סגל ולוח משחקים עונת 2018-19

מאמן ראשי: בני בן זקן
מאמן שוערים: סימון סיפואנטס
מאמן כושר:רותם בר יוסף 
פיזיוטרפיסט: שרון המאירי
מנהל קבוצה: איציק לוי
רופא: ד"ר קובי רוזנברגר
לוגיסטיקה: יאיר שלם

שם תפקיד מספר חולצה קבוצות עבר תאריך לידה
טל בומשטיין  שוער  מכבי חיפה(מחלקת נוער), עירוני נשר 01-09-1995
שחר אמסלם שוער בני יהודה 23-03-1999
ישראל ראש בלם הכח, מ.ס אשדוד, הפועל ת"א 05-03-1988
טל בניש מגן הפועל כפ"ס, בית"ר כפ"ס, הפועל ת"א 26-10-1989
 שמוליק מלול מגן  בית"ר טוברוק, מכבי פ"ת, בית"ר ירושלים, הפועל עכו 03-04-1993
 טל אדלר מגן  הפועל רעננה  02-01-1998
יואב גביזון מגן הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 03-02-1999
עידו שרון מגן נס ציונה 10-03-1994
דין מיימוני בלם קרית שמונה 04-05-1990
טל איילה קשר הפועל ת"א(נוער), השקמה, בית"ר כפ"ס, מרמורק, קרית גת, הפועל כפ"ס, אשקלון 25-05-1989
ג'ורג' גאמבו קשר ניגריה 18-05-1995
 יוסי מקונן  קשר  הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 21-06-1996
עדן הרשקוביץ קשר הפועל ת"א 23-08-1997
רז נחמיאס קשר הפועל ת"א(מח' נוער),הפועל ראשל"צ, בית"ר ת"א-רמלה, הפועל ת"א 06-05-1996
אריאל הדר קשר הפועל רעננה, קטמון 10-09-1996
 ירין אברהם קשר  הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 10-12-1998
עזאם עבדאללה קשר הפועל כפ"ס, בית"ר כפ"ס 14-08-1997
אזוצ'וקו אוגו חלוץ ניגריה. קרית שמונה, עפולה, ראשל"צ, נס ציונה 20-06-1996
דניאל גרץ חלוץ מכבי ת"א, הפועל פ"ת, הפועל ת"א,רמת השרון 07-01-1994
משה לוגסי קשר מכבי ת"א, מכבי נתניה,בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת, עירוני אשקלון 04-02-91
נאור כהן  קשר  הפועל ראשל"צ(נוער)  03-09-1999
עידן גולן חלוץ הפועל חיפה 29-02-1996
דור חוגי חלוץ הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, הפועל רעננה, הפועל ת"א 10-07-1995
מאיר כהן חלוץ הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 22-07-98
מחזור תאריך מארחת אורחת תוצאה פרטים נוספים
1 23-08-18 הפועל ר"ג הפועל ראשל"צ 0-0
2 30-08-18 הפועל פ"ת הפועל ר"ג 0-1
3 12-09-18 הפועל ר"ג הפועל עכו 2-0
4 17-09-18 הפועל כפ"ס הפועל ר"ג 0-2
5 21-09-18 הפועל ר"ג נס ציונה 4-2 דור חוגי, יובל אבידור
6 28-09-18 הפועל עפולה הפועל ר"ג 1-1 דור חוגי(פנדל)
7 08-10-18 הפועל ר"ג הפועל מרמורק 0-0
8 12-10-18 בני לוד הפועל ר"ג 2-0 ברניסלב יובאנוביץ', יובל אבידור
9 19-10-18 הפועל ר"ג אחי נצרת 1-2 ישראל ראש, יובל אבידור
10 25-10-18 הפועל ר"ג הפועל קטמון 1-0
11 05-11-18 רמת השרון הפועל ר"ג 2-1 אור אויסטוינד, יובל אבידור
12 09-11-18 הפועל ר"ג הפועל אשקלון 1-1 יובל אבידור
13 30-11-18 הפועל איכסל הפועל ר"ג 1-0 עדן הרשקוביץ
14 07-12-18 הפועל ר"ג הפועל נצרת עלית 2-1 יובל אבידור
15 14-12-18 בית"ר ת"א רמלה הפועל ר"ג 0-1
16 25-12-18 הפועל ראשל"צ הפועל ר"ג 1  1 דור חוגי
17 29-12-18 הפועל ר"ג הפועל פ"ת 1-2 עדן הרשקוביץ, רז נחמיאס
18 04-01-19 הפועל עכו הפועל ר"ג 1-1 יובל אבידור
19 14-01-19 הפועל ר"ג הפועל כפ"ס 1-2 מאיר כהן, רז נחמיאס
20 18-01-19 נס ציונה הפועל ר"ג 1-2 מאיר כהן
21 28-01-19 הפועל ר"ג הפועל עפולה 1-1 נאור כהן
22 04-02-19 מרמורק הפועל ר"ג 2-0 עבדללה עזאם,דור חוגי
23  08-02-19 הפועל ר"ג בני לוד 0-0
24  18-02-19 אחי נצרת הפועל ר"ג 4-3 טל איילה, דניאל גרץ, דור חוגי(2)
25  25-02-19 הפועל קטמון הפועל ר"ג 0-0
26  01-03-19 הפועל ר"ג רמת השרון 1-1 דור חוגי
27  11-03-19 הפועל אשקלון הפועל ר"ג 4-2 רז נחמיאס 2, אריאל הדר, דור חוגי
28  15-03-19 הפועל ר"ג הפועל איכסל 2-2 ישראל ראש, אזוצ'קו אוגו
29  22-03-19 נצרת עלית הפועל ר"ג 1  1 ישראל ראש
30 29-03-19 הפועל ר"ג בית"ר ת"א רמלה 1  2 ישראל ראש
פלייאוף עליון
31 05-04-19 הפועל עפולה הפועל ר"ג 1  0
32 15-04-19 הפועל כפ"ס הפועל ר"ג 1  0
33 22-04-19 הפועל ר"ג הפועל אשקלון 1  3 דניאל גרץ
34 28-04-19 בית"ר ת"א רמלה הפועל ר"ג 2  1 מאיר כהן
35 03-05-19 הפועל ר"ג נצרת עלית 1  1 עצמי
36 10-05-19 הפועל קטמון הפועל ר"ג 1  0
37 20-05-19 הפועל ר"ג נס ציונה 1  1 אוגו צ'קומה