תמונת מצב

תמונת מצב
האימונים אוטוטו בפתח והאורדונים במתח לגבי מה צופן העתיד להפועל רמת גן. עונה קלה לא צפוייה לנו בלשון המעטה אך מאחורי הקלעים עובדים בשקט במטרה לייצר תלכיד ראוי שיוכל לאפשר לנו עוד עונה בליגת העל.
לירן דורף נותן תמונת מצב עדכנית.

האימונים אוטוטו בפתח והאורדונים במתח לגבי מה צופן העתיד להפועל רמת גן. עונה קלה לא צפוייה לנו בלשון המעטה אך מאחורי הקלעים עובדים בשקט במטרה לייצר תלכיד ראוי שיוכל לאפשר לנו עוד עונה בליגת העל.לירן דורף נותן תמונת מצב עדכנית.

אז זהו, אופוריית העלייה הסתיימה והפנים כבר קדימה לקראת החזרה שלנו לליגת העל.
לאחר שבועות של אי ודאות קיבל פרדי דוד את התקציב שעומד לרשותו וסביר להניח שהתאכזב במעט מגודלו, מן הסתם כשהוא חתם לשלוש שנים הוא חשב "שיקריב" שנה אחת בלאומית ומשם יצליח להשתייך לצמרת הכדורגל הישראלי, בפועל הוא נותר עם "עוגת פירורים" די דלה שממנה הוא יצטרך להרכיב סגל ראוי לליגת העל.

הקואץ' יצטרך לשבור כעת את הראש איך ממה שקיבל הוא יכול לבנות קבוצה שתשרוד בכבוד בליגה, קל זה לא יהיה ואין ספק שבתנאים הנוכחיים הפועל רמת גן הולכת לעונה קשה לא פחות מזו שעברנו רק לפני שנתיים, בפוסט האחרון שלי, הכותרת הייתה די לנדנדה, כולי תקווה שעוגת התקציב תורחב במעט כי הסגל הנוכחי לא יכול להחזיק מעמד בליגת העל.

המאמן רצה חמישה זרים איכותיים ויצטרך להתפשר, גם רשימת הישראלים הבכירה שביקש תישאר במגירה, מצד שני האוהדים יזכו לראות בשלב הזה לפחות, הרבה דקות משחק של חזום, וובה, לידור כהן ואחרים, דבר לא רע בכלל כשלעצמו אך בטח ובטח איננה המלצה טובה לקבוצה שהולכת למלחמת עולם בתחתית.

זה הזמן "לסחוט" משני ראשי העיר שאותן אנו מציינים על סמל המועדון, צבי בר ובן שחר את הדרוש למועדון, מתקן ראוי למחלקות הנוער ותקצובן. הדבר היה צריך לקרות לפני שנים ואם הזעזוע שעשה ארקין גרם גם להם להתעורר אז דיינו, שיפור המתקן בספארי והעמדת מתחם השקמה או זה של בית"ר רמת גן הן התחלות טובות ומשם אפשר רק לצמוח קדימה.

בתקציב הזה יצטרך פרדי דוד גם לחשוב האם רצונו לעבור לאצטדיון רמת גן, טוב לקבוצה שכנראה תתגונן לאורך רוב העונה ולא תיזום, כנראה כי בעקבות המטרה שבפניה אנו עומדים ייתכן ולא יהיה מנוס אלא להמשיך ולשחק בוינטר צר המידות, רמת גן בניגוד לעונה האחרונה לא תחזיק בכדור 70 אחוז מן הזמן, תתבסס יותר על הסתגרות נכונה ויציאה למתפרצות ולצרכים הללו המגרש הנוכחי טוב יותר.

בגזרת השחקנים לא צפויים לאור התקציב, שינויים מרחיקי לכת. מרבית הסגל יישאר בתוספת מספר זרים שבהם יצטרך דוד לפגוע בינגו, דווקא בתחום הזה אפשר להיות רגועים, דוד ידוע בטביעת העין שלו והביא בעבר לארץ שחקנים כגון מרטינוביץ', קמאנן, ארצג, סנסוני וכמובן את פרננדז ותשומת הלב שלו כרגע מופנית לסוגייה הזו עם צפייה בעשרות דיסקים אם לא יותר מכך על מנת להתחמש בזרים איכותיים.

בגזרת הישראלים דוד מאוד רוצה לראות את יניב לוזון מהפועל פתח תקוה בקבוצה, השחקן שהיה אמור כבר להגיע אלינו בינואר(יחד עם גיא צרפתי), מחכה כרגע להתבהרות העניינים בקבוצה ממלאבס ולכן החליטו ברמת גן לחפש אופציות אחרות כששמו של ישראל זגורי עלה אך ככל הנראה השחקן יעדיף את הפועל עכו שמקום מגוריו קרוב אליה.

לקבוצה מוצעים מדי יום מספר לא קטן של שחקנים אך הדרישות הכספיות של אלו בהם רמת גן מתעניינת מרתיעים את ראשי הקבוצה ולכן הוחלט להוריד הילוך ולחכות מספר שבועות נוספים על מנת שתהיה בשוק הורדת מחירים ומשם הדרך להרחבת הסגל תהיה קצרה יותר כך שמי שחושב שרמת גן נחה על זרי הדפנה טועה וגם כך שוק ההעברות הישראלי לא משופע בהיצע ובטח לא בביקוש כשקבוצות כמו בית"ר ירושלים,הפועל תל אביב, עכו ואחרות, עדיין לא פעילות בו.

כאמור מי שציפה לראות כאן שמות מפוצצים שיצעידו את הקבוצה לצמרת יכול לוותר על העניין, מה שכן וזה חשוב לזכור, לא ניתן להגיע עם ציפיות גדולות לעונה הזו ולכן הפועל רמת גן תחזור שוב לתפקיד הכל כך מוכר של האנדרדוג, אי לכך ובהתאם לזאת, אנו כאוהדים מחוייבים לגלות סובלנות למערכת כולה ולהפנים שאנו בדרך לעונה לא קלה בלשון המעטה, מצד שני לפחות יש קבוצה חיה ובועטת וכולנו צריכים להסתכל קודם כל על חצי הכוס המלאה.
נתראה בתחילת יולי באימון הפתיחה!

תגובות מהפייסבוק

תגובות

61 thoughts on “תמונת מצב

 1. כתבה פרווה ,לא בשר ולא חלב , אין במה לתת ביס. מקסימום סוג של מלפפון. גם אני , בלי להיות לירן המקושר ובעל המקורות יכול להנפיק מלפפון קייצי כזה. קדימה בחור תן בשר ובשורות, אם בכלל יש כאלה .
  ושוב הציטוט הידוע מהמשורר אורי צבי גרינברג "שקט הוא רפש "

 2. אדום עתיק, העדכון נועד לאלו שפחות מעורבים ויודעים מה נעשה בקבוצה וחושבים שמאחורי הקלעים רמת גן עדיין בפגרה.
  מה אתה רוצה שאני אחדש לך? ששחקנים ששוחררו מקבוצות כמו באר שבע,המלאבסיות, בני יהודה ונתניה מבקשים 30 אחוז יותר ממה שקיבלו שם כדי לבוא לפה? זה יתרום למישהו משהו?.
  אין במה לתת ביס כי אין עוגה גדולה שאפשר לנגוס בה, יתרה מכך אפילו עם הסגל של שנה שעברה יושבים רק השבוע לגבי העונה הבאה ועוד מבקשים מחלקם לקצץ במשכורת…
  מה בית"ר החתימה עד עכשיו? מה הפועל תל אביב החתימה? מה אשדוד החתימה? אפילו באר שבע שהולכת עוד לזרוק מליונים בקיץ הזה הביאה עד עכשיו רק את אג'ידה בשער ואת סוויסה.. יגמר היורו, יתחיל חודש יולי בו מתחילים להתאמן ושחקנים ירדו מהעץ שעליו טיפסו ויגיעו לכאן..
  בכל מקרה לא צפוי צירוף מסיבי של ישראלים אלא נקודתי פה ושם, יתכן שגם שחקן או שניים בולטים ששיחקו העונה בלאומית בקבוצות אחרות, יצטרפו לתחילת האימונים.

 3. צריך להגיד תודה שהקבוצה קיימת בכלל ושהבעלים בעצם ממשיך מבלי להגיד את זה במפורש ….. אני חושב שבסופו של דבר תקום קבוצה נחמדה שתתקע יתד בליגת העל ……….

 4. ארקין אתם משפחה מיליונרית ששמה בכיס הקטן
  את ינקלה שחר ממכבי חיפה שהוא בכלל באופן כללי לא אוהד מכבי חיפה
  הרי הוא גר ברמת גן
  ואתה כמשפחה אוהדת את הקבוצה לדורי דורות יכולה לשדרג את הקבוצה לצמרת הכדורגל. כסף לא לוקחים לעולם הבא תשקיע קצת יותר בקבוצה הרי זו קבוצה שאתה אוהב. כמעט לאף אחד אין כסף אתם משפחה עשירה ומכובדת די עם הקמצנות
  תשקיע עוד כמה גרושים שהקבוצה כבר תראה כמו קבוצה ולא תחטוף תבוסות
  הרי את הליגה צימצמו רק במגלל הפועל רמת גן שחטפה תבוסות
  אני מקוה שלוזון לא יצמצם בסיבוב הבא ל 10 קבוצות

 5. גדולים כי כשארקין אומר משהו הוא עומד בו
  אם הוא אמר תקציב מינימום כך זה יהיה והוא לא יזוז סנטימטר

  פרדי בוחר לאט ובטוח שחקנים כי הוא יודע שאם יפול בהם בינואר לא יקבל תוספת לתקציב
  וזה בעיה גדולה למאמן.

  בקיצור הולכים לעונה קשה ביותר
  כמו שזה נראה כעת זה נראה ממש לא טוב

 6. ארקין הבטיח תקציב שחל 12-14 מיליון לעונה הבאה שמהם מיליון לנוער וזאת למרות שהוא נחוש לעזוב.{כל זאת בראיון ב102FM}אופירע אסייג וזאת לא טעות כתיב מזלזלת בניר ובקבוצה, כדאי אולי שפעם הבאה יבחר ניר ארקין עיתונאי רציני יותר ככלי להעברת מסרים.שאנחנו כאוהדי הקבוצה חייבים להודות למשפחת ארקין היקרה על כל מה שהיא נותנת, ותודתנו נתונה מראש.בעקבות הראיון שבו הוסיף ארקין ואמר שפרדי וניר כץ הם למעשה המנהלים בר"ג בעונה הבאה אולי להביא את כץ לאורדון בטריבונה שנזכה כולם להכירו מעט יותר.בכל מקרה יהיה טוב אנחנו נשרוד בליגת על.

 7. חבל מאד בליגה של14 קבוצות אנחנו מועמדים מס' 1 לירידה ,
  לגבי ארקין חבל שאין לו את הלהט לאחר שעולים ליגה , את זה רבותי הוא יכול ללמוד מירון קוריס כן לכל מי שמשפשף את האוזניים , קוריס לאחר העלייה נתן את הנשמה ואת כספו כדי להעמיד קבוצה ראויה לליגת העל , גם עם זה התפקשש הכוונות היו טובות , ולכן אני אומר שעם כל הכסף שיש והיושר והכל, שאין להט לעשות שינויים זה לא שווה כלום לכן אני מקווה שעם כל הכבוד לארקין שימצא רוכש רציני וישחרר את שני הצדדים לחופשי ויפה שעה אחת קודם.

 8. מה יש לכם תקציב של 14 מיליון זה תקציב יותר גבוה מלפחות חצי מהקבוצות בליגת העל.
  הבעיה היחידה שיש להפועל רמת גן ואולי היא הגדולה שהיא צריכה להשקיע כספים ברכש כי אין לה בסיס חזק ובגלל זה התקציב מצטמצם, נוסיף לזה את התשלום על וינטר שזה מליון שקל בעונה והתקציב קטן עוד יותר.

  אולי אם נשמור על אופטימיות, מכירת מנויים ואלי ספונסר שיצטרף לארקין נוכל להגדיל את התקציב עכשיו הרוב תלוי בניר כץ שיצליח למצוא ספונסרים.

  יש לנו ישראלים די טובים יחסית למה שנשאר בליגת העל ללא ספק המפתח הוא 5 זרים בינוניים ומעלה, מספיק שפרדי יפגע בני זרים איכותיים מאוד, בעיקר בחלק הקדמי ואנחנו נוכל לשרוד.

  אבל בלי קשר שאני מסתכל על זה בליגה של 14 קבוצות גם עם תקציב יותר גדול אנחנו כל עונה מעומדים לירידה, הקבוצות שיאבקו איתנו זה עכו ורמה"ש ואולי עוד אחת תצטרף למסיבה אבל בגדול אני לא רואה שקבוצה אחרת חוץ מהשלושה שציינתי כולל אותנו יורדת ליגה.

 9. אין טוב ממראה עיניים,נחכה למשחק אימון או טוטו ונבין איזה לוקש מכינים
  למובנים מאליו.
  אי אפשר לעבוד עלינו לאחר שצברנו נסיון שחיטה ,השרדות,והתיעלות.
  רובנו מצפים לעונה נפשית קלה יותר מ2 אחרונות,ורובנו אני מתכוון ל60 אחוז אורדונים בני 40פלוס מכלל המתמידים .
  אם חס וחלילה יהיה דהז'וו לעונת הירידה?מהמר על 100אורדונים בטריבונה
  החל ממחזור 20והקמת המכתש רג

 10. 14 מיליון זה התקציב הכי קטן בליגה יחד עם עכו
  כל הקבוצות מעל 16-17 מיליון
  אפילו נתניה הבינונית פותחת עונה עם 18 מיליון שח

  כל מיליון בליגת העל משמעותי ביותר זה 250 אלף $ וזה 2 וחצי שחקנים מהשורה הראשונה

 11. מביני דבר יודעים בדיוק כמה עולה להבטיח הישארות בליגת על
  פחות או יותר כמובן. מה שאני אף פעם לא מבין,הרי לרדת בסופו
  של דבר עולה יותר ,כי למעשה כאשר אתה יורד אתה מפסיד
  את מה שהשקעת.ואם אתה רוצה שבסופו של דבר יבוא מישהו אחר
  שיקנה את הקבוצה כי אתה רוצה שתמשיך לשגשג, אתה דואג שתהיה אטרקטיבית
  מספיק כדי שבעל ענין ירצה בה,ולכן מה שלא ברור לי באמת,
  זה מה ארקין באמת רוצה ,הרי בכל זאת הוא משקיע מיליוני שקלים
  בקבוצה,אם היא הולכת להיות ספק הנקודות של הליגה
  כמו לפני שנתיים ,אז בשביל מה כל זה?

 12. לחידתי
  זה מעבר לבינתנו אחי,יש לי הרגשה שפרדי יקים קבוצה מצוינת,מהכרות איתו
  בצפייה באורדון בטריבונה ניתן לראות שמעבר לכסף הוא מחוייב לקרירה שלו
  והתאהב במועדון כולל באוהדים.
  פרדי הופך לגוטמן לפחות עד יום המבחן האמיתי
  קוריוז-4 עונות לא פתחנו עונה עם מאמן מקובל ואמין

 13. אתה באמת מטומטם
  כמה קל להיות לארג' על חשבון אחרים
  כמה אתה שם במועדון בשנה?
  קשקשן ומטומטם ברמות

 14. מה הקשר כמה שמתי כסף
  יש קבוצה וצריך שהיא תראה כמו שצריך
  בטח ובטח עם בעל בית כמו ארקין
  תאמין לי מי שטיפש זה אתה

 15. בכל מקרה צריך להוקיר תודה למשפחת ארקין שעדיין מנשימה את המועדון שלנו.

  אם יקרה נס ופרדי יפגע בול בבחירת הזרים יתכן ונצליח להעביר עונה סבירה בליגת על.

  רק המחשבה ששוב נהיה בשר התותחים של הליגה מדירה שינה מעינינו.

  נקווה לטוב!

 16. כמו שאמרתם אני לא מבין מדוע לא לשקיע קצת לאחר שעלית ליגה ,ההקצאות מזכויות שידור , טוטו וההתאחדות הם הבדלים של שמיים וארץ בן שני הליגות ,
  ולשחק בליגה השניה תמיד שיחקנו למעשה רב שנותינו שם כך שאני לא מבין את הבעלים .דבר נוסף הרי מה בעצם המהות של הספורט והפועל ר"ג או כל קבוצת ספורט אחרת זה להצליח במקרה שלנו עלינו ליגה , אז מה בעצם יקרה עכשין נירד בחזרה כי הבעלים פגוע עד עמקי נשמתו ולא יכול להשתחרר מהטראומה שעבר . וכמו שצינתי בתגובה אחרת עדיף ששני הצדדים יפרדו ויפה שעה אחת קודם,

 17. ארקין לא רוצה להשקיע כי הוא לא רוצה להיות פה
  הוא לא רוצה להשקיע ולהיות אטרקטיבי כדי שמישהו אחר יקנה את הקבוצה כי הוא לא באמת רוצה למסור אותה…
  והמבין יבין!

 18. יהיה בסדר בנתיים עוד לא הפסדנו אף מישחק בליגת העל העונה.אז ניתן קרדיט למאמן לפחות כמה מישחקים. ונעשה מאזן אחר כך.

 19. לירן כתבה מענינית והוגנת לשלב הזה של ההכנה. בואן נהיה אופטימים יש צוות מצויין! יש לי הרגשה טובה

 20. השקט מבשר לדעת רק טוב חבל שניר נכנס למלכודת של אופירה אסייג פשוט תת רמה של תוכנית היה יותר מעניין לשמוע את דו"ח המבקר
  נראה לי שמשהו טוב עובר על המועדון תהיו רגועים

 21. יענקלה אני עדין זוכר מישהו שצעק בתחילת העונה בקולי קולות "צריך סופר גלו"
  תגיד זה עדין אותו יענקלה?

 22. מחזור 1 – 04.08.2012
  מחזור 2 – 11.08.2012
  מחזור 3 – 18.08.2012
  3 מחזורי גביע הטוטו יבחנו את הקבוצה

 23. 80 אחוז מהקבוצות בליגה מרוסקות ובתקציב מינמום – בתקציב של 14 מליון אפשר לבנות אחלה קבוצה. אפשר להביא שחקנים לא ידועים אבל כישרונים זה החוכמה , לא צריך סתם לזרוק כסף על שמות על סוסים מתים . לא לדאוג יש מאמן שיודע מה הוא עושה

 24. גם אופירה קלטה את הדיסוננס.
  אי אשר להבין הגיונית מה בדיוק קורה
  יש לארקינים את החישובים שלהם ואיך להציג את הדברים
  עיקר העיקרים לא להיות הכבש השחוט של הליגה ולא לרדת שוב
  בקיצור להיות גאה כשאתה אומר אני אוהד הפועל רמת גן.
  ניר ארקין ,מקובל עליך?

 25. לירן,
  באמת חשוב מאוד לחכות לגמר היורו…הרבה זרים יחפשו קבוצות…..ואם היה ארקין חושב כמוך אז למה 14 מספיק 11 משום שממילא אנחנו מועמדים לירידה….
  לא חייבים שמות אבל היה ראוי לדבר עם האוהדים ולעדכן לגבי הגישה, המחשבות ועוד…..
  3 הפסדים ואנחנו חוזרים אחורה לסרטים של מאמן, חוסר דבק בקבוצה, זרים שעוד לא התאקלמו, צעירים עם רעידות בנפיים וכל מיני תירוצים.
  תביא את מגרש בית"ר ונסלח לך על הכל.

 26. ספקולנט, תבדוק סטטיסטית לאורך זמן, תמיד בשנים הזוגיות של יורו או מונדיאל שוק ההעברות הכלל עולמי כולל הליגה השישית בטיבה באירופה, מתנהל בעצלתיים ובשנים שאין טורניר הוא גועש כבר מתחילת יוני.
  התקציב הוא מעט מעל המינימום, ממש בגרוש וחצי, קח את ה 14 שיש(ויש קצת פחות מזה) תוריד את המליון שהוקצב למחלקות הנוער,תוריד עוד סכום נכבד שכנראה יוקצה למגרש אימונים אחר מוינטר לקבוצה הבוגרת(עדיין בשלב תכנון) ואתה נשאר עם קצת יותר מהמינימום שהוא מעט מעל 11 מליון..
  עובדתית אנחנו עם אחד התקציבים הנמוכים בליגה, בית"ר עם כל הבעיות אמורה לעמוד על תקציב של 22 מליון רק לקבלת פורפורציות…רמת השרון ועכו הן באזור שלנו..
  כמו שרשמתי השנה כולנו חייבים להיות יותר סובלניים כלפיי כל המערכת, תשכחו מאחזקת כדור של 70 אחוז, תשכחו משליטה בקצב המשחק, כל הדברים האלו שהורגלנו ברוב העונה האחרונה ייעלמו כלא היו מול מרבית קבוצות הליגה.
  לא חושב שאם נתחיל ברגל שמאל יהיה עליהום כמו אשתקד, צריך להיות ברור לכולם שהמשימה הבלעדית היא לשרוד בליגה ותו לא.
  נכון שרמת גן קבוצה משפחתית וזה מה שמייחד אותה אבל אין שום צורך שהמערכת תשתף את האוהדים במחשבות, החתמות וכדומה, אני סומך בעיניים עצומות על המאמן בתחום הזה, גם שנה שעברה(ואני מוציא לרגע את הדרך הקשה שעברנו) הוא בנה סגל לתפארת ואין לי ספק שתהיה פה קבוצה ראוייה שתילחם בכבוד על חייה ואולי קצת מעבר לזה.

 27. לירן, אף אחד לא מצפה לקבוצה שתחזיק בכדור 70% מהמשחק, החשש הוא רק מקבוצה בנוסח הקבוצה שירדה ליגה לפני שנתיים והבריחה רבים מהאוהדים הביתה.
  אני באותה עונה הפסקתי להגיע כבר במחזור העשירי שהבנתי שחבל על הזמן ועל העצבים.

 28. אלעד, לא מאמין שתרחיש קיצוני כזה יכול לקרות שוב פעם, סך הכל הפעם יש שלד די יציב שממשיך עוד עונה, יש הכנה ראוייה ולא בשלוף כמו אז וחשוב לזכור שאין בקבוצה שחקנים משונים והזויים שלא מתאימים לליגת העל כמו אופיר חיים(שאני מת עליו באופן אישי מחוץ לכדורגל), בן לולו, פדלון,סימן טוב שינה ואחרים..
  אין לי ספק גם שרמת הזרים תהיה טובה יותר מאשר סטפונקה, בבישקוב ושאר עב"מים..
  כמו שציינו פה, הכל יקום וייפול על חמשת הזרים, פגיעה בינגו בהם ואנחנו בדרך לעונה רגועה, נפילה ויהיה צורך לתקן תוך כדי תנועה וזה כמו שכולנו זוכרים, הרבה יותר קשה לביצוע…

 29. חברה אמר לי אחד האנשים שאיתנו הרבה זמן ואני סומך עליו שתקציב הקבוצה ירד ביותר ממיליון שקל מהשנה שעברה!!! יהיה קשה אך בואו נהיה אופטימים.הכי חשוב לחזק ולתגבר את ההגנה….

 30. אורדונים בני אורדונים מספיק ודי עם הביקורות והבירבורים!!!
  באיזו זכות אתם נכנסים לכיסים של הארקינים? מי בכלל שם אתכם לשופטים ותקציבאים?
  נראה אתכם גיבורים גדולים מארגנים עמותת אכפתניקים של אוהדים שישלפו מזומנים וישקיעו בזרים או מקומים…
  טרם החלה העונה ואתם כבר מתבכיינים וקורעים לגזרים את האנשים היקרים שבזכותם הגיע המועדון להשגים ולא נפל לקרשים.
  תתבגרו קצת יה אורדונים!!!

 31. תפנימו את המסר שנישלח אליכם אחד הגדולים
  אתם כל הזמן רק בוכים תראו גם את חצי הכוס המלאה ותתנו קצת כבוד
  לאנשים יקרים שהביאו את המועדון למקום הזה.

 32. זהה הזמן לאורדון בטריבונה אשר יעלה את מיפלס
  האופטימיות ,יביא תובנות ואמוציות ממיטב אוהדי
  הקבוצה ואולי אנשי הקבוצה עצמה והעיקר
  יורם איתן היחיד במינו .
  תנו לנו עוד תכנית ומהר!!!!!!!!!!!!!!!!

 33. ארקין חי בתפלות.
  לא יודע אם יהיה 14, אבל גם אם כן זה נמוך מאוד כי אנחנו נידרשים לרכש בניגוד לאחרות שהשלד שלהם כבר מתאים לליגת העל.
  אז זהו שארקין רוצה להעביר את השנה הבאה בתפלות ובלי רגישות למצב האמיתי. בלי חום בלבד ובלי מספיק דם במוח. אם אלוהים נתן לו כסף, זה גם בשביל נתינה, שהיא המבחן האמיתי בחיים. שיודה על חלקו כי יש הטובים ממנו פי 10 שאין להם אפילו עשירית ממה שיש לו.

 34. מדוע לא עומד אחד מקברניטי הקבוצה ומדבר
  אל האוהדים?
  האם זה סוג של עונש?
  אם ניר ארקין לא רוצה להגיד דבר
  מדוע לא עומד שם מישהו אחר?
  מישהו שידבר על מטרות על אפשרויות על מגבלות לא משנה.
  אם הקהל של רמת גן הוא מיוחד פרדי ואתה נקשרת אליו
  אז מה פשר הניתוק הזה?

 35. פרדי לא מנותק
  הלוואי וארקין היה מחובר לאוהדים שחו כמו שפרדי בשנה התחבר והתאהב

  כנראה ביקשו מפרדי לא לדבר בזמן הזה
  אני מאמין ובטוח שאם תפגוש אותו או תגיע לאימון הראשון הוא יענה לך על כל שאלה

 36. כאשר לא יגיעו מעל 300 אוהדים כל החוכמולוגים ״תותחי״ השיווק יציעו מה צריך לעשות כדי להביא קהל

  התשובה היא כאן ועכשיו
  השיווק הכי נכון אחרי הצלחה של עליית ליגה הוא להחתים שחקנים טובים ולשמור את האוהדים בענינים ובחיים ולגרום להם לרוץ לקנות מנויים.

  מה שקורה עכשיו זה בדיוק מה שקורה בכל עונה
  מרדימים את כולם ושוב לא נותנים להם תקווה.

 37. פרדי בדיכאון מההכנות הורידו תקציב אני רק מקווה שהוא יוכל לפגוע ברכש עם השקל וחצי שהקציבו

 38. האם לא הגיוני הנהלה יקרה שיהיה אדם אחד
  שישמור על קשר עם האוהדים ,עם יורם איתן למשל?
  זה לא עולה כסף ושווה מליונים.
  מקורבים חסרי אינטרס פרט לאהבת הקבוצה
  (כמו צ'אפילמשל)זהו זמנכם ליצור את הקשר
  החסר הזה למען הקבוצה ואוהדיה
  כדי שלא יווצר שוב ניכור אחרי שנוצר
  היחד בסוף העונה שעברה.
  קשה להשיג יחד כזה
  קל מאד לאבד אותו.

 39. אמרת בתוכנית של אופירה שאין לך אפילו מושג אם
  יש רכש או מי הרכש.
  עכשיו היות שאתה גם אוהד או קודם כל אוהד כמו שאמרת לא פעם
  אתה ודאי מתאר לעצמך איך אנו האוהדים מרגישים
  כשאנו שומעים אותך מדבר כך.
  בוא נאמר שיש לך את סיבותיך לשמור על עמימות
  אז בבקשה מנה מישהו אחר שידבר בשם הקבוצה.
  חוסר הוודאות ביחד עם הזכרונות מעונת ליגת העל האחרונה
  קוקטייל לא בריא בכלל לאוהדים.

 40. סייג לחוכמה שתיקה או לחילופין שקט שלפני הסערה מקוה שאני פוגע בתחושותי

 41. אנחנו לא מענינים את ארקין
  אם היינו מענינים הכל היה אחרת

  תפנימו ותתחילו להתרגל לעונה בזיונית שתעשה לנו הרבה בושות

  פשוט בושה כל ההתנהלות של המועדון
  ארקין העלה אותנו ליגה וכעת לא מענין אותו כלום
  העיקר שאח שלו יעמוד בשער בליגת על

  היה עדיף שלא נעלה ושהוא ימסור את המועדון
  כי מה שקורה עכשיו זה פשוט שערוריה שאנחנו בתור אוהדים לא יודעים שבוע לפני פתיחת האימונים מה באמת קורה
  ושלא מחתימים אף שחקן חיזוק.

  אפילו לפני שנתיים ידענו בזמן הזה יותר ומה באמת קורה
  רחמים על פרדי וניר כץ

 42. מה שאנחנו רוצים לדעת זה מה קרה אחרי הפוסט עם התמונה של
  ניר ארקין הצעיר ליד השידה.אז דווקא כן הוא התעניין בנו ,אפילו מאד.
  בגלל שאנחנו חיים בעולם מלוכלך של ספינים וכאילו וביזנס
  והאמת האמיתית היא מוצר נדיר ביותר
  אז ניר לא יכול לדבר עם האוהדים דברי אמת יהיו אשר יהיו
  וחבל כי עם הלב אי אפשר לעשות ספינים .
  אגב,אפילו לשלמה מן יש לב.

 43. ארקין הזנחת אותנו. מה שמעניין אותך זה איתי המועדון לא יכול לתפקד לפי הצרכים של איתי. שידרת פעם אחת לוזריות במשחק המכות לא מספיק? תן לקבוצה כלים להצליח ולא תשחרר אותנו מהסיוט הזה.

 44. צריך להסיר את הכפפות ולא לשבת בשקט
  יש בלאגן בקבוצה וזה מבפנים לא השערות

  עדיף שארקין ילך עכשיו מאשר יפרק אותנו ונראה העונה כמו סמרטוטים על כר הדשא וגם כלפי חוץ
  התנהלות שהיא בושה עבור המועדון ועבור משפחת ארקין!

 45. הצעה לסדר. אולי אפשר להסתדר ללא שחקנים זרים בקבוצה ?וזה לא קשור בשום אופן למחאה נגד האפריקאים בדרום תל-אביב ! מי שזוכר את הקבוצה לוקחת את הגביע ב-2003,ללא שום שחקן זר,ורק שחקנים ישראליים,מכיר את גודל ההישג.חוץ מ-צ'קאנה הגדול,איננו זקוקים לשחקן זר.יחלקו עלי אוהדים,אבל אני מעדיף ישראליים בלבד,ובייחוד שחקני נוער מהקבוצה משחקת בליגה השנייה והשלישית – מאשר רמת-גן עם שחקנים זרים (שבאים לשנה ועוזבים) בליגת העל. מה אתם אומרים ?

 46. אז מה?עוד עונה של השפלות בליגת העל?

  כל הקבוצות מתחזקות , בכלל זה הקבוצות שיתמודדו איתנו בתחתית כמו
  רמת השרון (אדריאן פרננדז , מוכר לנו מאיזשהו מקום) .

  ואנחנו ישנים בעמידה.

  אם ניר החליט שהיא נשאר בקבוצה אי אפשר להתנהל כאילו זה חצי הריון. או שאתה בפנים ומנסה להקים קבוצה סבירה לליגת על או שאתה פשוט לא כאן.

  נראה ממש ממש לא טוב!!!!!!

 47. עכשיו קראתי בידיעות אחרונות שתקציב שחקנים 5 מיליון שקל!!! אתה נורמלי ארקין? איך אפשר לשרוד? אורדון בנשמה צודק עוד מסכת השפלות? נפגשו עם ארקין אנשים שאני יודע בודאות שרצו לקחת את הקבוצה. מה קורה פה אורדונים יקרים? 5 מיליון שקל אלו 2 הבולגרים,סטפונקה הנוכל,רומן,ביבישקוב,פור,ופדלון!חברה תתעוררו לפני שיהיה מאוחר!!! אני בשלבים הקשים של העונה הקודמת הייתי אופטימי השנה חרד חרד חרד.

 48. לפני שנתיים נפלנו בכל הזרים. טופוזאקוב עוד היה סביר פלוס, אבל השאר היו חלשים מאד, כולל שחקנים שאין להם מקום גם בלאומית כמו ביבישקוב, ריברו וסטפונקה.
  נקווה שפרדי דוד יעשה עבודה יותר טובה. יש למה לקוות כי מדובר במאמן חרוץ ויסודי.
  בגזרת הישראלים- לא קראתי שאף קבוצה מנהלת מו"מ רציני עם 2 החלוצים הטובים ביותר בלאומית בעונה האחרונה- אבו ענזה וזריס.

 49. שיהיה ברור לגבי אבי נעים,ההודעה בעיתון מבוססת על עובדות.זה בדיוק
  כפי שנאמר לאריק איתן ודובלה,התקציב מצומצם והסגל שיהיה בהתאם
  אבל אל תשכחו שהרמה בליגת על לא כזו גבוהה ,עובדה שקרית שמונה לקחה
  אליפות בהליכה עם שחקנים בינוניים על הנייר.

 50. ישנם כמה שהתענינו וגם כעת יש מישהו שמעונין
  לפי התשובות שקיבל לא ממש רוצים למכור/למסור את הקבוצה,
  כמו שמישהו כתב כאן, אין חצי הריון.

  רוצים לעזוב? אין בעיה תעבירו את הקבוצה ללא חובות ואנחנו נסתדר.
  אבל זה בתנאי שאתם באמת רוצים לעזוב…

  כמו שארקין מטפל בקבוצה היום , זה ממש לא משנה מי יקח או יקבל את המועדון.
  והמישהו שמעונין כעת הוא אדם רציני ובעל אמצעים.

  עוד עונה של השפלות כמו מלפני שנתיים תחסל ותמחק את המועדון לגמרי
  ותשלח את האוהדים שעוד מתענינים בקבוצה ובנעשה במועדון הביתה ונפסיד גם את ה-500 אוהדים הקבועים שמגיעים עדיין למשחקים קבוע.

  ההתנהלות של ארקין היא מביישת .
  לא מגיע לנו בתור אוהדים לקבל ממנו יחס כזה.
  שום מכתב שום הסבר מפורט כלפי האוהדים , כאילו אנחנו דפקנו מכות לבני לוד…

  בושה

 51. פעם בעשור יש הבלחה של קבוצות שלוקחות אליפות. אתם מתארים לכם את חיפה ומכבי בעוד שנה כזו? גם בש והפועל חיפה התחזקו ולא יהיו בתחתית! סכנין יביאו מטיבי נשארנו יחד עם רמהש ועכו. שתיים מהשלוש לצערי יהיו בבעיה. חברה להתעורר ליגה של 14 ולא כפי שהיה בעונה שירדנו עם 16

 52. לפי ידיעות אחרונות : ראשי הקבוצה ביקשו מהשחקנים החתומים על חוזים לקצץ כ 30 אחוז משכרם . מי שלא יסכים , ישוחרר . החלוץ ישראל זגורי עשוי להצטרף .

 53. האם האלימות שיש בכדורגל כדברי משפ׳ ארקין היא יותר חמורה מאי קיום חוזים שחתמו עם שחקנים?…
  אם האלימות בכדורגל פוגעת בתדמית המשפחה
  אז מה יגרום דרישה להפחתת שכר ב-30%?
  לא תפגע בתדמית המשפחה?

  לכן הכל נראה תמוה ולא מובן ולכן הכעסים על ארקין
  הבטחת שתעשה פה משהו יפה
  החלטת לעזוב
  בעזיבה הבטחת שתהיה קבוצה שתכבד את עצמה בליגת העל ועד שתמצאו מישהו אחר תעמדו בחוזים ובהתחיבויות כלפי השחקנים
  איפה כל ההבטחות שלכם?…

 54. נסכם את כל התגובות למשפט אחד .. געגועים לירון קוריס על כל מגרועותיו היה אוהד ןאורדון אמיתי , הצנון הזה שקוראים לו ניר ארקין מסתמן כבלוף אחד גדול פשוט חבל נהיה הבדיחה של הליגה עוד לפני מחזור 15

 55. אולי אתה מתגעגע לקוריס
  הרוב המוחלט של האוהדים מוכן לרדת כמה ליגות רק שקוריס ישאר קחוק ככל האפשר
  קוריס מייצג את מה שהכי רע ודוחה בכדורגל הישראלי
  אלימות / עבריינות / קומבינות / שקרים וכו'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *