דף הבית » סגל ולוח משחקים עונת 2018-19

סגל ולוח משחקים עונת 2018-19

ירון בר לב

מאמן ראשי: ניר ברקוביץ
מאמן שוערים: סימון סיפואנטס
מאמן כושר:רותם בר יוסף 
פיזיוטרפיסט: שרון המאירי
מנהל קבוצה: איציק לוי
רופא: ד"ר קובי רוזנברגר
לוגיסטיקה: יאיר שלם

שם תפקיד מספר חולצה קבוצות עבר תאריך לידה
טל בומשטיין  שוער  מכבי חיפה(מחלקת נוער), עירוני נשר 01-09-1995
יובל שדה שוער הפועל ר"ג(מח' נוער) 18-03-2000
ברניסלאב יובאנוביץ בלם סרביה, הפועל אשקלון 21-09-1985
ישראל ראש בלם הכח, מ.ס אשדוד, הפועל ת"א 05-03-1988
טל בניש מגן הפועל כפ"ס, בית"ר כפ"ס, הפועל ת"א 26-10-1989
 שמוליק מלול מגן  בית"ר טוברוק, מכבי פ"ת, בית"ר ירושלים, הפועל עכו 03-04-1993
גונן עידו מגן הפועל ר"ג(מחלקת נוער), הכח ר"ג 18-10-1996
יואב גביזון מגן הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 03-02-1999
עידו שרון מגן נס ציונה 10-03-1994
 עובדיה דרוויש מגן  הפועל ר"ג(מחלקת נוער)  24-09-1988
אוסטיינד אור קשר רמת השרון, בית"ר ת"א, הפועל חיפה,קרית שמונה, הפועל תל אביב 18-12-1987
ג'ורג' גאמבו קשר ניגריה 18-05-1995
 יוסי מקונן  קשר  הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 21-06-1996
עדן הרשקוביץ קשר הפועל ת"א 23-08-1997
רז נחמיאס קשר הפועל ת"א(מח' נוער),הפועל ראשל"צ, בית"ר ת"א-רמלה, הפועל ת"א 06-05-1996
עומר צלישר קשר  מכבי נתניה, רמת השרון,קרית שמונה, עפולה 22-01-1993
 ירין אברהם קשר  הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 10-12-1998
סתיו ישראלי  קשר הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 11-12-1998
עזאם עבדאללה קשר הפועל כפ"ס, בית"ר כפ"ס 14-08-1997
איתי פלצ'י בית דגן, אסי גלבוע 30-07-1997
אביב שוסטר הפועל ר"ג(מח' נוער) 14-05-1999
משה לוגסי קשר מכבי ת"א, מכבי נתניה,בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת, עירוני אשקלון 04-02-91
יובל אבידור חלוץ הפועל חיפה,קרית שמונה,מכבי ת"א, מכבי פ"ת, הפועל עכו, בני סכנין. 19-10-1986
עידן גולן חלוץ הפועל חיפה 29-02-1996
דור חוגי חלוץ הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, הפועל רעננה, הפועל ת"א 10-07-1995
מאיר כהן חלוץ הפועל ר"ג(מחלקת נוער) 22-07-98
מחזור תאריך מארחת אורחת תוצאה פרטים נוספים
1 23-08-18 הפועל ר"ג הפועל ראשל"צ 0-0
2 30-08-18 הפועל פ"ת הפועל ר"ג 0-1
3 12-09-18 הפועל ר"ג הפועל עכו 2-0
4 17-09-18 הפועל כפ"ס הפועל ר"ג 0-2
5 21-09-18 הפועל ר"ג נס ציונה 4-2 דור חוגי, יובל אבידור
6 28-09-18 הפועל עפולה הפועל ר"ג 1-1 דור חוגי(פנדל)
7 08-10-18 הפועל ר"ג הפועל מרמורק 0-0
8 12-10-18 בני לוד הפועל ר"ג 2-0 ברניסלב יובאנוביץ', יובל אבידור
9 19-10-18 הפועל ר"ג אחי נצרת 1-2 ישראל ראש, יובל אבידור
10 25-10-18 הפועל ר"ג הפועל קטמון 1-0
11 05-11-18 רמת השרון הפועל ר"ג 2-1 אור אויסטוינד, יובל אבידור
12 09-11-18 הפועל ר"ג הפועל אשקלון 1-1 יובל אבידור
13 30-11-18 הפועל איכסל הפועל ר"ג 1-0 עדן הרשקוביץ
14 07-12-18 הפועל ר"ג הפועל נצרת עלית 2-1 יובל אבידור
15 14-12-18 בית"ר ת"א רמלה הפועל ר"ג 0-1
16 29-12-18 הפועל ר"ג הפועל פ"ת 1-2 עדן הרשקוביץ, רז נחמיאס
17 04-01-19 הפועל עכו הפועל ר"ג 1-1 יובל אבידור
18 14-01-19 הפועל ר"ג הפועל כפ"ס 1-2 מאיר כהן, רז נחמיאס
19 נס ציונה הפועל ר"ג
20 הפועל ר"ג הפועל עפולה
21 מרמורק הפועל ר"ג
22 הפועל ר"ג בני לוד
23 אחי נצרת הפועל ר"ג
24 הפועל קטמון הפועל ר"ג
25 הפועל ר"ג רמת השרון
26 הפועל אשקלון הפועל ר"ג
27 הפועל ר"ג הפועל איכסל
28 נצרת עלית הפועל ר"ג
29
30