דף הבית » כל המשחקים בגביע המדינה

כל המשחקים בגביע המדינה

ירון בר לב

מאת אלישע שוחט

שנה סיבוב משחק תוצאה שערים לר"ג
1940 שמינית גמר אגד ת"א – הפועל ר"ג 1-4
1941 ראשון מכבי נתניה – הפועל ר"ג 3-4
1942 שמינית גמר רויאל הלניק – הפועל ר"ג 1-2
1946 ראשון הפועל פ"ת – הפועל ר"ג 1-6
1946 ראשון גומלין הפועל פ"ת – הפועל ר"ג 2-4
1947 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי נתניה 2-4
1947 רבע גמר מכבי ת"א – הפועל ר"ג 0-5
1952 שני הפועל ר"ג – הפועל נתניה 0-3 פריצנר 2 , אנואר 1
1952 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי ר"ג 1-2 קליינמן 2
1952 רבע גמר הפועל ת"א – הפועל ר"ג 0-5
1953 שלישי הפועל ר"ג – מכבי רחובות 0-3 קוריק, פאול, כהן
1953 שמינית גמר מכבי נתניה – הפועל ר"ג 0-1
26-03-55 שלישי הפועל ר"ג – הפועל בני ברק 0-3 חרונזיץ' 2, מגדלוביץ' 1
28-05-55 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי נתניה 1-2 עצמי, חרוזניץ'
27-08-55 רבע גמר הפועל ר"ג – מכבי פ"ת 0-1 חרוזניץ'
22-10-55 חצי גמר הפועל פ"ת – הפועל ר"ג 0-2
20-04-57 חמישי הפועל ר"ג – מכבי ת"א 1-1 שטיינוורצל
1957 חמישי חוזר מכבי ת"א – הפועל ר"ג 0-3
1958 שישי הפועל ר"ג – מכבי יפו 0-1 ראובן כהן
1958 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי חיפה 1-2 רוזין, ראובן כהן
1958 רבע גמר הפועל ר"ג – הפועל י-ם 0-1 פולבר
1958 חצי גמר הפועל חיפה – הפועל ר"ג 0-2
1959 שישי מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-1 פולבר
1959 שישי חוזר מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-2 כוכבי
1960 חמישי הפועל ר"ג – מכבי רמלה 1-3 קירנשברג, ר. כהן, קלאוס
1960 שמינית גמר הפועל ר"ג – הפועל פ"ת 1-1 ראובן כהן
1960 שמינית גמר חוזר הפועל פ"ת -הפועל ר"ג 2-3 א. קירנשברג, ר. כהן
1961 רביעי הפועל ר"ג – הפועל באר יעקב 1-2 נתן 2
1961 חמישי הפועל ר"ג – גני תקווה 1-1 גיצי
1961 חמישי חוזר הפועל ר"ג – גני תקווה 0-4 נתן 2, קרמוניאן, עצמי
1961 שישי הפועל ת"א – הפועל ר"ג 2-3 דוד נתן 2
1962 שלישי הפועל ר"ג – הפועל רעננה 2-3 ראובן כהן, דוד נתן 2
1962 רביעי הפועל קרית אונו – הפועל ר"ג 0-0
1962 רביעי חוזר הפועל ר"ג – הפועל קרית אונו 0-4 ר. כהן 2, נתן, ששון כתב
1963 שמיני הפועל ר"ג – בית"ר ת"א 1-2 היימן
1963 רבע גמר מכבי שעריים – הפועל ר"ג 0-3
1963 שני הפועל ר"ג – הפועל עין כרם 0-20 ר. כהן 8, שטצלר 3, היימן 3, מוסלי 2,ששון 2, נחמיאס 2, תיק 1
1964 שלישי הפועל ר"ג – הפועל גבעתיים 0-4 כהן, שטצלר, ש. לוי, היימן
1964 חמישי הפועל ר"ג – הפועל אשדוד 0-6 לוי 2, ששון, נחמיאס, כהן, פרל
1964 שמינית גמר הפועל ר"ג – הפועל קרית חיים 0-3 טכני
1964 רבע גמר מכבי נתניה – הפועל ר"ג 0-1
1965 רביעי הפועל חדרה – הפועל ר"ג 0-3 טכני
1966 שישי הפועל ר"ג – הפועל ב"ש 1-4 נחמיאס 2, היימן, כהן
1966 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי שעריים 1-3 ש. לוי 3
1966 רבע גמר שמשון ת"א – הפועל ר"ג 1-2 ר. כהן
1967 שישי הפועל ר"ג – הפועל גני תקווה 0-5 נחמיאס 3, ר. לוי 2
1967 שמינית גמר מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-1 וילקומירסקי, 2-4 פנדלים
1968 חמישי הפועל ר"ג – הפועל רחובות 0-3 כהן 2, פרל
1968 שמינית גמר מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 0-2
1969 שני הפועל ראשל"צ -הפועל ר"ג 0-2
1970 רביעי הפועל ר"ג – מג'דל כרום 0-6 צ'יריק 2, ר. לוי, שפיר, טרבגודה, קונסס
1970 חמישי הפועל קרית אונו – הפועל ר"ג 3-3 פרג 2, כתב, 0-1 פנדלים
1971 רביעי בית"ר טבריה – הפועל ר"ג 1-2 י. לוי
1972 רביעי הפועל ר"ג – הפועל בני נצרת 1-3 וילקומירסקי, קונסס, לב
1972 חמישי הפועל ר"ג – הפועל טבריה 1-5 צ'יריק 3, קדמי, לב
1972 שישי הפועל מרמורק – הפועל ר"ג 1-2 א. וילקומירסקי
1972 רביעי הפועל ר"ג – מכבי זכרון יעקב 1-9 צ'יריק 2, בן הרוש 2, בורבה 2, אדמון, ויטנברג, עצמי
1973 שישי מכבי ת"א -הפועל ר"ג 0-2
1973 שישי גומלין מכבי ת"א -הפועל ר"ג 0-1
1973/74 שלישי הפועל ר"ג – הפועל שלומי 0-16 חייק 7, צ'יריק 3, נעים 3, דנישבסקי, קשאני, קונסטנס
1973/74 רביעי הפועל ר"ג – הפועל עפולה 1-1(2-3 בפנדלים) דנישבסקי
1973/74 חמישי הפועל ר"ג – מכבי יפו 0-2 דנישבסקי 2
1973/74 חמישי גומלין הפועל ר"ג – מכבי יפו 1-2 טרבגודה, שיים
1973/74 שמינית גמר מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 0-0
1973/74 שמינית גמר גומלין מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-2 חייק
1974/75 שני הפועל ר"ג – הפועל גבעת חיים 2-3 חייק 2, דנישבסקי
1974/75 שלישי הפועל ר"ג – הפועל טירת הכרמל 2-4 דגני, חייק, צ'יריק, עצמי
1974/75 רביעי הפועל ר"ג – הכח ר"ג 0-1 חייק
1974/75 שמינית גמר הפועל כ"ס -הפועל ר"ג 2-3 וילקומירסקי, זילבר
1975/76 שני הפועל ר"ג – הפועל נחליאל 0-1 דנישבסקי
1975/76 שלישי הפועל ר"ג – הפועל בית שאן 1-5 דנישבסקי 4, חייק
1975/76 רביעי הפועל ר"ג – הפועל ת"א 1-2 שוחט, חייק
1975/76 שמינית גמר הפועל ר"ג – הפועל יהוד 0-2 שוחט, חייק
1975/76 רבע גמר הפועל כ"ס -הפועל ר"ג 1-4 חייק
1976/77 רביעי הפועל פ"ת -הפועל ר"ג 0-0 9-10 פנדלים
1977/78 שישי מכבי פ"ת -הפועל ר"ג 0-2
1978/79 שישי הפועל ר"ג – הפועל בית שאן 0-2 חזן, פלוצקי
1978/79 שביעי מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-1(3-4 בפנדלים) דני קאופמן
1979/80 שישי הפועל ר"ג – הפועל בת ים 0-2 פרץ, דגני
1979/80 שביעי הפועל חיפה – הפועל ר"ג 0-1
1980/81 שביעי מכבי יבנה – הפועל ר"ג 0-0
1980/81 שביעי חוזר הפועל ר"ג – מכבי יבנה 0-0 1-3 פנדלים
1980/81 שמינית גמר הכח ר"ג – הפועל ר"ג 0-1
1981/82 שישי צפרירים חולון – הפועל ר"ג 1-1 א. בוקסנבוים
1981/82 שישי חוזר צפרירים חולון – הפועל ר"ג 2-1 ה. קירנשברג, ר.פלד
1981/82 שביעי הפועל כפ"ס-הפועל ר"ג 1-0 שייע פייגנבוים
1981/82 שמינית גמר הכח ר"ג – הפועל ר"ג 0-2 טכני(המשחק פוצץ)
1982/83 שביעי הפועל טירת הכרמל – הפועל ר"ג 0-3
1983/84 שישי הפועל ר"ג – מכבי הרצליה 0-3 ש. ויצמן, אוסובסקי, עצמי
1983/84 שביעי הפועל ב"ש – הפועל ר"ג 1-3 בני כהנר
1984/85 שישי הפועל ר"ג – מכבי שעריים 0-1 סאלם
1984/85 שביעי הפועל ר"ג – מכבי פ"ת 1-0
1985/86 שישי הכח ר"ג – הפועל ר"ג 0-1
1986/87 שביעי הפועל ר"ג – הפועל י–ם 1-1 פונדקי
1986/87 שביעי חוזר הפועל י-ם – הפועל ר"ג 0-2
1987/88 שביעי ס.כ. נס ציונה – הפועל ר"ג 1-2 י. זוהר
1988/89 שמינית גמר הפועל ב"ש – הפועל ר"ג 0-4
1988/89 שמינית גמר הפועל ב"ש – הפועל ר"ג 0-1
1989/90 שמיני הפועל ר"ג – הפועל טבריה 1-2 חרזי, וולב
1989/90 שמינית גמר שמשון ת"א – הפועל ר"ג 0-1
1990/91 שביעי הפועל ר"ג – הפועל טבריה 0-2 עצמי, י. הילל
1990/91 שמיני הפועל ר"ג – הפועל ת"א 0-1 רונן חרזי
1990/91 שמינית גמר שמשון ת"א – הפועל ר"ג 3-4 דז'נשוילי, י. גורדנה, י. נעים
1990/91 שמינית גמר גומלין הפועל ר"ג – שמשון ת"א 0-0
1991/92 שביעי הפועל ר"ג – לזרוס חולון 0-2 ועקנין, חרזי
1991/92 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי חיפה 1-1 ברזילי
1991/92 שמינית גמר גומלין מכבי חיפה – הפועל ר"ג 0-4
1992/93 שמיני צפרירים חולון – הפועל ר"ג 0-3
1993/94 שביעי הפועל ר"ג – הפועל חדרה 0-1 חכים
1994/95 שמיני הפועל ר"ג – צפרירים חולון 1-2 אילן בכר, שמעון פרץ
1994/95 שמינית גמר הפועל חיפה – הפועל ר"ג 0-3
1995/96 שביעי הפועל ר"ג – הפועל אום אל פאחם 1-2 ש. פרץ, מוצפי
1995/96 שמיני הפועל ר"ג – מכבי יפו 0-1 י. נעים
1995/96 שמינית גמר בני יהודה – הפועל ר"ג 1-2 י. נעים
1996/97 שביעי הפועל יהוד – הפועל ר"ג 0-1
1997/98 שביעי הפועל ר"ג – הכח ר"ג 1-2 סייג, ברזילי
1997/98 שמיני מכבי ת"א – הפועל ר"ג 0-5
1998/99 רביעי הפועל ר"ג – ניר רמה"ש 1-5 ברזילי 2, ממן 2, מוצפי 1
1998/9 חמישי הפועל ר"ג – הפועל קרית מלאכי 0-3 ממן 2, ברזילי
1998/99 שישי הפועל רעננה – הפועל ר"ג 0-3
1999/00 שביעי הפועל ר"ג – הפועל קרית אונו 0-2 יוסף 2
1999/00 שמיני הפועל ר"ג – הפועל טייבה 2-3 אסני 2, בן עמי
1999/00 תשיעי מכבי אחי נצרת – הפועל ר"ג 0-2
2000/1 שמיני מכבי אחי נצרת – הפועל ר"ג 2-4 סייג, ממן
2001/2 שמיני עירוני קרית אתא – הפועל ר"ג 2-2(הפסד בפנדלים) וולנרמן, מרקיניוס
2002/3 תשיעי הפועל י-ם – הפועל ר"ג 1-1(4-3 בפנדלים) אביב וולנרמן
2002/3 שמינית גמר הפועל ר"ג – מכבי פ"ת 0-0(6-7 בפנדלים) אין מבקיעים
2002/3 רבע גמר הפועל ר"ג – בני סכנין 0-1 שרון אביטן
2002/3 חצי גמר הפועל ר"ג – מכבי ת"א 1-2 ניר חדד, שרון אביטן
2002/3 גמר הפועל ר"ג – הפועל באר שבע 1-1(4-5 בפנדלים) אופיר חלוואני
2003/4 תשיעי הפועל ר"ג – עירוני ראשל"צ 2-1 מרקיניוס
2004/5 שביעי הפועל ר"ג – הפועל הרצליה 2-3 יוסי גורדנה
2004/5 שמיני הפועל ר"ג – מכבי רמת עמידר 0-1 אדיב שרעבי
2004/5 תשיעי מכבי פ"ת – הפועל ר"ג 1-2 תמיר בן עמי
2005/6 שביעי בני לוד – הפועל ר"ג 1-1(4-5 בפנדלים) דורון עמר
2006/7 שביעי הפועל ר"ג – הפועל מרחבים 1-3 אבורמן, אסאו, צ'אקנה
2006/7 שמיני הפועל ר"ג – מכבי באר יעקב 0-2 תומר אזולאי, קובי חסן
2006/7 תשיעי הפועל ר"ג – הפועל רעננה 0-0(0-1 בהארכה) קובי חסן
2006/7 שמינית גמר הפועל כפ"ס – הפועל ר"ג 1-1(3-2 בפנדלים) עמית אבורמן
2006/7 רבע גמר הפועל ר"ג – מכבי חיפה 0-0(0-1 בתום הארכה)  קובי חסן
2006/7 חצי גמר הפועל אשקלון – הפועל ר"ג 0-1
2008/9 סבוב ט הפועל ר"ג-אסי גלבוע 0-1 ג'ורג' דאטורו
2008/9 שמינית הכח ר"ג-הפועל ר"ג 0-0 (3-5 בפנדלים)
2008/9 סבוב ט הפועל ר"ג-מכבי חיפה 1-0
2009/10 ח מ.ס כרמיאל/צפת- הפועל ר"ג 1-0 ג'ורג' דאטורו
2009/10 שמינית הפועל ר"ג- מכבי חיפה (1-2)1-1 מור גולן,ג'ורג' דאטורו
2009/10 רבע גמר הפועל ר"ג-בני יהודה 1-0
2010/11 סבוב ח הפועל ר"ג- בית"ר ירושלים 1-0
2011/12 סבוב ט הפועל ר"ג- עירוני נתיבות 0-1 קרלוס צ'קאנה
2011/12 סבוב ח הפועל ר"ג- מ.ס כפר קאסם 2-3 עוז יפרח, אורי אברהם, אורן נסים
2011/12 שמינית גמר הפועל נצרת עלית-הפועל ר"ג 2-4 ליאור אסולין, אופיר חמו
2012/13 סיבוב ח הפועל ר"ג- מ.ס אשדוד 0-2 אנטון ארקיפוב, דייויד מנגה
2012/13 שמינית גמר הפועל ר"ג-הפועל עפולה 3-3(3-5) רן יצחק(3), דייויד מנגה, בן בן יאיר
2012/13 רבע גמר הפועל אסי גלבוע-הפועל ר"ג 2-1 דייויד מנגה, מיכאל זנדברג
2012/13 חצי גמר הפועל ר"ג-הפועל ראשון לציון 1-2 רן יצחק, ישראל זגורי
2012/13 גמר הפועל ר"ג-הפועל קרית שמונה 1-1(2-4 בפנדלים) עומר בוקסנבאום
2013-14 סיבוב ח הפועל ר"ג-מכבי נתניה 1-1(3-1 בתום ההארכה) רן בן שמעון
2014-15 סיבוב ט הפועל ר"ג – מ.ס גבעת אולגה 1-1(9-8 בפנדלים) דידייה ברוסו
2015-16 סיבוב ט מכבי יבנה – הפועל ר"ג 2-2(5-4 בפנדלים) עצמי, ריף פרץ
2015-16 שמינית גמר הפועל אשקלון – הפועל ר"ג 0-2
2061-17 סיבוב ט הפועל ר"ג- בית"ר כפ"ס 0-4 ישראל ראש, דייגו סליס, לירן כהן, איתמר כהן
 2016-17 סיבוב ח קרית אתא-הפועל ר"ג 3-0 ליעד ברקוביץ', ישראל ראש, עדי תמיר
 2016-17 שמינית גמר הפועל ירושלים-הפועל ר"ג  0-0 (4-3 בפנדלים) דייגו סליס, עדי תמיר, איתמר כהן ודודי תירם
2016-17 רבע גמר 1 הפועל חיפה-הפועל ר"ג  1-1 ישראל ראש 77
 2016-17 רבע גמר גומלין הפועל ר"ג-הפועל חיפה  1-2 אמיר ח'לאיילה 77, לירן כהן 86
 2016/17  חצי גמר הפועל ר"ג-בני יהודה 1-0