שלום פרימור

 

שלום פרימור נולד ב 01/06/1953 וכמו רבים מבני השכבה שלו בגבעתיים,אהד מגיל צעיר את הפועל ר"ג,
שהאהדה אליה בעשור של שנות הששים עד השבעים היתה טוטאלית.
הזכייה באליפות והשנים שהגיעו אחריה משכו קהל רב שלא החמיץ משחק ולשיא הגיעו הדברים שב 1971, במשחק המפורסם בין הפועל ר"ג למכבי יפו שהתמודדו בינהן על כרטיס יחיד לליגה הראשונה- שלום ערק מהצבא כדי לראות את אליליו מפסידים ונשארים עוד עשור בליגה השנייה. המחיר היה כבד אבל שווה.

ב 1987, כשבנו הבכור גיא חגג 10 שנים, החל שלום לנהל את קבוצת הנוער של הפועל ר"ג והציב סטנדרטים חדשים בכל מה שנוגע ליחסים בין מנהל קבוצה לשחקניו.

רבים מהם היו אורחי קבע בביתו ואלה שהגיעו מבתים שבהם המצב הכלכלי לא היה מזהיר, זכו לעבוד אצלו במפעל לעיבוד שבבי, להנות ממסגרת משפחתית ולקבל משכורת שתספיק להם לכל מה שבני נוער צריכים.
מדי שבת לפני משחקים, היו יוצאים מהמטבח המשפחתי עשרות סנדוויצ'ים לשחקני הנוער שזכו ליחס אבהי ואוהב מצידו.

הפעילות של שלום סביב המועדון לא התמקדה רק בקבוצת הנוער והאהדה לקבוצה הבוגרת לא דעכה. בשבת המשחק נגד הפועל באר שבע במחזור הסיום של עונת 1989-90,הוא החליט שהוא לא יכול להישאר בבית ולחכות עד שהמשחק יתחיל והחל לצעוד, מלווה בשני בניו, גיא וניר,שהיו אז בני 10 ו-12 לעבר המכתש, כדי להפיג את המתח ולהעביר את הזמן.
עבור רבים מהאוהדים, להגיע ברגל למשחק היה דבר שבשגרה אבל משפחת פרימור לא התגוררה באותן שנים ברמת גן או גבעתיים אלא ביהוד…והמסע ארך כ 7 שעות

בשנת 1992 עזב את תפקידו כמנהל קבוצת הנוער והתמקד בעסק הפרטי שהקים לצד הגעה למשחקי הקבוצה.
כשבנו הבכור גיא עבר בגיל נוער למכבי ת"א ומונה לקפטן נבחרת הנוער, המשיך לעקוב בו זמנית אחרי אהבתו הישנה לצד ליווי הקריירה של גיא.
ב 2003 כשהפועל ר"ג זכתה בגביע, הוא מיהר להצטלם עם התכשיט הנוצץ וכמה חודשים אחר כך, מלווה בבנו עומר, חרש את בולגריה, כדי להגיע למשחקה של הקבוצה נגד לבסקי סופיה.

ב 21/01/2006 בגיל 52 בו רבים רק מתחילים את החיים, נפטר במפתיע מהתקף לב.
משפחתו אימצה את קבוצת הנוער ואף קיימה מספר טורנירי אוהדים לזכרו.

בנו גיא, ממשיך את דרכו בכדורגל והוא היום אחד מסוכני השחקנים המובילים בארץ.
בנו עומר הוא אחד האוהדים המוכרים של קבוצת הכדורגל וממקימי קבוצת הכדורסל.
ניר אוהד את הקבוצה והבת שני, מגיעה לכל טורניר אוהדים לזכרו ומארגנת אותו כמו שצריך.

משפחת פרימור עם הגביע לזכרו של האב שלום

 

 

טקס אימוץ קבוצת הנוער ב2007