שמעון מועלם

"לגדל את שוער הבית הבא"

mualem
לא הרבה יודעים או זוכרים אבל שמעון מועלם(יליד 16/10/1971) הוא שוער הבית האחרון שגדל בהפועל ר"ג וזה היה מזמן. למעט אלדר פשכצקי שעלה השנה מהנוער ואיתי ארקין שהגיע מהנוער של מכבי הרצליה ב 2006, לא גדל במחלקת הנוער של המועדון שוער אחד לרפואה שיעמוד בשער הקבוצה הבוגרת ועל שמעון מוטלת המשימה גם לאמן את שוערי הקבוצה הבוגרת וגם לדאוג שעתודת השוערים של המועדון לא תיעלם.

מועלם גדל במחלקת הנוער של הפועל ר"ג. בעונת 1990-91 עלה קבוצה הבוגרת ושימש שם כשוער לצד שוערים כמו רוני ג'רבי, איציק קורנפיין ואריה אלטר. לאחר שהעפיל עם הפועל ר"ג לליגה השנייה בעונת 1999-2000 וזכה עמה בגביע הטוטו לליגה הארצית, פרש ממשחק פעיל ועבר לאימון שוערים. הוא עבד בהכח שש עונות והמשיך משם עם אורי מלמיליאן להפועל פ"ת שם גם עבד שש עונות נוספות.
מבין השוערים שאותם אימן ניתן למנות את ז'אוטאוטאס, שחר שמש, ישראל פילוסוף, אבי פרץ, שביט אלימלך, יוסי שקל, אוסטין אג'ידה, שניר דורי וצליל חתוכה.
חזרתו לעמדת מאמן השוערים בהפועל ר"ג היא טבעית ומתבקשת ויש לו השנה אתגרים רבים בעבודתו מול אלדר פשכצקי ורם שטראוס. שני שוערים צעירים ומוכשרים עם הרבה פוטנציאל, שיכולים ללמוד מנסיונו הרב ולהפוך לשוערים מובילים.

k_gat1998
במדי הפועל ר"ג בשנות התשעים
DSCF4658
עם אלדר פשכצקי ורם שטראוס באימון
sofer (92)
במדי קבוצת הוותיקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *