו ואת חיפה עזבו חטיב וצארן והדבר הכי חשוב זה שכרגע הקבוצה במצב הכי גרוע היא ביתר ירושלים שנכון לרגע זה ובלי רוכש היא המועמדת מס 1 לירידה. ובניגוד ל2010 עכשיו עובדים כל הזמן הרי כל מי שטיפה יודע מה קרה באותה שנה יודע שדבר כזה לא יכול לקרות שוב בכדורגל הישראלי אז בואו נירגע נראה מי בא נחכה לגביע הטוטו נראה איך הקבוצה מתחברת ואז נתחיל לשפוט את הקבוצה.

 14. ברור שלירן צודק והתגובות תמוהות.
  והתמונה היה ברורה לגמרי עוד כשראינו את ניר הדהוי בראיון הפרישה אחרי הפיצוץ נגד לוד. האיש דהוי וכך כנראה הולכת גם להיות העונה הבאה. התמיהה היחידה היא למה תמיהה אחרי אותו הראיון כשלא הגיע שום אות לשינוי אחרי אותו הראיון.

 15. אלמוג אל תשכח שגם קסאני וגם ממאדו היו פצועים כל אחד לתקופה של 3 חודשים במהלך העונה.
  עומר, ברור שעזבו את הקבוצות הללו שחקנים אבל גם את רמת גן עזבו פרננדז, אסולין, אברהם, קסאני, ממאדו, במבי ואורן ניסים, ככה שזה די מתאזן.
  סמוך על בית"ר ירושלים שברגע האחרון ראש העיר ימצא איזה מישהו שיציל אותם, זה קרה כמה פעמים בעבר ויקרה גם הפעם, גם אם הם ילכו לפירוק ויקבלו מינוס 9, הם ישארו בליגה, אם הקאדר שלהם ישאר יציב עם מויאל, הרוש, בן שושן וערן לוי, הם מספיק טובים כדי לשרוד.
  הפועל חיפה עם סגל טוב יותר מאשתקד, בסכנין התכוונו בכל מקרה לשחרר את קדוסי ואני לא חושב שהרוש נופל משטרית כשדוידוב, כליבאת ועותמן הם שלושה שחקני רכש נהדרים, גם דגו עשוי לעבור אליהם, הם יהיו קבוצה סבירה עם בית חם.
  רמת השרון ועכו יהיו לדעתי היריבות העיקריות שלנו במאבקי ההישרדות, מי שרוצה לסמוך על גישת "יהיה בסדר" ולטמון ראשו בחול זכותו, רושמים פה אנשים שיביאו עוד 5-8 שחקנים, עם איזה כסף יביאו אותם בדיוק? הקופה כבר קרובה להתרוקן.

 16. היום היה משחק של הנוער נגד הבוגרים ושיחקתי עם הבוגרים ועוז הגרזן היה הבלם שלי אז אל תבלבל את המוח " אחד שיודע "

 17. לירן בכתבה רשמת שיש שחקנים שלא רצו לרדת ליגה כגון שפרדי רצה אותם, ופרדי גם רצה את שלו מנשה והוא לא רצה לרדת ליגה אז למה כתבת אותו ב״המלצות״?!?

 18. האם בגלל טיפש אחד יפנו כולם את גבם ?
  בזמנו בדרבי 2 מקללים קיבלו את גבם של השחקנים
  יכול להיות שאתה צודק לגבי הרגשיות של הטיפש

 19. למי שיש רצון כל זה קטן עליו.
  כשבראש עומד אדם שאין לו מטרה שהוא
  סגור עליה ,כל שטות תזיז אותו ממקומו.
  ניר ארקין גורם הרבה סבל לאוהדי הקבוצה.
  זה מה שקורה כרגע.
  לא קשור למה שנתן.
  אם בא לו לצאת אחרי שהבטיח מה שהבטיח לאוהדים
  בבקשה . אבל שתי שאלות.
  1 למה לפרק את הקבוצה
  2 איפה הדיבור בגובה העינים המפורסם שלו.
  שיעשה ראיון עם יורם איתן ויגיד את כל האמת שלו
  כל דבר יותר טוב מהברז הזה שהוא תוקע לנו,מתנשא
  ומתנכר בלי סיבה.
  בוא תיפרד אם אתה רמה וצה ,תשאר ,רק אל תתייחס אלינו
  כמו שהעשירים בארץ מתייחסים לעניים .לא כך היכרנו אותך.
  האם עד כדי כך השתנית?
  האם הניכור הזה טוב לתדמית המשפחה?
  האם המצב מורכב עד כדי כך שאנחנו האוהדים,
  טפשים מדי מכדי להבין?

 20. בהמשך לכותב הקודם, אני מציע לפנות למורי ארקין (אביו של ניר) ולבקש ממנו "להפסיק את המשחקים" המטופשים של בנו ולקבל החלטה מיידית, להמשיך או לעזוב לאלתר.

  אני בטוח שהחלטה לעזוב מייד בלי לחכות לקונה, כי אין ולא יהיה קונה,
  תזעזע את המערכת ותהייה יעילה יותר מהמצב הנוכחי, כי הירידה הצפויה בתום העונה הקרובה ,בה נהייה שוב שק החבטות של הליגה עלול לסתום את הגולל על הקבוצה לתמיד.

 21. לאור מה שקורה כרגע עם יפרח וסיפור טל חן ולאור מה שכנראה יהיה בעונה הזו
  יש רק אשם אחד בירידה אם וכאשר תהיה והיא תהיה
  זה לא פרדי דוד זה לא ניר כץ וזה לא טל חן או בכלל השחקנים
  האשם הבלעדי יהיה ניר ארקין האפטי שלא מזיז לו דבר
  כמו שהוא זה שהעלה אותנו ליגה הוא גם מרסק את הקבוצה לרסיסים
  וככה יזכרו אותו גם בעוד עשר שנים למרות כל הטוב שהוא תרם למועדון

 22. ומאיפה נדע אנחנו ההדיוטות מה
  החלטה של מי .
  אנחנו בחשיכה ,מתגוננים עם הידיים
  על הפרצוף מהמכות של משפחת ארקין
  התדמית והעונשים על האורדונים שכנראה
  עשו משהו כל כך גרוע שאפילו לדבר איתם
  כמו בני אדם הארקינים לא מוכנים.
  לא יודע מה קרה אבל יחס משפיל כזה
  לא קיבלנו כבר הרבה שנים.

 23. ניר ארקין האם אתה רוצה שאקנה מנוי
  למשחקי הקבוצה או שממש לא אכפת לך
  האוהדים מחכים שתדבר אליהם.

 24. זה לא איום אבל פרדי וארקין, שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם, שחרורו של יפרח יגרור תגובה קשה ביותר מצד האוהדים שתתבטא באי רכישת מנויים ובלאגן גדול ביציע ואני לא אומר את זה על בסיס תחושה אישית אלא בשיחות עם לא מעט אוהדים.

  אני אומר מראש אני אישית ירכש מנוי בכל מצב, אבל ההנהלה עושה טעות קשה אם אכן תשחרר את יפרח וכן אמנם האוהדים הם לא המאמן ולא הנהלת הקבוצה וכביכול אין להם זכות לקבוע כלום אבל אני חושב שדווקא כן וכמו שאף אחד לא יעלה על דעתו לשחרר את צאקנה לאו דוקא בגלל היכולת המקצועית שלו אלא בעיקר בגלל הפגיעה בקהל כך גם לא משחררים את יפרח שהיה מהמצטיינים בעונה האחרונה ושחקן שחולה על המועדון ומחובר לאוהדים.

  הבלגנו על השחרור של פרננדז למרות האהבה העצומה שלו אלינו והרצון העמוק שלו לשחק בקבוצה בגלל שהייתה סיבה לשחרורו(למרות שגם עם הסיבה הזו אני לא מסכים), עם יפרח הרבה מאוד אוהדים לא יבליגו, אז אני מציע שתעשו אחד ועוד אחד ותחשבו שבע פעמים לפני שאתם משחררים אותו.

 25. אף אחד הוא לא מעל הקבוצה!!! לא בעלים לא מאמן ולא מנכל וכך גם שחקנים!!! כך שאני לא מבין את תגובתך. בכלל להשוות את עוז שאני כל כך אוהב לקרלוס??? כמה שנים קרלוס פה? עוז כולה שנה אחת. נא לשמור על שפיות

 26. הכלל צריך להיות אהבה לקבוצה ולא לשחקנים ספציפיים. שחקנים ימכרו כל אחד תמורת שקל אחד

 27. לאחר מסיבת העיתונאים של רמון והפועל תל אביב קשה שלא לקנא ברעיון- אוהדים הם המועדון, אוהדים בדירקטוריון,נציג האוהדים בשולחן מסיבת העיתונאים…האסימונים מתחילים לרדת ורק אצלנו הכל בכאילו.
  רמת השרון ועכו לא יהיו בתחתית כפי שלא היו העונה.אז..מישהו אמר פעם שחושבים לטווח רחוק. באמת? אולי עדיף לא להתחיל ולוותר ללוד לטובת ליגת העל? גם ייפתרו בעיות תקציב גם אולי לא נתבזה גם יהיה סיכוי לאוהדים לחדש את רעיון הרכישה….
  מרגע לרגע ארקין נראה כמו אבלחה או אשלייה לא מוצלחת. בסדר. נזכור חסד נעורים והצלה וכו'… ומה עוד ??
  קבוצה שקסאני, עוז, אורי אברהם וממאדו שהראו מה יודעים כשהיה צריך…לא מספיק טובים לה או שהולכת להביא 5 זרים מהליגות הבכירות באירופה ( לזה יהיה תקציב ?) או שפרדי יודע מה שאיש לא יודע בעולם או שהכל אשלייה.
  משהו לא מסתדר, לא מאמין, לא מקווה סתם ממתין לראות מה יודע המועדון הזה לעשות כשהוא עובד בערך כמו המוסד.שקט. אל תפריעו, הם יודעים הכל, סמוך עליהם, יהיה טוב. אינשאללה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.